KANIMDA TOKSOPLAZMA ORANI YÜKSEK ÇIKTI AMA GALİBA YALANCI POZİTİFF!!!!

Başlatan gökkusağı, 11 Eylül , 2011, 21:28:29

« önceki - sonraki »

gökkusağı

KIZLAR KANIMDA TOKSOPLAZMA ORANI YÜKSEK ÇIKTI YANİ ÇİĞ ETTEN KEDİ KÖPEKTEN BULAŞAN Bİ BAKTERİ.MALESEF BUNA BAĞIŞIKLIĞIM YOKMUŞ.YARIN TIP FAKÜLTESİNE GİDİCEM.DR UM GEBELİĞİN SONLANDIRILABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.BUNU YAŞAYIP BEBEĞİ DOĞAN TANIDIĞINIZ VEYA BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELEN VARMI ARANIZDA  :crybaby2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AYYY CANIM BENIMMMM ÇOK UZULDUMMM  :y25:
HIC DUYMADIM BOYLE BISEY CANIM :'(
SADECE HAMILELIK ONCESI YAPILMASI GEREKEN TESTLER VARDI ORDAN BILIYORUM
BU KADAR ONEMLI OLDUGUNU BILMIYORDUM
CANIM IYICENE ARASTIR SONRA KARAR VER

GELSQMİNQ

canım çok geçmiş olsun bu konuda hiçbir fikrim yok aallah sana şifa versin meleğini sana bağışlasın

gökkusağı

CNM HAMİLELİK ÖNCESİ TESTLERİMİN HEPSİNİ YAPTIRMIŞTIK DAHA DOĞRUSU İLK HAMİLE OLDUĞUMU ÖRENDİĞİMDE HEPSİ TEMİZ ÇIKMIŞTI.BU HERKESTE OLABİLİOMUŞ AMA TEDAVİYE GEREK DUYULMUOMUŞ VÜCUT KENDİ KENDİNE BAĞIŞIKLIK KAZANIOMUŞ.BEN HAMİLEYKEN KAPMIŞIM ÇÜNKÜ HİÇ BAĞIŞIKLIĞIM YOK TÜM TESTLER ÇOK KÖTÜ ÇIKTI  :crybaby2: ÇİĞ ETE DOKUNDUM SADECE YEMEDİM HAYVANLARA DOKUNMADIM NERDEN GELDİ ANLAMIORUM.NOOLUR DİKKAT EDİN KENDİNİZE ALLAH TÜM ANNELERLE BEBEKLERİNİ KORUSUN DUA EDİN BANADA  :crybaby2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kadriyee - 11 Eylül , 2011, 21:38:30
CNM HAMİLELİK ÖNCESİ TESTLERİMİN HEPSİNİ YAPTIRMIŞTIK DAHA DOĞRUSU İLK HAMİLE OLDUĞUMU ÖRENDİĞİMDE HEPSİ TEMİZ ÇIKMIŞTI.BU HERKESTE OLABİLİOMUŞ AMA TEDAVİYE GEREK DUYULMUOMUŞ VÜCUT KENDİ KENDİNE BAĞIŞIKLIK KAZANIOMUŞ.BEN HAMİLEYKEN KAPMIŞIM ÇÜNKÜ HİÇ BAĞIŞIKLIĞIM YOK TÜM TESTLER ÇOK KÖTÜ ÇIKTI  :crybaby2: ÇİĞ ETE DOKUNDUM SADECE YEMEDİM HAYVANLARA DOKUNMADIM NERDEN GELDİ ANLAMIORUM.NOOLUR DİKKAT EDİN KENDİNİZE ALLAH TÜM ANNELERLE BEBEKLERİNİ KORUSUN DUA EDİN BANADA  :crybaby2:
CANIM HEMEN KARAMSAR OLMA BELKI VARDIR CARESI  :amin:
NASIL OLUR ANALAMIYORUM HANI EVDE KEDI KOPEK OLSA NEYSEDE  :'(
RABBIM YARDIMCIN OLSUN INSALALH BEBEGINE BIRSEY OLMAYACAK  :amin: :amin:

