Ankara da hastane ve doktor tavsiyesi?

Başlatan lagrima, 23 Ocak , 2012, 16:57:08

« önceki - sonraki »

lagrima

23 Ocak , 2012, 16:57:08 Son düzenlenme: 23 Ocak , 2012, 17:02:47 lagrima
merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere 28 haftalık hamileyim ve hala bir doktorum yok.! var ama kendisinden hiç memnun değilim ve değiştirmek istiyorum zekai tahir burak hastanesinde nüvit birgili diye bir kadına gidiyorum. ne soru sorabiliyorum, ne sordugum sorunun cevabını alabiliyorum. artı isteklerime cevap vermiyor ve doğuma girmiyormuş.

Devlet hastanesinde doğuma giren ilgili alakalı bir doktor arıyorum. erkek kadın fark etmez. zaten sezeryan düşünüyorum olursa.

yardımcı olursanız cok sevinirim. çok sıkıntılı bir süreç benim için.
hangi hastane , hangi doktor.?

destina06

hacettepede Gürkan Bozdağ bir zaman ona gittim ve malesefki tayinimiz çıkınca bırakmak zorunda kaldık gayet ilgili bir doktor

lagrima

Alıntı yapılan: destina06 - 23 Ocak , 2012, 17:01:02
hacettepede Gürkan Bozdağ bir zaman ona gittim ve malesefki tayinimiz çıkınca bırakmak zorunda kaldık gayet ilgili bir doktor
prof mu? onlar ekstra para alıyorlar ondan sordum.

seda87

DİKMENE GİDİYORUM BEN ÖZEL 29 MAYIS HASTANESİ ..YEŞİM GÜREL E.ÇOKTA MEMNUNUM CANM TAVSİYE EDERİM.
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

lagrima

Alıntı yapılan: seda87 - 24 Ocak , 2012, 11:34:05
DİKMENE GİDİYORUM BEN ÖZEL 29 MAYIS HASTANESİ ..YEŞİM GÜREL E.ÇOKTA MEMNUNUM CANM TAVSİYE EDERİM.
biliyorum ptesi arkadaşım orda sezeryanla doğum yapacak inşallah ama doğumuna 1500 tl para istemişler. muayeneler uygun ama 30 tl.

seda87

Alıntı yapılan: lagrima - 25 Ocak , 2012, 12:01:39
biliyorum ptesi arkadaşım orda sezeryanla doğum yapacak inşallah ama doğumuna 1500 tl para istemişler. muayeneler uygun ama 30 tl.
evet canm bende inş pazartesi sezeryan olacam ama normal doğum 1500 sezeryan 2000 tl die biliyorum..acaba arkadaşın neden uygun fiyata oluyor canm  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

lagrima

Alıntı yapılan: seda87 - 25 Ocak , 2012, 18:43:45
Alıntı yapılan: lagrima - 25 Ocak , 2012, 12:01:39
evet canm bende inş pazartesi sezeryan olacam ama normal doğum 1500 sezeryan 2000 tl die biliyorum..acaba arkadaşın neden uygun fiyata oluyor canm  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

2000 demişler 1500 e anlaşmışlar sanırım. kime gidiyor bilmiyorum dikmen cd 29 mayısa gisiyor

seda87

HMM ANLADIM CANM VALLA BİZ BİŞE YAPTIRMADIK YAA DİREK NE DİORLARSA ÖDÜYORUZ  :BangHead: :BangHead:

lagrima

Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2012, 11:32:02
HMM ANLADIM CANM VALLA BİZ BİŞE YAPTIRMADIK YAA DİREK NE DİORLARSA ÖDÜYORUZ  :BangHead: :BangHead:
hım hayırlısı artık. normalle sezeryan değişiyor olabilirmi ki..arkadasım sezeryan olcak.

seda87

Alıntı yapılan: lagrima - 26 Ocak , 2012, 20:43:07
Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2012, 11:32:02
hım hayırlısı artık. normalle sezeryan değişiyor olabilirmi ki..arkadasım sezeryan olcak.
canm bende sezryan olacam

DİLVİN

ben doğumumu o hastanede yaptımçok güzel ilgilendıler

ama kontrole batıkent bilgi tıpdakı selçuk beye gidiyordum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

svgyzc

Merhaba arkadaşım bende balgat yüzüncü yıl Hastahanesine gidiyorum. Dilek özdur doktorumun adı tavsiye ederim . :nazar: ;) ;)