KANIMDA TOKSOPLAZMA ORANI YÜKSEK ÇIKTI AMA GALİBA YALANCI POZİTİFF!!!!

Başlatan gökkusağı, 11 Eylül , 2011, 21:28:29

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM GÖZÜN AYDIN OLSUN.  :flowers: SONUCUN TEMİZ ÇIKMIŞ  :hello2: :hello2: :hello2:
İNŞALLAH SAĞ SELAMET BEBİŞİNEDE KAVUŞURSUN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

gökkusağı

saol cnm allah razı olsun güzel dileklerin için  :flowers: :flowers:
rabbim hepimizi sağ salim bebişlerimze kavuştursun inş  :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ekim , 2011, 20:52:30
kızlarrrrrrrrrrr biz geldikkk.dün kan vermiştim toxo ile ilgili yine kanımdaki değerlere bakıldı gerçen ay değerler aynı çıkmıştı ne artma vardı ne de azalma drum bi daha böyle çıkarsa yüksek ihtimal laboratuar hatası diecem dedi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bu ay yine aynı şey olduuuuuuuuuuuuuu.değerler aynı ne artma var ne azalma dr %99 yalancı pozitiflik hasta deilsin dedi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kesin sonuç henüz belli olmamakla beraber % 99 beni çok rahatlattı inş gerçekten bişey yoktur yalancı pozitiftir dua edin bana  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
çok sevindim canım çok şükür inanki okurken heyecanlandım çok sevindim rabbim evladını kucağına sağlıklıca almayı nasip etsin

HASRET!M S@N@

cnm cok sevindimmmmmmmmm biliyordum böyle bir haber alacagını içim cok rahattı

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 27 Ekim , 2011, 10:20:14
kızlarrrrrrrrrrr biz geldikkk.dün kan vermiştim toxo ile ilgili yine kanımdaki değerlere bakıldı gerçen ay değerler aynı çıkmıştı ne artma vardı ne de azalma drum bi daha böyle çıkarsa yüksek ihtimal laboratuar hatası diecem dedi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bu ay yine aynı şey olduuuuuuuuuuuuuu.değerler aynı ne artma var ne azalma dr %99 yalancı pozitiflik hasta deilsin dedi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kesin sonuç henüz belli olmamakla beraber % 99 beni çok rahatlattı inş gerçekten bişey yoktur yalancı pozitiftir dua edin bana  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
çok sevindim canım çok şükür inanki okurken heyecanlandım çok sevindim rabbim evladını kucağına sağlıklıca almayı nasip etsin

saol cnm allah razı olsun güzel dileklerin için rabbim tez zamanda doldursun kucağını  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

suzannn

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Ekim , 2011, 12:45:25
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 27 Ekim , 2011, 10:20:14

saol cnm allah razı olsun güzel dileklerin için rabbim tez zamanda doldursun kucağını  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
AMİN CANIM

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 27 Ekim , 2011, 10:22:09
cnm cok sevindimmmmmmmmm biliyordum böyle bir haber alacagını içim cok rahattı

canannn saol cnm benimm sorma öldüm öldüm dirildim hiç beklemediğim bi anda aldım haberi çok şükür rabbime rahatladım bayaa.inş kesin sonuçları alınca bayram yapacam heralde  :hello2: :hello2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

inş inş alıcaksın bitanem sana birsey sorucam hayvandanda geciyor mu bu evde kusum varda dokunmayım diye doruyorum

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 27 Ekim , 2011, 12:48:30
inş inş alıcaksın bitanem sana birsey sorucam hayvandanda geciyor mu bu evde kusum varda dokunmayım diye doruyorum

hayır cnm kedi köpekten topraktan etten geçio.çiğ ete elleme çiğ et yeme sebzeleri ii yıka topraklı olanları özellikle ıspanak falan kedi köpeklere de dokunmamaya çalış.dokunma yoluyla deil ağız yoluyla geçio.yani dokunup elini ağzına götürünce mesela.dikkatli ol allaha emanet inş bişicik olmaz  :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 27 Ekim , 2011, 12:48:30
canım o çiğ et yiyen kedi köpek dışkısından geçer.korkma kuş zaten hep sizin evde var olan bir şey olduğu için zararı olmas

HASRET!M S@N@

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

gökkusağı

evet cnm elinden geldiğince hiç dokunma gerçi bulaşması için elinde yara falan olması lazım ama olsun sen yinede dokunma noolur noolmaz allah korusun
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

tamam bitanem dikkat edeirm bende ayak işlerini yaparım onların da işte mecmur et falan doğranacak dolaba yerlesecek neyse bir sekilde halledicez artık