нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

suzannn

çok az kaldı 98 güncük ecrin bebek annesinin kollarına gelecek inşallah sağlıklıca

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 30 Kasım , 2011, 16:33:44
çok az kaldı 98 güncük ecrin bebek annesinin kollarına gelecek inşallah sağlıklıca
evet cnm az kaldi bide iyiki günler kisa daha cabuk geciyo zaman  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizim icimde taklalarmi atiyosun masallah bu ne hareket  :nazar: :k06: :k06: :k06: :k06: :love7: simdiden belli oldu sen gececisin  :laughing7: :laughing7:  :love7: :opucuk:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah fıstıga yerım tekmelerınıı  :love9: :love9: ne güzel bır duygudur yaa rabbım herkese nasıp etsın  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 03 Aralık , 2011, 01:23:28
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah fıstıga yerım tekmelerınıı  :love9: :love9: ne güzel bır duygudur yaa rabbım herkese nasıp etsın  :amin: :amin:

evet cnm gercekten cok güzel bisey ya anlatilmaz  :love7: :love7: ins sende yasarsin bu duygulari zamani gelince  :amin: :amin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm datlu oynak kizimmm  :wave: :wave:
iyisin insallah keyfin yerinde büyümüsündür coktan görmedim seni insallah 2hafta sonra görüscez  :muzz: :muzz: büyük bulusmaya tam 90 günümüz kalmis  :love3: günler cabucak gecsinde gel kollarimiza kizim  :love9: :binkybaby: :love9: babanda bende bütün aile herkes seni bekliyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
haa bu arada baban seni rüyasinda görmüs seni anlatti bana bende kiskandim benim rüyama niye girmedi diye  :k06: :k06: :k06: cok güzel bi kizmisin saclarin siyahmis biraz bana birazda babana benziyomusun  :love3: anlatirken sanki gercekten görmüs gibi heyecanliydi  :love9:
resimde gözüken emzikten aldim bugün babana gösterdim  :laughing7: ne güzel emzikmis öyle dedi sevindi  :ehi: :ehi: babasinin kizi olcan simdiden belli  :k06: :k06: :k06:
Seni cok ama cookk seviyoruz biricik kizim  :opucuk: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm bitanemmm  :opucuk: :opucuk: :love7:
bugün seni görcem diye cok sevinmistim gene göremedik  ::) haftaya carsamba günü gelin dedi doktorumuz hem ultrasyon yapcak hemde nst baglancakmisim  :muzz: :muzz: :muzz: bisi deil hemen zaman gecer  :muzz: :muzz: ins kilon sagligin iyidir kizim  :amin: :amin: :nazar: :nazar: bu arada kocaman oldun kizim 30.haftamiza girdik bile  :nazar: :nazar: :love3: eger acele etmesen 10hafta sonra büyük bulusma olcak  :opucuk: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm cnm kizim Ecrinimmm  :love9: :opucuk: :opucuk:
keyfin insallah yerindedir bitanemm  :amin: :nazar: dün seni gördük cok tatliydin  :k06: :nazar: :love7: büyümüsün görmeyeli  :love8: doktor hersey güzel dedi 1.500kg olmusun kizim  :nazar: :hieyt: :hieyt: daha cok kilo al emi etli butlu gelde yiyelim seni  :hungry: :laughing7: :laughing7: büyük bulusmaya az kaldi kizim son 69günümüz kaldi hemencik gecsin zaman kollarimiza gel sagliklan hayirlisiylan  :amin: :amin: :opucuk: sana cok güzel ciciler aliyom annen gibi kokos olcan simdiden belli  :k06: :k06: sen gel bak daha neler alcaz  :muzz: :muzz:
beni her gören ne zaman geliyo diye soruyo  :k06: :k06: bende 2ay kaldi diyom  :hieyt: :hieyt: :hieyt: herkes yolunu gözlüyo bilesin  :-* en cokda babanlan ben  :love3: gelde evimiz bebek koksun  :love9: :love9:
gelcen günü dört gözlen bekliyoz kizim seni herseyden herkesden cok ama cooookkkk seviyoruz  :opucuk: :opucuk:  :wave: :wave:

Balböceği

Maşallah prensesime  :nazar: kilosu çok güzel, az kaldı inşallah yakında gelecek  :love9:

bebeğimbenim(şerife)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşşallahhhh canımmmm prenses cok şanslııı böylee datlu :k06: annesii oldugu içinnn
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...