29 Mart , 2024, 02:47:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SEZERYANDA SONDA TAKTIRAN VARMI?

Başlatan sude, 17 Mayıs , 2008, 11:04:41

« önceki - sonraki »

helen20

ewet canım katılıyorum agrıyı cekecek olan bizleriz onlar için farketmiyor nede olsa :caca:
yok ben bilirim ne yapacagımı hersey istediğim gibi oolacak

oozge

YÜRÜ BEEEEEEE KİM TUTARRRRRRRR SENİİİİİ  ;D ;D ;D

CANMMM BU ILK DOGUMUNN TABIKI ISTEDGN GBI OLUCAKKK  KONUS SENN DÖK ICINIIII GUZELCE   :icon_thumright: :icon_thumright:

ÖZELDEMI YAPICAKSIN   DOGUMUNU

helen20

EWET CANIM ÖZELDE YAPACAM DOGUMU
DOGUMDAN ÖNCE SON KERE YARIN DOKORA GİDECEM :hello2: :hieyt:
KIZIMI DA ÖZLEDİM

oozge

:hieyt: :hieyt: :hieyt:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

oleyyyyyyyyyyyyyy :sunny:
son kontrolunde gusel gecıcekk bebısını son kes karnında gorucennnn ne gsuell yaaaa
3gun sonrada kucagında gorucenn inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin:

sevda

Allah yardımcısı olsun bütün hamilelerin veee onları bekleyen ailelerinn ... :amin:

emosum

ya bu sonda benim hiç aklıma gelmemişti  :-\

ama uyuduktan sonra takıyolarsa bende öyle dicem :-[

mavili

bencede uyuduktan sonra takmaları çok daha iyi ama okadar çok acı vermiyo emoşum ya korkma

oozge

12 Temmuz , 2008, 01:36:53 #22 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 15:17:48 Emine
Alıntı yapılan: emosum - 10 Temmuz , 2008, 10:56:32
ya bu sonda benim hiç aklıma gelmemişti  :-\

ama uyuduktan sonra takıyolarsa bende öyle dicem :-[

emoşum oyle bı ımkan vardır mutlakaaa

Alıntı yapılan: mavili - 12 Temmuz , 2008, 01:10:55
bencede uyuduktan sonra takmaları çok daha iyi ama okadar çok acı vermiyo emoşum ya korkma

mavısımm acı versede bısı olmaz dogum yapıosun sonucta sezeryan yada normallll  farketmıyoo sonucta bu kadına özel bırsey ve onu bıkere yada 2 kere yaşıyosun

sude

sezeryanı kolay gıbı goren ınsanlara hayret edıyorum.benım cok zor gectı 1ay oldu dogum yapalı hala bırsuru agrılarım var.normal dogumda 1 2 gunde ayaga kalkıyor herkes ama sezeryanda uzun sure kalkamıyorsun bısey yapamıyorsun ben aglayarak kalkardım yataktan daha dune kadar.haa bazı ınsanların kolay oluyormus ıkıncı gun ayaga kalkan oluyormus oda bunyeye baglı galıba.ayrıca ıkız dogumla tek dogum arasında fark var ıkızın herseyı cok daha zor.
malesef sondayı uyuduktan sonra takmıyorlar bende soyledım ama malesef dedıler.takarken acıdı amacok acımadı dogum agrıları yada dogumdan sonrakı agrıların yanında sınek ısırıgı gıbı  :laughing7:bende cok korkuyordum ama korkmayın korkucak gıbı degıl yanı.allah herkese hayırlı dogumlar nasıp etsın ınsallah kolay dogumlar olsun ınsallah :amin:
emoşum ımkanın varsa normal dogum yap derım ınan sezeryan soylendıgı gıbı kolay olmuyor bılmıyorum benım cok zordu korkutmak gıbı olmıyım ama. :flowers: :love9: :wave:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

sude

alllah kolaylıklar versın canım ne kadar kaldı doguma

mavili

sezeryanda olsa normal de olsa o bebek karnından çıktıgına göre dogum yapmış oluyorsun ne demek birde dogum yaptım diyolar  elbette dogum yapıyorlar şekli başka sadece bir çok kişide mecburiyetten sezeryan oluyor

sudecim sanırım senin ikiz oldugu için zorlanmışsın kolay degil ikiz bebegi taşımak da dogurmakta zordur Allah yardımcın olsun canım

sude

saol canım tesekkur ederım herkes kendı cektıgını bılır baskasına kolay gelır bırde bır ıkı kısının kolay olduysa herkesın kolay olucak dıye bısey yok.her bunye farklı.evet bazı ınsanlar onemsemıyor sezeryanı her nedense.anlamıyorrum bende o ınsanları.bana gecmıs olsuna gelenlerde ayy gecer gecer bılmem kımde sezeryan oldu ıkı gunde ayaga kalktı sen nazlısın nazlı demezlermıı cıldırdım sınırden

mavili

haklısın ya ne demek o öyle insanların morale ihtiyacının oldugu zamanlarda böyle yapanlara çok kızıyorum

herkesin yapısı başka bünyeden bünyeye durum degişiyor normal dogumda öyle degilmi bazılarının çok kolay geçerken bazılarının berbat geçmiyormu yokmu yani bunlar tabi oluyor önemli olan burada birbirimize destek olmak köstek degil

insan agrısı acısı olmadan sırf naz için kaç gün aylayıp oflar ben yapamam valla demekki gerçekten agrı sızı varki belli ediliyor nazlı olmak degil bu bence

mavili

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

burada birçok kişi sezeryan istemedigi halde sezeryanla dogum yapmak zorunda haklısın ösgecim elbette onlarda dogum yapmış sayılıyor ve normalden daha fazla acı çektikleri ve bebişleri için buna da katlandıkları için iki kezz anne sayılıyorlar bence

emosum