Balböceği

Kadom cok gecmis olsunnn cok uzuldummm  :y25: rabbim sifa versinn  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Canımm yaa böyle bişey duymustumm ama bu boyuta varabılecegını bılmıyordum oyuzden hamılelıgımde hıc dokunmazdım çiğ ete falan insallahhh   dusunulenn olmazzz insallah devam eder hamileliğinn çookk üzüldümmm  :crybaby2:

gökkusağı

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Eylül , 2011, 21:41:28
Kadom cok gecmis olsunnn cok uzuldummm  :y25: rabbim sifa versinn  :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 11 Eylül , 2011, 21:41:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 11 Eylül , 2011, 21:38:30
CANIM HEMEN KARAMSAR OLMA BELKI VARDIR CARESI  :amin:
NASIL OLUR ANALAMIYORUM HANI EVDE KEDI KOPEK OLSA NEYSEDE  :'(
RABBIM YARDIMCIN OLSUN INSALALH BEBEGINE BIRSEY OLMAYACAK  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 11 Eylül , 2011, 21:36:46
canım çok geçmiş olsun bu konuda hiçbir fikrim yok aallah sana şifa versin meleğini sana bağışlasın

SAOLUN KIZLAR ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN BÖLE BİŞEYİ  :crybaby2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Eylül , 2011, 21:43:22
Canımm yaa böyle bişey duymustumm ama bu boyuta varabılecegını bılmıyordum oyuzden hamılelıgımde hıc dokunmazdım çiğ ete falan insallahhh   dusunulenn olmazzz insallah devam eder hamileliğinn çookk üzüldümmm  :crybaby2:

SAOL CNM BENDE BİLMİODUM Kİ YEMEDİM HİÇ ÇİĞ ET FALAN NERDEN GELDİ ANLAMADIM BENDE DOKUNMAKTAN BİLE OLUOMUŞ
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Eylül , 2011, 21:43:22
Ben yeni duydummm hicbir fikrim bile yok..
cig koftede yerdim ama doktorlar cig eti bu yuzdenmi yasakliyorlar.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm cok gecmis olsun ins kötü sonuclanmaz  :amin: ben biliorum cig etten hayvandan ve pisliginden gelen mikrop bazilarini etkilemiyo bazilari senin gibi cok hasas oluyo maalesef  :sad1: ha bide salam sosis  pastirma sucuk yiyincede bu olabiliyomus o yüzden hamilelere yasak acaba öyle bisilermi yedin neden oldu acaba  :-\
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Eylül , 2011, 21:57:26
cnm cok gecmis olsun ins kötü sonuclanmaz  :amin: ben biliorum cig etten hayvandan ve pisliginden gelen mikrop bazilarini etkilemiyo bazilari senin gibi cok hasas oluyo maalesef  :sad1: ha bide salam sosis  pastirma sucuk yiyincede bu olabiliyomus o yüzden hamilelere yasak acaba öyle bisilermi yedin neden oldu acaba  :-\

hayır cnm hiç yemedim zaten sevmem sucuk salam tarzı şeyler.çiğköfteyi çok sevmeme rağmen ağzıma sürmedim.hayvanlara yaklaşmadım bile nerden geldi anlamıorum  :sad1:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

KONYALI

cnm cok gecmıs olsun bende gulumun sorduklarını soracaktım ama yemedım dıyorsun..o zaman takdiri ilahi dicez kadriye üzme cnm kendını,belkı tedavıyle atlatırsın..allah yardımcın olsun  cnm

suzannn

HASRET!M S@N@

canım bir arkadas vardı tgbyr diye o arkadasımızında basından gecti diye hatırtlıyorum ve suan bebeği kollarında ona ulasabilirsem yardımcı olsun sana cok gecmiş olsun inş hersey düzelir