нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ekim , 2011, 00:03:34
Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 23:00:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ekim , 2011, 21:37:15
Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 21:21:23
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ekim , 2011, 21:14:58
canım dr gelmişsin hayırlısı olsun sağlıklı  olsunda garip bir şey dr muayenesi ama her yerin kendine özgü sistemi var demek ne diyeyim  :opucuk: :opucuk:
saol cnm  :opucuk: evet maalesef burdada sistem buymus  :-\ bebegim icin katlancam artik saglik olsunda  :amin: ama valla Türk doktorlari bi baska  :love9:
böyle zamnlarda daha çok özlem duyuyorsunuzdur  :'( ama napacaksın ki üzülme inş. bir daha ki sefere öğrenirsiniz tam süpriz yumurta seninkisi  :k06: :opucuk:
ay valla haa dedigin gibi tam süpriz yumurta bide bakiyomusum dogana kadar ögrenemiyom  :ehi: :ehi: :ehi: kaynanam diyo bosver ögrenme öyle dogur  :-ooo burda yapan cok ama ben yapamam herhalde  ::) ::)
:)) eskiden cinsiyet mi öğreniyorlarmış sanki ama şimdi bizler duramıyoruz bırak cinsiyetini teninin rengini kime benzediğine varıncaya kadar öğreniyoruz nerdeyse anne karnında  :k06: :k06: öğrensende aldığın eşyalarda ara renk alıyorsun 2.yi düşünerek vs eeee ne anladım bundan diyesi geliyor insanın  :ehi:
hee valla bilsek bi dert bilmesek bi dert  :ehi: :ehi: :ehi: ayin 31.de gitcem bidaha  :muzz: :muzz: :muzz: hemen gecsin zaman bebegimi 2dk olsada gene görsem koca göbisli  :k06: :k06: bu sefer kipirdamadi cok uyuyodu herhalde  :dontknow: bide muz yedim cikolata yedim girmeden demek keyif yapiyomus bebik  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

oyy kocaman olmus canim bebsinnn :love9: :love9: :love9:masallah buranin dokdorlarinin o kadar gosterdigine sukredelim valla iyice sogudum bunlardan allahdanki bu seferki dokdorum iyi de ins. bu kontrolde gosterir benim burda bi arkadas var 3. ayda göbekden bakmaya baslamis onada dokdorlar kendi isteklerine gore yapio galiba benim bu gittigimde alttan bakmiyo

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 07 Ekim , 2011, 12:20:03
oyy kocaman olmus canim bebsinnn :love9: :love9: :love9:masallah buranin dokdorlarinin o kadar gosterdigine sukredelim valla iyice sogudum bunlardan allahdanki bu seferki dokdorum iyi de ins. bu kontrolde gosterir benim burda bi arkadas var 3. ayda göbekden bakmaya baslamis onada dokdorlar kendi isteklerine gore yapio galiba benim bu gittigimde alttan bakmiyo
evet teyzesi kocaman olduk artik  :nazar: :love7: aynen valla bunada sükür diyom ne diyim artik saglik olsun ama anlamiyom ya güya avrupada yasiyoz  :ehi: :ehi: benim  bu doktorum digerlerine göre cok iyi saolsun ama alltan bakmasi sinir ediyo artik beni ya madem bebek cok büyük alltan bakilmicak kadar niye bakiyon hala  :dontknow: dedi ayin 31.de gitcem ozaman karindan bakcam dedi sevindim valla  :muzz: :muzz: :muzz: bide hic foto vermiyo artik bebek cok güzell net gözükmedigi icin ama eltilerim diyo karindan bakinca veriyomus  :muzz: :muzz: az kaldi beklicem hayirlisi olsun  :amin: darisida en kisa zamanda senin basina cnm  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Ekim , 2011, 12:30:43
Alıntı yapılan: kelebegimm - 07 Ekim , 2011, 12:20:03
evet teyzesi kocaman olduk artik  :nazar: :love7: aynen valla bunada sükür diyom ne diyim artik saglik olsun ama anlamiyom ya güya avrupada yasiyoz  :ehi: :ehi: benim  bu doktorum digerlerine göre cok iyi saolsun ama alltan bakmasi sinir ediyo artik beni ya madem bebek cok büyük alltan bakilmicak kadar niye bakiyon hala  :dontknow: dedi ayin 31.de gitcem ozaman karindan bakcam dedi sevindim valla  :muzz: :muzz: :muzz: bide hic foto vermiyo artik bebek cok güzell net gözükmedigi icin ama eltilerim diyo karindan bakinca veriyomus  :muzz: :muzz: az kaldi beklicem hayirlisi olsun  :amin: darisida en kisa zamanda senin basina cnm  :opucuk:
aminn tatlim valla ya alttan nie bakionki gorunmuosa ya da burdan gorunmedi bide ustten bakiyim de ne olcak o kadar bekleniyo sonucda nese hayirlisi olsun saglikli olsunda bir ay gec ogrenn eeee resim koyda gorelimmm

