Rep istiyoruz..

Başlatan Balböceği, 27 Ağustos , 2011, 00:45:28

« önceki - sonraki »

Kişilere - , + puan verme (rep , karma) sizce forumda olmalı mı?

Evet olmalı
6 (25%)
Hayır olmamalı
18 (75%)

Toplam Oy Verenler: 24

KONYALI

bende pek bılmıyorum ne oldugunu ama bu kadar talep olduguna gore guzel bısı sanırım..bencede olsun :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

Alıntı yapılan: --€lif-- - 27 Ağustos , 2011, 20:43:18
Alıntı yapılan: derbeder - 27 Ağustos , 2011, 15:12:29
reputation kelimesinden gelen rep  :k06:
çok aydınlatıcı oldu zehra  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi:

bence begeni butonu kalkar ve rep olayi alir yerini..hem rep hem begeni cok sacma olur cunku  :k06:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Ağustos , 2011, 14:36:15
Alıntı yapılan: --€lif-- - 27 Ağustos , 2011, 20:43:18
Alıntı yapılan: derbeder - 27 Ağustos , 2011, 15:12:29
reputation kelimesinden gelen rep  :k06:
çok aydınlatıcı oldu zehra  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi:

bence begeni butonu kalkar ve rep olayi alir yerini..hem rep hem begeni cok sacma olur cunku  :k06:

Diğer forumlarda gordugum kadarıyla hiç saçma olmuyor her ikiside bulunuyor rep ayrı begenı aynı bana göre

derbeder

hüzünden_gelme

sanal anlamda çok değerli bişi begen butonundan çok repın hem artı yonu oluyor hem eksi eğlenceli bişi gelıyor bana farkı benım için çok buyuk  :k06:

derbeder

sunu soyle desene bacim  :k06:

peki madem oyle diyorsunuz oyle olsun  :k06: :k06:

hüzünden_gelme

emine hanımda kabul etse forumumuza repi onaylasa artık çok buyuk buyuk fark olcak :ehi:

Balböceği

Rep Nedir ?
İtibar,karizma,şan,şöhret anlamına gelen Reputation kelimesinin  kısaltılmasına Rep diyoruz.Her üyenin forumdaki saygınlığı itibarı ve karizması vardır.Üyelerinin birbirilerine verdikleri + veya - yöndeki puanlar üyenin Rep Puanını belirler.

Rep Nasıl Verilir ?
Bir üyeye rep vermek için üyenin profilinin altındaki terazi kutucuğuna tıklanır,

Açılan pencered + veya - yönde kendi insiyatifinize göre rep puanı verebilirsiniz... - rep vermek suç değildir abartmamak şartıyla - rep vermek serbesttir.

Alinti yapim  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

eminenin verdıgı lınktekılerı okudumda anam mıllet kafayı yemıs galıba bunu bıle menfaatlerı için kullanmak   ::)

benım hoslanmadıgım bırı dahı olsa ben o kişiye eksi vermeye cekınırım vermemde zaten   :k06:

Balböceği

Yaaa bacilarrr repide ogrendinizzz..

repte boylee birseyyy   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya sevmedigime niye (-) vereyimki  :icon_scratch:

ne kadar sacmaaa  :honk:

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Ağustos , 2011, 14:54:59
eminenin verdıgı lınktekılerı okudumda anam mıllet kafayı yemıs galıba bunu bıle menfaatlerı için kullanmak   ::)

benım hoslanmadıgım bırı dahı olsa ben o kişiye eksi vermeye cekınırım vermemde zaten   :k06:
sanirim Emine'nin dusundugu bu. yaneh bazen sacma sapan konular uzerinden birbirini tutup kiskirtanlar oluyor ve rep oldugu zamanda ayni tarz davrananlar olacaktir. belki mesajin icerik degeri sifirdir ama bir kac arkadasi varsa repleri goturur. hos goturse ne goturmese ne, hane ne oluyorsa..  :ehi: :ehi: cocukca birsey yaa.

benim icin fark etmez, herkes nasil istiyorsa oyle olsun.

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 14:56:00

repte boylee birseyyy   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya sevmedigime niye (-) vereyimki  :icon_scratch:

linki okumadınmı eskı uyeler öyle yapıyormus ya  :k06: ah genclik :D

ha su bızım - + olayına siz rap diyosunuzz   :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 14:56:00

(-) diye bir olanak varsa, verilmeside gayet normal.

eger (-) verilmeyecekse oyle bir buttunda olmayacak.

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Ağustos , 2011, 14:58:01
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Ağustos , 2011, 14:54:59

sanirim Emine'nin dusundugu bu. yaneh hangi sacpa sapan konular uzerinden birbirini tutup kiskirtanlar oluyor ve rep oldugu zamanda ayni tarz davrananlar olacaktir. belki mesajin icerik degeri sifirdir ama bir kac arkadasi varsa repleri goturur. hos goturse ne goturmese ne, hane ne oluyorsa..  :ehi: :ehi: cocukca birsey yaa.

benim icin fark etmez, herkes nasil istiyorsa oyle olsun.

benım içinde no problem no panıc benım derdım ayrı su yarısmaya katılıpta rezıl olduguma yanıyorum  :toothy10:

Balböceği

Hani ben yine aynisi olacagini sanmiyorum  :icon_thumright:

cunku forumumuzzz gayet guzel gidiyorr artik curcuna yasanmiyor  :laughing7: