Çocuklarda Havale Geçirmek: Havale Geçiren Çocuğa Ne Yapılır?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 03 Eylül , 2011, 18:41:49

« önceki - sonraki »

Balböceği

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Eylül , 2011, 20:16:03
Alıntı yapılan: elif35 - 07 Eylül , 2011, 09:46:21
şu an yağmur o durumda işte pazar gününden beri ateşi 38in altına düşmüyor gece hiç uyumuyorum desem yeri var elimde derece ile geziyorum hep şükür öyle korkulcak durumu yok hareketli,yemeğini yiyior,oynuyor ama huysuz işte antibiyotik ve pedifen kullanıyorum yavaş yavaş ateşi düzene girdi ama çok şükür havale geçirmedi inş olmaz böyle bir durum olan kişilere de Rabbim yardım etsin kimseyi evladı ile sınamasın  :y25:
elif gecmis olsun canim acil sifalar diliyorum kiyamam ben kara gozlumee  :y25: :y25: :y25:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Eylül , 2011, 20:25:18
Alıntı yapılan: elif35 - 07 Eylül , 2011, 09:46:21
şu an yağmur o durumda işte pazar gününden beri ateşi 38in altına düşmüyor gece hiç uyumuyorum desem yeri var elimde derece ile geziyorum hep şükür öyle korkulcak durumu yok hareketli,yemeğini yiyior,oynuyor ama huysuz işte antibiyotik ve pedifen kullanıyorum yavaş yavaş ateşi düzene girdi ama çok şükür havale geçirmedi inş olmaz böyle bir durum olan kişilere de Rabbim yardım etsin kimseyi evladı ile sınamasın  :y25:

elif geçmiş olsun prensesim benim kıyamam ..
inşallah olmaz öle şeyler .. düzelir umarım bir an önce ..

tüm hasta yavrularımıza Allahtan acil şifalar diliyorum ..  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

edacım banucum çok teşekkür ederim şükür iyileşiyor yavaş yavaş ateşi hiç yok artık şükürler olsun ama antibiyotik alerji yapmış vücudu pütür pütür kıpıkırmızı leke dolu onlarda geçtimi hiçbişeyi kalmıycak kuzumun ilk defa bu kadar hasta oldu ödüm koptu 1 haftadır 3-4 anca uyuyorum sabahda 9 da kalkyorum hemen Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın çok zor yaa  :y25:

suzannn

benim yeğenimde havale geçirdi doğduğunun 3. günüydü ateşide yoktu kasılıyordu dr. anlamadı bişeyi yok gayet sağlıklı diyorlardı çünkü kasılmaları görmüyorlardı kasılmalar 1 dakka falan sürüyordu çok kötüydü benim kucağımda bile kasıldı neyse en son dr. gördü anladı durumu soğuk havale deniyormuş ondan olmuş hasar bırakacak dediler 1 yaşını doldurana kadar hep ilaç kullandı her 6 ayda birde üniversite hastanesinde tetkikleri yapılıyor beyninde bazı hücreler ölmüş ama maşallah yeğenimde hiç bir sorun yok akıllı konuşuyor yürüyor 3 yaşında renkleri falan biliyor yani gayet akıllı ama dr. beynindeki hücreler ölü olduğu için belki ilerde bişey olabilir diyorlar inşallah olmaz bişey ama hala tehlike altında