meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

banu_fth

aynen ayakta fazla durunca sanki topuklarımda çivi varmış gibi oluyor ve o normal tatlım ..
dinlenerek yapmaya çalış yemek filan da olsa ne olursa olsun ..
Allah kolaylık versin .. sağlıkla büyüt inşallah meleğini ..  :amin: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Ağustos , 2011, 19:58:55
aynen ayakta fazla durunca sanki topuklarımda çivi varmış gibi oluyor ve o normal tatlım ..
dinlenerek yapmaya çalış yemek filan da olsa ne olursa olsun ..
Allah kolaylık versin .. sağlıkla büyüt inşallah meleğini ..  :amin: :nazar:

öyle cnm sağlıklı olsun da ben sancılara razıyım olmazsa yatarım hep cnm sizin diyet nasıl gidiyor cnm prenses nasıl
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

banu_fth

aynen ben de bağışıklık kazandım .. mide yanmasına bile alıştım artık diorum eşime  :ehi: :ehi:

yeterki o iyi olsun çekicez zaten sayılı gün .. Allah dermansız dert vermsin .. minik bir melek gönderiyo bize biraz sıkıntısı olucak dimi .. emeksiz ekmek yok .. napalım .. çekicez..  :amin:  :nazar:

iyi şükür .. diyette iyi gidiyor .. bakalım yarın tartılcam tekrar en son 1,700 kg vermiştim .. bakalım neler lomuş ..
iki gün sonra kontrolum var zaten .. hayırlısı  :amin: 

meleğim bugün babana bayramlık aldık sanada almak istedim ama hemen birşeyler almak istemiyorum biraz zaman geçsin istiyorum perşembe günü sezen  teyzen  asya teyzen ve nagihan teyzenle görüştük onların melekleri senden büyüklerdi sen küçücüksün daha annen senin için ölür be meleğim bu aralar karnımın içini acıtıyorsun korkutuyorsun beni cumartesi doktora gidecez ve ben yine heycanlıyım acaba büyüdümü nasıl bir şey oldu diye çok merak ediyorum seni meleğim bizi hiç bırakma ne olur seni çok seviyorum ben

banu_fth

seda87

canm benim günlüğünüüz hayırlı olsun inş. :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar:rabbim hep güzel şeyler paylaşmanı nasip etsin inş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 15:09:41
saglıkla  buyusun ınsallah cnm ..  :amin: :nazar: :nazar:

hepimizin ki sağlıkla büyüsün teyzesi ben yine deldim  :k06: :k06:

Alıntı yapılan: seda87 - 29 Ağustos , 2011, 15:28:59
canm benim günlüğünüüz hayırlı olsun inş. :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar:rabbim hep güzel şeyler paylaşmanı nasip etsin inş :amin: :amin:

amin cnm benim

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 29 Ağustos , 2011, 14:40:49
meleğim bugün babana bayramlık aldık sanada almak istedim ama hemen birşeyler almak istemiyorum biraz zaman geçsin istiyorum perşembe günü sezen  teyzen  asya teyzen ve nagihan teyzenle görüştük onların melekleri senden büyüklerdi sen küçücüksün daha annen senin için ölür be meleğim bu aralar karnımın içini acıtıyorsun korkutuyorsun beni cumartesi doktora gidecez ve ben yine heycanlıyım acaba büyüdümü nasıl bir şey oldu diye çok merak ediyorum seni meleğim bizi hiç bırakma ne olur seni çok seviyorum ben

teyzesi onu yerr maşallah kuzuma büyücek daha annesi kuzun inş seneye bayramda alırsınız bayramlıklarını  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 19:22:31
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Ağustos , 2011, 19:14:00
canım günlüğünüz hayırlı olsun hep guzel şeyler paylaşman dileğiyle  :love9: :love9: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim tatlım inş cnm benim  senin meleğin nasıl
:opucuk: :opucuk: benimde meleğim ii teyzesi şükür bi sıkıntımız yok az kaldı bize  :nazar: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:anneciğim bugün bayram ve sen benimlesin çok güzel bir duygu seneye bayram kucağımda olacaksın seni çok seviyorum meleğim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

meleğim bugün doktora gittik babanla seni gördük büyümüştün bebeğim kocaman kafan vardı babana benziyeceksin galiba :ehi: babanda koca kafa doğmuş uyuyordun uyanmadın baban çok kızdı sana  :k06: sonra doktor teyzen bacağının arasında birşey gördü burada bir çıkıntı var dedi erkek olabilir dedi ama şuan çok erken dedi bir daki gitmemizde net belli olurmuşsun sen sağlıklı olda paşa ol meleğim seni beklemek çok zordu allahım büyün isteyen kullarına nasip etsin sonra babanla yemek yedik annen doymak bilmiyorki bebeğim  :k06: yemek yedim çay içtim tatlı yedim baban uyanıp uyanmadığını merak etti tekrar  dokor teyzenin yanına gittik tekrar baktı sen uyuyorsun baban kime çekmiş bu dedi durdu galiba babana çekecen meleğim onun gini uykucu olacaksın  :ehi:  seni çok seviyoruz annesin gül  kokulusu :nazar: :nazar: bizi hiç  bırakma tamam

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Eylül , 2011, 23:39:14
masallahh canım benimde kız cok uykucu  :laughing7:
Teyzesi 11+3 olduk geçen gittiğimizde kıpırdamışdı birde artık aydan aya  gidecez kızlar hareketli olur aslında seninkide sana çekmemiş galiba doğduklarında uyumazlar bunlar şimdi uyusun dursunlar  :k06:  :ehi: