SEZERYANDA SONDA TAKTIRAN VARMI?

Başlatan sude, 17 Mayıs , 2008, 11:04:41

« önceki - sonraki »

mavili

ben hiç hissetmedim dehlizcim demek acıyor  :-ooo

dehliz

Evet dedim ya epidural sezeryan diye gitmiştim olmadı diye .Onundaa etkisi var.gerçekten çok canım yanmıştı.ve ağlaya ağlaya girdim doğuma

dehliz

yani uyanıkken takmalarının etkisi var.kendimi kötü hissederek girdim.

dilegim

canım bende sezeryanla dogum yaptım ılk dogumumda sonta takmamıslardı ama ıkıncı dogumumda sonta taktılar ama dogumdan cıkınca sontayı almıslardı benden ben daha ayılmadan

CANOMLA 6.YILIMIZ

miniş

canım bende sezeryanla doğum yaptım.sonda taktırmamak için dr.umla anlaşmaya çalıştım ama hayır takılması gerek dedi.ödem açısından aldığı çıkardığı mayii takibi için gerekliymiş.her saat başıda servis hemşireleri gelip kontrol ediyodu.ama hiç acımıyo korktuğum kadar yokmuş.ben biraz bu konuyu abartmıştım ama değmedi.işi akışına bırak canım hiç plan yapma

can yine cannnn

ben taktıranlardanım ama sezeryana girmeden
çok acı yok ama berbat bir durumdu benim açımdan :BangHead: :BangHead: :BangHead:
can dediklerim....

βαlκιz

banada takmışlardı ben çok korkuyodum çatala çıktım ebe geldi alttan baktıı diger ebe adımı eşimin adını falan soruyodu forum dolduruyodu o sırada bi baktım sondayı takmış diger ebe dogumdan sonra kendime geldikten sonraa çıkardılar bi anda çektii aldıı ondada bişey hissetmedim bilee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bende sezeryanla doğum yaptım ve taktırmadım hatta doktorum takmayacağım dedi son ana kadar tuvalete çık dedi
doğumdan sonrada sağolsun hemşireler yardımcı oldu yatağımdan bile kalkmadan halletmiştik tuvalet sorununu

es.ma

banada taktılar takarken acımıştıı ilkten çok kötü oluyo tuvaletini yapmak istiyosun yapamıyosun sonrası rahat ama

мiŁenα.

anammm benım canım cok az  bakalım nasıl olcak

:love9: :love7: :love9:

berenim

kzılar korkmayın ben beni uyuttuktan sonra takın deidm tamam deidler sizde öyle söyleyin takıyorlar doğumdan sonra yürümeden evvel çıakrtıyorlar hiç acımadı benimki çıkarırken takarkende zaten ben bende değildim  :ehi:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

@ssemra@

Sezeryanla doğum yaptım bana da malesef sonda taktılar, istemedim hatta bayılınca takın dedim ama hemşire azarladı. Acıdan çok yanma yapıyor.

βαlκιz

bana doguma girmeden önce taktılarr dogumdan çıktıktan bi iki saat sonra çıkardılarr  :hieyt: bi tuhaf oluyo insan ya görümceme tuvaletim var dedim nasıl yapıcam diyom akar gidsersee sana öyle geliyo sen rahat bırak kendinii dedii bende bıraktımm :k06: :k06: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@