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne bilim ya anlamiyom artik  :dontknow: ins bidaki gittimde daha cok bakar azcik karanlikda gösteriyo biside anlamiyoz  :suclu: bebegimin yok ama göbisimi cekip koyum öteki yere  :k06: :k06:

rusta

gül çok saçma canım ya 5 aylık bebek hala alttan bakılır mı? hayret bişi karından çok daha güzel görürsünüz ama neyse canım yapacak bişi yok cinsiyette önemli değil takma kafana.. biz çok bekledik onları kız erkek ne gelirlerse razıyız dimi ilk bebeklerimiz sonuçta allahm sağ salim kucağımıza aldırsın :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 07 Ekim , 2011, 13:27:33
gül çok saçma canım ya 5 aylık bebek hala alttan bakılır mı? hayret bişi karından çok daha güzel görürsünüz ama neyse canım yapacak bişi yok cinsiyette önemli değil takma kafana.. biz çok bekledik onları kız erkek ne gelirlerse razıyız dimi ilk bebeklerimiz sonuçta allahm sağ salim kucağımıza aldırsın :amin: :amin:
aynen cnm bende anlamiyom ama bebegim saglikli olsunda hic bilmiyim cinsiyetini dert etmem  :love7: erkek olsada kiz olsada ayni sevincez adim gibi biliyom o yüzden önemli deil  :love7: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm bebegimm  :opucuk: :wave: :wave:
nasilsin bitanem iyimisin  :love7: ben iyi olduma göre sende iyisin demi bebegim  :k06: :love3: Allahima binlerce kez sükürler olsun senlen ciktigimiz o tatli güzel yolu yariladik bugün  :nazar: :love7: :love7: rüya gibi hala inanamiyom bebegim  :k06: :k06: rüya dedimde aklima geldi bugün gene seni gördüm bebegim cok güzeldin cok sekerdin bakmaya kiyamiyodum sana  :love7: :love7: kizdin sen sarisin cok güzeldin gülüyodun bana yanaklarin tombis tombisti  :love9: :nazar: bakalim rüyamiz gercekmi olcak yoksa erkek misinde beni kandiriyon  :laughing7: ??? ne olursan ol bebegim babanda bende bütün ailemde arkadaslarimda seni cok ama cok sevcek bundan eminim  :love7:
sadece 19günümüz kaldi bebegim insallah görcem seni babanda gelcek gene sansina is saatine uyuyo  :hieyt: :hieyt: bi keren gördü ya seni azcikda olsa hep görmek istiyo seni  :k06: :k06: bebegim artik sabirsizliklan büyük tekmelerini bekliyoruz haberin olsun  :laughing7: :love9: tembellik yapma emi ben seni hissediyom bebegim ama babada merak ediyo  :k06: :k06: bana hep cikilota veriyo al ye bebek oynasin diyo  :ehi: :ehi: bide bana artik siskom diyo  :-* cok tatli olmusum diyo  :love3: sen iyi olda anne sisko olsun sonra seni büyütürken veririm kilolari hic önemli deil ama yediklerim benden cok sana yarasin  :k06: :k06:
bu haftasonu cok yakin arkadasim evleniyo bebegim oraya gitcez insallah  :muzz: :muzz: :muzz: oynayamicam ama oturur bakarim  :k06: :k06: neysem bebegim bitanemmm aklima bisiler geldikce yazarim her saniye aklimdasin  :love7: seni cok ama cok seviyorum ve cookk özlüyorum bebegim  :love9: yerinde rahat ol güzelce büyü bebegim  :opucuk: :love9: :love9:

Balböceği

Maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: hakkaten yolu yarılıyorsunuz  :love9:

aydinays

Maşallah canım benim. Çok güzel şeyler paylaşmıssın kuzunla  :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

maşallah size canım benim inş diğer yarısıda geçer bi çırpıda :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun teyzeleri  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
evet sükür yari yoldayiz insallah geriye kalan yolumuzu cabucak saglikli bi sekilde hayirlisiylan atlatiriz  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: darisi diger hamislerimizin basina  :amin: :amin: :nazar: :nazar: 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ha bide ne zaman tam olarak tekmeleri hissetcem cok merak ediyom  ::) :dontknow: :dontknow: icimde hissediyom ama daha kuvvetli hissetmek istiyom hatta babasininda disardan görmesini istiyom  :love3: ne zaman baslar  ??? ??? ???

aydinays

Canım 4-5 hafta sonra artık hareketlerini iyice hissedersin. Dışarıdan da görünür.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım ben günlüğümü okudumda 23 haftayken ben dışarıdan görmüşüm oğluşumn hareketlerini.  :k06: :k06: :k06: