meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 23:26:29
cnm masallah büyüdünüz  :nazar: :opucuk: nasilsin hic ugramiyon bizim sayfaya  :caca: :caca:

kuşum benim ya fazla nete durmuyorum birde kimse olmuyor nil sen diğer arkadaşlarıda tanımıyorum o yüzden girmiyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 07 Ekim , 2011, 19:19:40
cnm masallah büyüdünüz  :nazar: :opucuk: nasilsin hic ugramiyon bizim sayfaya  :caca: :caca:

kuşum benim ya fazla nete durmuyorum birde kimse olmuyor nil sen diğer arkadaşlarıda tanımıyorum o yüzden girmiyorum

canım gülümde bende sık sık giriyoruz siteye.sen gel sohbet ederiz bizim grupta sohbet edicek birileri oluyormutlaka

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Ekim , 2011, 00:59:03
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 07 Ekim , 2011, 19:19:40

canım gülümde bende sık sık giriyoruz siteye.sen gel sohbet ederiz bizim grupta sohbet edicek birileri oluyormutlaka

ama ben deldiğimde siz olmuyorsunuzki

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ekim , 2011, 20:08:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Ekim , 2011, 00:59:03

ama ben deldiğimde siz olmuyorsunuzki

duydum hemen geldim :D

oğlum artık sana oğlum diyecem erkeğim benim geçen doktora gittik oğlum doktor biraz bize kızdı annen çoook yemek yiyordu sonunda çok kilo almış doktor çok hızlı gidiyorsun dur dedi suyumuzda azmış artık günde 3 4 litre su içiyorum ama wcden çıkamıyorum ama senin için değer be gül kokulum cennet kokulum sen benim herşeyim oldun allaha hergün şükrediyorum seni bana gönderdiğine bu arada deden erkek olduğunu öğrenince üzüldü kız istiyormuş deli etti beni ama birşey diyemedim içimde dedim ama çok biliyorsan sen doğur dememek için zor tuttum ama öbür oğlunu evlendir o versin kız torun boşver sen onu torun torun diyordu seni göremeyecek diye üzülüyordum şimdide torun beğenmiyor benimde çok umrumda ya salla gitsin çok bilmişler sen benimsin benim canımsın allahım gözyaşlarıma cvp verdi çok dualar ettim sen sağlıklı sıhatli elin ayağın düzgün hayırlı bir evlat olda bize geri boş swni çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ekim , 2011, 20:15:00
oğlum artık sana oğlum diyecem erkeğim benim geçen doktora gittik oğlum doktor biraz bize kızdı annen çoook yemek yiyordu sonunda çok kilo almış doktor çok hızlı gidiyorsun dur dedi suyumuzda azmış artık günde 3 4 litre su içiyorum ama wcden çıkamıyorum ama senin için değer be gül kokulum cennet kokulum sen benim herşeyim oldun allaha hergün şükrediyorum seni bana gönderdiğine bu arada deden erkek olduğunu öğrenince üzüldü kız istiyormuş deli etti beni ama birşey diyemedim içimde dedim ama çok biliyorsan sen doğur dememek için zor tuttum ama öbür oğlunu evlendir o versin kız torun boşver sen onu torun torun diyordu seni göremeyecek diye üzülüyordum şimdide torun beğenmiyor benimde çok umrumda ya salla gitsin çok bilmişler sen benimsin benim canımsın allahım gözyaşlarıma cvp verdi çok dualar ettim sen sağlıklı sıhatli elin ayağın düzgün hayırlı bir evlat olda bize geri boş swni çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum
canım benim allahım size bağıslasın pasanı.masallah ona.suyun düzelir canım benimde öyleydi düzeldi bak.bosver dedeyi sen alısır.ilkten öyle oluyorlar sonra kabulleniyorlar :opucuk: :opucuk: :opucuk: Allahım kucağına alamayıda nasip etsin :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Kucuk prensin annesi yazmiyorsun pek fazla  :)
ben mesaj yazamasamda bir cogunu okuyorum , bak bunlari insallah dogumdan sonrada okuyacan..
O zaman cok zevkli gelecek  :) kendine iyi bak  :opucuk:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Kasım , 2011, 01:40:24
Kucuk prensin annesi yazmiyorsun pek fazla  :)
ben mesaj yazamasamda bir cogunu okuyorum , bak bunlari insallah dogumdan sonrada okuyacan..
O zaman cok zevkli gelecek  :) kendine iyi bak  :opucuk:

