SEZERYANDA SONDA TAKTIRAN VARMI?

Başlatan sude, 17 Mayıs , 2008, 11:04:41

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

pinar79

sonda taktırmak 1 dk bile sürmüyo ve kesinlikle ağrı olmuyo, vajinal muayeneden çok daha kolay. sezeryandan sonra hemen kalkamıyorsunuz bu süre içinde size çok yardımı olacak sondanın ben saat 16 da girdim gece 24 te sondam çıkarıldı ve yürüdüm.bu süre içinde tuvalete gitmeyeceksini en azından büyük rahatlık.

βαlκιz

Alıntı yapılan: pinar79 - 24 Ekim , 2009, 22:39:15
sonda taktırmak 1 dk bile sürmüyo ve kesinlikle ağrı olmuyo, vajinal muayeneden çok daha kolay. sezeryandan sonra hemen kalkamıyorsunuz bu süre içinde size çok yardımı olacak sondanın ben saat 16 da girdim gece 24 te sondam çıkarıldı ve yürüdüm.bu süre içinde tuvalete gitmeyeceksini en azından büyük rahatlık.
evet dogruu ee senin bebek nasılll iyimiii resmini koydaa görelimmm  :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: Demet_dk - 13 Ekim , 2009, 17:21:49
bende sezeryanla doğum yaptım ve taktırmadım hatta doktorum takmayacağım dedi son ana kadar tuvalete çık dedi
doğumdan sonrada sağolsun hemşireler yardımcı oldu yatağımdan bile kalkmadan halletmiştik tuvalet sorununu
kız yataktan kalkmadan nasıl halettiniz merak ettim  ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkızZz - 21 Şubat , 2010, 20:25:24
Alıntı yapılan: Demet_dk - 13 Ekim , 2009, 17:21:49
bende sezeryanla doğum yaptım ve taktırmadım hatta doktorum takmayacağım dedi son ana kadar tuvalete çık dedi
doğumdan sonrada sağolsun hemşireler yardımcı oldu yatağımdan bile kalkmadan halletmiştik tuvalet sorununu
kız yataktan kalkmadan nasıl halettiniz merak ettim  ::) ::)

ufak lazımlık gibi küvetler var
ben popomu kaldırdım alta koydular yapınca aldılar :k06: :k06:

βαlκιz

< ESLAL >

valla banada taktılar inanılmaz canım acıdı dedim bunu iğneden sonra takın yok dedi ozaman olmuyo sinir oldum sonra gercekten rahat ettim ama canım çok yandı ebe dedi sen normal doğuramazmışsın  :k06: :k06: :k06:

can yine cannnn

İLK DOĞUMUMDA NE OLDUĞUNU ANLAMADAN TAKTILAR ÖYLE ÇOKTA ACIMAMIŞTI HATIRLADIĞIM KADARIYLA AMA BU SEFERKİNİNİ DÜŞÜNMÜYORUM DERSEM YALAN SÖYLERİM ACABA BENDE TAKTIRMASAMMI NE TABİ DRLAR BUNU KABUL EDERLERMİ BİLEMİYORUM
can dediklerim....

miray

off anam ne zor biz kadınların durumu normal dogursan bi dert sezeryan bi dert  :sad1:
ben normal dogurdum ama bunları okuyuncada ürperiyorum yine sonda falan  :icon_pale:

can yine cannnn

ÖYLE VALLA MİRAYIM NE ÇEKİYOLARSA KADINLAR ÇEKİYO  :BangHead: :BangHead:
İLKİNDE SEZERYAN DEDNDİ BENDE OH KURTARDIM DEDİM NORMAL DOĞUMUN NE KADAR SAĞLIKLI OLDUĞUNU BİLİYODUMSADA ÇOKKKKKKKKKKKKKKK KORKUYODUM SONRA BANA ÇATALA ÇIK DEDİLDER BENDE BEN SEZERYAN OLCAM NEDEN ÇATALA ÇIKARIYOSUNUZ TEKRAR DEDİM SONDA TAKILACAK DENDİ VE BEN NE OLDUĞUMU BİLE ANLAMAMIŞTIM AMA ARTIK HERŞEYİ BİLDİĞİM İÇİN TIRSIYORUM :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
can dediklerim....

βαlκιz

eli agır olan ebe hemşire takarken acıtıyo demek
ama sonda takmadanda nasıl olcak ilk bikaç saat kalkamıyosun yarı baygınsın
tuvalete falan kalkıp gitmek zor olur

Demet_dk

ben ayağa kalkmadan yapmıştım valla çok rahattı
dün hastaneye gittiğimde beni ameliyata götüren ve tuvalet ihtiyacıma yardımcı olan hemşireyle göz göze geldim
tuhaf oldum

< ESLAL >

evt takılması şart canım beni bayıltmadılar ama 3 saat belimden aşağısını hissetmedim aya kalkmak imkansız yani uyuşukluk geçtiği gibide inanılmaz bi ağrı başladı bende sabah 8 de oldu ameliyat akşam 8 de anca kalkabildim  :'(

esma...

banada takıldı cok fena canım yandı takarkende cıkartırkende canımda tatlı degıldr kuvvetlıyımdıır ama acıdı yınede