16 Nisan , 2024, 22:52:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kıbrısta yumurta nakli ve donör

Başlatan SANEM, 10 Eylül , 2011, 21:36:27

« önceki - sonraki »

SANEM

10 Eylül , 2011, 21:36:27 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2011, 10:45:09 SANEM
mrb arkadaşlar ben uzun zamandır girmiyorum siteye 17senelik evliyim 4tüp bebek denemem var endometriozis hastası olmamdan dolayı yumurta rezervimdeciddiderecede azalmalar oldugu için yumurta üretemiyorum doktorum kıbrısı önerdi son çare kıbrısa gitmek eşimle karar verdik kıbrısa gidecegiz yumurta donörü almaya aranızda giden varmı arkadaşlar

Balböceği

Canim bu konuda bilgim yok ama insallah emeklerinin karsiligini alacaksin birgun  :amin:
Rabbim tez vakitte sana hayirli bi evlat versin  :amin:

KONYALI

kıbrısta yumurta donörü bu nasıl bişeyki bır ara cıkmıstı,kadınlar yumurtalarını satıyorlardı öle bıseymı acaba???? yasalmıki bu???
allah yardımcınız olsun

SANEM

Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Eylül , 2011, 23:27:26
kıbrısta yumurta donörü bu nasıl bişeyki bır ara cıkmıstı,kadınlar yumurtalarını satıyorlardı öle bıseymı acaba???? yasalmıki bu???
allah yardımcınız olsun
mrb konyalı evet bzı kadınlar yumurtalarını satıyor bazenleride bagışlıyor ama bu tr yasal deil bir kaç ülkede serbest bizede doktorum kıbrısı önerdi yumurtası olmayan yumurta rezervi az olan erken menopoza girenler benimgibi endometriozis olanların yumurta nakline ihtiyaç duyuyor bizde yumurta donörü alacagız rabbim hakkımızda hayırlısını versin

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM BENİM ARAMIZA H.G :flowers:
BU KONUDA HİÇ FİKRİM YOK  :dontknow:
SANA YARDIMCI OLMAYI ÇOK İSTERDİM AMA BİRŞEY BİLMİYORUM  :dontknow: :dontknow:
RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN.İNŞALLAH EMEĞİNİZİN KARŞILIĞINI ALIRSINIZ. :amin: :amin:
BOL BOL SABIR DİLİYORUM.ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇMEKTEYİZ  :'( RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN  :amin:
EVLAT SAHİBİ OLMAK İSTEYEN HERKESE İÇİNDEDE BANA EN KISA ZAMANDA O GÜZEL DUYGUYU YAŞATSIN  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

derbeder

gecenlerde tv de gormustum. Turkiye' de bir kadina bir kadavranin yaneh baska bir kadinin rahmini yerlestirmisler. eger cocuk sahibi olabilirse tedavi sekline alacaklarmis bu yontemi. sanirim rahim nakli ve yumurta nakli farkli seyler.

baska birinin spermiyle hamile kalmak uygun degil dinimizce diye biliyorum. acaba yumurtalik icinde aynisi gecerlimiki?

acaba dinimiz bu konuda ne diyor?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

KONYALI

Alıntı yapılan: SANEM - 12 Eylül , 2011, 16:42:33
Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Eylül , 2011, 23:27:26
allah yardımcınız olsun
mrb konyalı evet bzı kadınlar yumurtalarını satıyor bazenleride bagışlıyor ama bu tr yasal deil bir kaç ülkede serbest bizede doktorum kıbrısı önerdi yumurtası olmayan yumurta rezervi az olan erken menopoza girenler benimgibi endometriozis olanların yumurta nakline ihtiyaç duyuyor bizde yumurta donörü alacagız rabbim hakkımızda hayırlısını versin

analdım cnm hakkınızda hayırlısı,allah emeklerınızı bosa cıkarmasın cnm...bende 2 yıl ugrastım...o yuzden bılıyorumki zor bır sureç...ınsallah en yakın zamanda evlat sahıbı olursun cnm

SANEM

Alıntı yapılan: derbeder - 12 Eylül , 2011, 16:49:50
gecenlerde tv de gormustum. Turkiye' de bir kadina bir kadavranin yaneh baska bir kadinin rahmini yerlestirmisler. eger cocuk sahibi olabilirse tedavi sekline alacaklarmis bu yontemi. sanirim rahim nakli ve yumurta nakli farkli seyler.

baska birinin spermiyle hamile kalmak uygun degil dinimizce diye biliyorum. acaba yumurtalik icinde aynisi gecerlimiki?

acaba dinimiz bu konuda ne diyor?
evet bende nette okudum rahim naklini rahim kendini toparlarsa tüp bebek yapılacakmış tıp gittikçe ilerliyor  evet yumurta donörü dinimizce caiz deilmiş ama umrumda bile deil caiz olan çok ülke var bu sadece tr özgü birşey yumurta başkasının ama sperm eşimin olacak bir araştırma yaptım kıbrısa okadar çok gidenlerin sayısı artmışki neden çünkü tr tüp bebekte sadece birtane embiriyo koyma hakkın var 4tane döllenenleri çöpe ama kıbrısta öyle deil serbest kendi yumurtanla eşinin kendi spermiyle gidiyorsun 4embiriyo koyduruyorsun şansın 2ye katlanıyor buraya harcayacagın parayı kıbrısta bir seferde hallediyorsun arkadaşlar araştırın lütfen boşu boşuna 5embiriyon varken sadece birtanesini koydurmayın gidin kıbrısa 4tane embiriyonuzu koydurun kendi yumurtanızla kendi eşinin spermiyle karar size kalmış

SANEM

17senelik evliyim 17senedirde tüp bebek ve  çeşitli tedavilerle ugraştım ve en son tüp bebek için karar verip muayneye gittigim doktorum bana kıbrısı önerdi boşuna paranı harcama burada boşuna tedavi olup kendini yıpratma yumurta rezervinde ciddi azalmalar var dedi özel gazi osman paşa hastanesinde tüp bebek doktoru hüseyin mutluya teşekür ediyorum beni boşu boşuna tedaviye almadı para için bunu yapmadı

derbeder

sanem ne yapti, gitti mi kibrisa acaba?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!