cnm ya çok yazmak istiyorum ama net evde yok kaynanamdanda girip çıkıyorum

oğlum cnm meleğim nasılsın bakalım bugün artık tekmelemeye başladın çok güzel ve farklı bir duyguymuş allahıma binlerce kez şükrediyorum bu duyguyu tatdığım için günler çabuk geçmeye başladı günler geçtikçe heycan korkularımda çoğalıyor baban özellikle seni çok merak ediyor gelsin ya diyor akşamları elini karnıma koyuyor tekme atasın diye bakıyor az az atıyor sürekli atmıyor desemde baban anlamıyorum bende hissetmek istiyorum ya diyor seni öpüyor bol bol kokluyor sabah kalkar kalmaz beni ilk öpüyor sonra seni gece yatarkende sen çok şanslı bir bebek olacaksın çünkü baban ve annen seni çoooooooooook ama çooooooooooooooooook seviyor cnm oğlum gül kokulum cennetim benim bu arada adında yiğit olacak galiba baban yiğit istiyor bencede güzel hoş bir isim geçen babanla alışverişe gittik bir sürü şey beğendi baban ama paramız yoktu maaşı alınca alacakmış sana özellikle mont küçücük bir mont vardı birde galiba kıyafetlerinin çoğu fenerbahçeli olacak baban seni doğuştan fenerli yapmaya kararlı seni çok seviyorum oğlum baba geldi yemek yiyecez

suzannn

merhaba oğlum nasılsın bugün bayram ve senin karnımda olduğun ikinci bayramızın asıl bayram sen geldiğinde oldu bana en güzel mutluluktu baban namazdan geldi elini öptüm sanada öptürdü seneye bayram kucağımızda olacaksın seni çoooooooooook seviyoruz bu arada 21 haftalık oldun tam bazen sanki günler geçmiyor gibi geliyor bir an önce kucağıma almak istiyorum seni sen ben herşeyimsin iyiki geldin gül kokulum melek oğlum seni çok seviyorum

oğlum cnm benim cumartesi doktora gidecez ve baban çoook heycanlıymış seni çok özlemiş bende çok özledim 22 haftalık olacaksın gül kokulum seni sağlıklı sıhatli inş kucama alırım paşam benim evimin ikinci erkeği inş babana benzersin oğlum onun gibi iyi bir baba ve iyi bir eş olursun seni çok seviyorum cennet kokulum

oğlum aşkım kocaman oluyorsun 6 aylık olduk 24 haftalığız tam ve tekme atışların hızlandı ve sen çok akıllı bir çocuk olacaksın ve çok şımarık senle konuştukça tekmeler atıyorsun hep ilgi istiyorsun annem sana canım feda ölürüm senin için o tekme atan ayaklarını yerim valla yerim  sen allahımın mucizesisin yarın hastaneye gidecez rekli dopplere girecez inş birşey çıkmaz paşam ben sana çok alıştım ne olur allahım isteyen tüm kullarına nasip etsin senin benle olduğunu biliyorum ya o üzüntülü günler gferide kaldı şükür  sanki hiç gelmiyecek gibiydin oğlum bize hayırlı bir evlat ol paşam allaha sadık bir kul bizi büyünce üzme sakın babanda bende herkes seni çooook seviyor cnm oğlum benim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love7: :love7: :love7: :love3: :love3: :love8: