meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Eylül , 2011, 22:04:17
benim kuzucuklarım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: annesinin bitanesi teyzesinin gülü yerim ben onu...bi belli olaydı cinsiyeti

ayın sekizinde söyleriz teyzesi paşama kanka gelecek galiba
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

anneciğim dün 15 haftalık oldun ve beni üzmeye başladın midemi çok fena yakıyorsun yemek yemek istemiyorum bu yüzden ama seni aç bırakmak olmaz seni çoooooooooooooook özledim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love7: :love7: :love7: :love3: :love3: :love3: :love3: gül kokulum bir ay oldu görmeyeli ve bir an önce sekiz ekim gelsin istiyorum büyüdünmü acaba nasıl bir oldun sen iyi olda meleğim midemyansın dursun sen bana allahımın bir mucizesisin seni çooooooooooook seviyorum anneciğim artık seni hissedebiliyorum ama elimi karnıma koyunca acaba paşamı olacaksın prensesmi bana paşa gibi geliyor ama hadi hayırlısı seni çok seviyorum bebeğim iyi benim meleğimsin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

FeHi

Çok Güzel Allah meleğini sana bağışlasın, hayırla,şansıyla,uguruyla, bereketiyle gelsin Minik melek :angel12:

Alıntı yapılan: FeHi - 29 Eylül , 2011, 16:38:59
Çok Güzel Allah meleğini sana bağışlasın, hayırla,şansıyla,uguruyla, bereketiyle gelsin Minik melek :angel12:

allahım senin meleğinide sana bağışlasın cnm annesi gibi tertemiz kalbi olur inş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 29 Eylül , 2011, 16:15:07
anneciğim dün 15 haftalık oldun ve beni üzmeye başladın midemi çok fena yakıyorsun yemek yemek istemiyorum bu yüzden ama seni aç bırakmak olmaz seni çoooooooooooooook özledim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love7: :love7: :love7: :love3: :love3: :love3: :love3: gül kokulum bir ay oldu görmeyeli ve bir an önce sekiz ekim gelsin istiyorum büyüdünmü acaba nasıl bir oldun sen iyi olda meleğim midemyansın dursun sen bana allahımın bir mucizesisin seni çooooooooooook seviyorum anneciğim artık seni hissedebiliyorum ama elimi karnıma koyunca acaba paşamı olacaksın prensesmi bana paşa gibi geliyor ama hadi hayırlısı seni çok seviyorum bebeğim iyi benim meleğimsin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ahh canımm o mide yanmaları beni deli ediyordu hamileliğimde sanada anlatıyordum ya hele son zamanları tavan yapmıştı umarım senınkılerde hamileliğin sonuna kadar sürmez .ama çok güzel bir duygu ya fıstığımmmm Rabbim sanada nasip etsin öyle mutluyumki canım benim ,sanada söyluyordum az kaldı fıstığım sende anne olacaksın diye doğumumda suni sancıyı çekerken ismini söylediğim sevdiğim insanlardan birisin tatlım şükürler olsun Rabbim kabul etti dualarımızı

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 29 Eylül , 2011, 17:43:20
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 29 Eylül , 2011, 16:15:07

ahh canımm o mide yanmaları beni deli ediyordu hamileliğimde sanada anlatıyordum ya hele son zamanları tavan yapmıştı umarım senınkılerde hamileliğin sonuna kadar sürmez .ama çok güzel bir duygu ya fıstığımmmm Rabbim sanada nasip etsin öyle mutluyumki canım benim ,sanada söyluyordum az kaldı fıstığım sende anne olacaksın diye doğumumda suni sancıyı çekerken ismini söylediğim sevdiğim insanlardan birisin tatlım şükürler olsun Rabbim kabul etti dualarımızı

evet cnm allah razı olsun sen doğurdun ben hamile kaldım allahımın hikmeti pamukşekerim çok zor bir sınavdı dayanması güç sabredecek güçüm kalmıyordu artık elifimiz nazlı teyzesinin daha üzülmesini, istemedi galiba evet cnm çok kötü mide yanması o iyi olsunda geri boş ya

aydinays

Canım maşallah sizde bayağı büyüdünüz. Nerdeyse cinsiyetleri öğreneceksiniz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Alıntı yapılan: aydinays - 29 Eylül , 2011, 20:11:24
Canım maşallah sizde bayağı büyüdünüz. Nerdeyse cinsiyetleri öğreneceksiniz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

evet cnm büyüyor ama ayda bir gidecez ve ben bu ayda bir olayını hiç sevmedim günler geçmiyor bir türlü

asya81

nazlım hoşgeldin şükür kavuşturana :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  nasılsın

kuzucum bugün seni yordum özür diler anneciğim ama biliyorsun dedn hasta ve onunla hastaneye gitmek zorundayız kocaman oluyorsun annem 16+1 günlüksün cumartei doktora gidecez babanda bende çok heycanlıyız seni çok özledik bir aydan beri görmedik nasıl oldun çok merak ediyoruz baban artık gelsin şu cumartesi diyor seni çooooooooooooooook seviyorum meleğim babamız geldi biz çıkıyoruz

suzannn

cınsıyetınıde ogreneceksınız bende cok merak edıyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm masallah büyüdünüz  :nazar: :opucuk: nasilsin hic ugramiyon bizim sayfaya  :caca: :caca:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: