KANIMDA TOKSOPLAZMA ORANI YÜKSEK ÇIKTI AMA GALİBA YALANCI POZİTİFF!!!!

Başlatan gökkusağı, 11 Eylül , 2011, 21:28:29

« önceki - sonraki »

tgbybr

kadriye cim inşaallah sonuçların çok iyi çıkar. avididite testinde toksoplazmanın düzeyine bakıyolar. inşaallah bebiş iyidir. çok iyi anlıyorum seni. ben neler yaşadım. içindeki küçücük can öyle kıymetli ki. sen dua et canım. bebeğin sağlıklıdır inşaallah :amin: :amin:

gökkusağı

öle cnm hemde nasıl kıymetli allah bize bağışlasın onu.rabbim hakkımızda hayırlısını versin inş  :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

inş cok iyi cıkar cnm ya bizi mutlaka haberdar et allah evladını sana bagıslasın inş

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Eylül , 2011, 17:33:55
inş cok iyi cıkar cnm ya bizi mutlaka haberdar et allah evladını sana bagıslasın inş

amin cnm çok saol inş güzel çıkar sonuçlar  :amin: :amin: :amin: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ben inanıyorum gönlünü ferah tut gülüm
allahım bebeğini sana bağışlayack

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

cnm nerelerdesin seni cok merak ediyorum inş iyisindr hersey yolundadır

gökkusağı

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Eylül , 2011, 10:25:15
cnm nerelerdesin seni cok merak ediyorum inş iyisindr hersey yolundadır

iiyim cnm beklemedeyiz pek giremiorum tadım tuzum yok hiç  :sad1: p.tesi kan vericem yine bakalım değerlerim düşmüştür inş dua etmekten başka hiçbişey gelmio elimden  :sad1:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

meraba arkadaşlar ben geldim.dr dan gelioruz kan sonuçlarımızı gösterdik herhangi bi gelişme yok yani daha doğrusu ne gerileme var ne de ilerleme durum sabit.dr bu laboratuardan da kaynaklı olabilir dedi.16.haftaya kaldı yani bir sonraki tahlili bekliicez.bu arada 5.ayda amnios sıvısından kesin sonucu öğrenebiliriz dedi.durumumuz bu allah hayırlısını versin die dua ettim böle oldu.inş hiçbirşey çıkmaz bebeğime de bulaşmamıştır bu mikrop.çabucak iileşiriz inş dualarınızı esirgemeyin bizden  :amin: :amin: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Eylül , 2011, 20:29:59
meraba arkadaşlar ben geldim.dr dan gelioruz kan sonuçlarımızı gösterdik herhangi bi gelişme yok yani daha doğrusu ne gerileme var ne de ilerleme durum sabit.dr bu laboratuardan da kaynaklı olabilir dedi.16.haftaya kaldı yani bir sonraki tahlili bekliicez.bu arada 5.ayda amnios sıvısından kesin sonucu öğrenebiliriz dedi.durumumuz bu allah hayırlısını versin die dua ettim böle oldu.inş hiçbirşey çıkmaz bebeğime de bulaşmamıştır bu mikrop.çabucak iileşiriz inş dualarınızı esirgemeyin bizden  :amin: :amin: :amin:
insallah cnm  :amin: :amin: :amin: bidakine sonuclar temiz cikar ilerlememis bunada sükretmek lazim  :amin: cig etten hayvanlardan hep uzak dur  :opucuk:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

ayy sorma cnm eskiden  lavaşların arasına çiğköfteyi sarıp sarıp götüren ben şimdi görünce bile midem bulanıo psikolojik heralde  :k06: buna da şükür dediğin gibi dr geçen defa eğer hastalık aktifse %90 ilerler demişti ama şükürler olsun ilerlememiş sabit şimdilik inş hiçbişey çıkmaz bebeğime bulaşmaz  :amin: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

doruk38

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Eylül , 2011, 20:40:52
ayy sorma cnm eskiden  lavaşların arasına çiğköfteyi sarıp sarıp götüren ben şimdi görünce bile midem bulanıo psikolojik heralde  :k06: buna da şükür dediğin gibi dr geçen defa eğer hastalık aktifse %90 ilerler demişti ama şükürler olsun ilerlememiş sabit şimdilik inş hiçbişey çıkmaz bebeğime bulaşmaz  :amin: :amin:

BU ÇÇOOOOK GÜZEL BİR HABER.... RABBİM BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASINNN. SAĞLIKLA BÜYÜSÜN MİNİĞİN  :amin:

aydinays

Canım korkma bebeğine bulaşmamıştır. Bence sen onu hamile kalmadan önce kaptın. Belkide doktorun dediği gibi laboratuvardan da kaynaklı olabilir. Ama işte insanın içine kurt düşmesin hep aklından kötü  şeyler geçiyor. Acaba diye sormadan edemiyoruz kendimize. Ama canım sen içini ferah tut ki fındığında rahat bir şekilde huzurla büyüsün anneciğinin göbişinde
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

gökkusağı

Alıntı yapılan: doruk38 - 28 Eylül , 2011, 20:45:48

BU ÇÇOOOOK GÜZEL BİR HABER.... RABBİM BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASINNN. SAĞLIKLA BÜYÜSÜN MİNİĞİN  :amin:
Alıntı yapılan: doruk38 - 28 Eylül , 2011, 20:45:48

saol cnm güzel dileklerin için  allah razı olsun  :flowers: :flowers:

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah cnm icini ferah tut  :opucuk: ayyy ayni ben bende cig köfte hastasiyim vallaa  :hungry: ama hic yemedim bi dükkandan aliyom gecen düsündüm benim icin 1kg etsiz yaparmi diye ozaman yiyebilirim herhalde demi  :hungry: ::)