hamilelikte kanama

Başlatan minis33, 24 Ağustos , 2011, 13:28:24

« önceki - sonraki »

minis33

BEN AFYONDAN TATİL İÇİN GELDİM CNM BENM KANAMA VE KASILMA SORUNLARIM OLDUGU İÇİN BURDA DA BİR DOKTORA GİTMEK İSTEDİM SİSTEM TIP MERKEZİNDEN  PINAR AKSOYA GİTTİM. AMA PAZARTESİ ORTA DOĞU TIP MERKEZİNDEN ÇİĞDEM HANIMA GİDECEM BİDE.

gökkusağı

Alıntı yapılan: minis33 - 27 Ağustos , 2011, 21:54:37
BEN AFYONDAN TATİL İÇİN GELDİM CNM BENM KANAMA VE KASILMA SORUNLARIM OLDUGU İÇİN BURDA DA BİR DOKTORA GİTMEK İSTEDİM SİSTEM TIP MERKEZİNDEN  PINAR AKSOYA GİTTİM. AMA PAZARTESİ ORTA DOĞU TIP MERKEZİNDEN ÇİĞDEM HANIMA GİDECEM BİDE.

anladım cnm randevu aldın mı çiğdem hanımdan bana en erken aralıkta verdi de o yüzden gitmicem ona çok yoğun.yine ortadoğuda osman bey var ona gidicem bende ayın 7 sinde.otobüs yolculuğuda tetiklemiş olabilir dikkatli ol cnm umarım ciddi bişi yoktur  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

minis33

ŞUAN KANAMAM YOK AMA KASILMALAR VAR ZATEN KANAMALARIMDE BİRDEN VE ÇOK FAZLA OLUYOR BU KASILMALARDAN SONRA.          2 GÜNDÜR KANAMAM YOK ÇOK ŞÜKÜR. :hello2:

gökkusağı

aaman hiç olmaz inş artık  :opucuk: :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

minis33

EVET CANIM ÇİĞDEM HANIM İÇİN BİZEDE ARALIK DEDİLER AMA BENİM KUZENİM ARKADAŞI BİR RANDEVU AYARLAMIŞ ÇK YOGUN MUŞ İYİ BİR DOKTR DEDİKLERİ İÇİN MERSİNE GELMİŞKEN GİTMEK  İSTİYORUM BENDE.OTOBÜS DEĞİLDEÖZEK ARAÇLA GELDİM YATARAK ONUNLA ALAKALI DEĞİL ÇÜNKÜ BENİM KANAMALARIM SON 3 HAFTADIR VAR ZATEN.İLAÇ İĞNE YATAK İSTİRATI VERYORDU DOKTORUM AFYONDA 3 4 GÜN SONRA KANAMA SONLANIYORDU...

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

minis33

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİYİM

gökkusağı

işinlemi alakalı falan die düşündüm de kanamaların .inş geçer bi daha olmas o korku yetio insana zaten bişi oldumu olucakmı telaşı  :cildir:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

minis33

YOK CANIM YA 1 AYDIR RAPORLUYUM ZATEN EVDE DİNLENECEKSİN DEDİLER ÇÜNKÜ BEN HAMİLE OLDUGUM AYDA KANAMAYLA BAŞLADIM.EVDE YATARKENDE KANAMAM OLDU YANİ.HERŞEYİN HAYIRLISI TABİ ÇOK TELAŞLANIYOR  İNSAN

KONYALI

HAKKINZDA HAYIRLISI CNM YİYECEK EKMEĞİ VARSA ONUN BU DUNYADA HER TURLU GELECEK AMA ANNESINI BIRAZ YORACAK ISTE...
BOLBOL YAT DINLEN ARKADASIM

minis33

EVET BİZDE ÖLE DÜŞÜNÜORUZ CANIM KUCAGIMA KIZIMI ALINCA HERŞEYİ UNUTURM İNŞALLAH...

Nimsez85

Okuduğum kadarıyla bi çok kişi bu durumu yaşamış, ben şuan 12 hafta 6 günlük hamileyim, hamileliğimin 6. haftasında kanama başladı bir birbuçuk hafta arayla üç defa şiddetli kananam oldu. Doktorum düşük riski olduğunu söylüyor, ama ben çok en endişeleniyorum, korkuyorum. Her seferinde hastanede kalıyorum. Doktorum zaten progestan ilacı vermişti düzenli olarak kullanıyorum, ayrica iğnemde var. Hala böyle durumda olanlar varmı?