meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Ağustos , 2011, 21:10:17
BİTANEM günlüğün hayırlı olsun.
İnşallah doğduğu günleride görürüz ve hep güzel şeyler yazarsın...
:nazar: :nazar: :nazar:

inş teyzesi allah sizden razı olsun canım arkadaşım hep yanımda oldunuz benim paşam nasıl iyimi
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: asya81 - 22 Ağustos , 2011, 11:52:15
canım benim günlüğünüz hayırlı olsun :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: daha güzel günlerinide paylaş inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inş cnm benim ya

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Ağustos , 2011, 11:42:18
canıııımmm günlüğünüz hayırlı olsun  :opucuk: çok duygulandım okurken  :-[

Rabbim kucağına almayıda nasip etsin  :amin:

temmuz ayında olacak demiştim oldu çok şükürr  :hieyt: :hello2:

amin cnm temmuz dedin ama o günler bir türlü geçmek bilmiyor oğuzun nasıl cnm

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Ağustos , 2011, 10:41:19
Canım benim günlüğün hayırlı olsun. Çok güzel şeyler paylaşmışsın meleğin ve bizimle. Allah kalbin gibi güzellikler yaşatsın. Sağ salim kucağına aldığın günleride paylaşman dileğimle.  :love9: :love9: :love9:

cnm benim o senin kalbinin güzelliği sende inş sağlıklı bir şekilde oğluşunu kucağına alırsın

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 22 Ağustos , 2011, 10:36:43
[cnm günlüğün hayırlı olsun bitanem benm allahım dogdugu günleride yazarsın inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş  :flowers: :flowers: :flowers:

cnm allahım en kısa zamanda sana da versin allahım seninde yüzünü güldürsün sen herşeyin en güzelini hakediyorsun

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 22 Ağustos , 2011, 10:23:12
canım günlüğün hayırlı olsun hep güzel şeyler paylaşman dileğiyle çok güzel duygu dolu allahım bizlerede nasip etsin

canım arkadaşım güzel kardeşim allahım sanada yaşatsın bu duyguyu allahım en kısa zamanda sanada sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin

Alıntı yapılan: kelebegimm - 22 Ağustos , 2011, 03:32:47
canim ne guzel anlatmissin ole suprizinde cok guzel olmus rabbim mutlulugunuzu daim etsin gunlugun hayirli olsun heep guzel seyler paylasirsin ins. canim arkadasim cok saol dualarin icinde herzaman yanindayim unutma ne ihtiyacin olursa :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cnm benim ben senin hakkını nasıl öderim ya allah ne muradın varsa nasip etsin cnm allahım sana tekrardan sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip etsin

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Ağustos , 2011, 02:01:23
ayy canımya gerçekten çok duygulandımmmm. seni çok seviyorum. inşallahh hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın amiinn  :y25: :amin:

bende seni çok seviyorum cnm arkadaşım allahım en kısa zamanda sanada nasip  etsin bu duyguyu yaşatsın

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 20:09:03
çok güzel yazdıkların okurken duygulandım kendim gibi tüulerim diken diken oldu
zaman çabucak geçecek ve alacaksın canım bebişin kucağına inşallah
günlüğünde hayırlı olsun :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

cnm gerçekten beklemesi sabretmesi çok bir sınavmış allahım kimseye bu sınavla sınamasın allahım çocuğu olan tüm kulların çocuklarını korusun isteyen nasip etsin yarabbim

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Ağustos , 2011, 19:38:40
Canim gunlugunuzz hayirli olsun  :hello2: :hello2: :hello2:

bastan sona okuudum cok guzel anlatmissin  :love7:

çok sağol cnm benim

küçük aşkım cumartesi seni gördük ama sürekli görmek istiyorum seni gözümü kapatıyorum seni görüyorum sen çok şanlı bir bebek olacaksın seni deli gibi seven bir ailen olacak dün akşam beni biraz üzdün sen beni ben mi seni üzdün galiba yazın ortasında annen kendini üşüttü karnım ağrıdı üşüdüm durdum kalın kalın giyindim seni çok seviyorum meleğim

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 14:09:08
küçük aşkım cumartesi seni gördük ama sürekli görmek istiyorum seni gözümü kapatıyorum seni görüyorum sen çok şanlı bir bebek olacaksın seni deli gibi seven bir ailen olacak dün akşam beni biraz üzdün sen beni ben mi seni üzdün galiba yazın ortasında annen kendini üşüttü karnım ağrıdı üşüdüm durdum kalın kalın giyindim seni çok seviyorum meleğim
aman annesi dikkat et üsütmüssün yiğenimi sen ondan hemen ağrır.bende genelde bu havalarda sıkı giyindim ilk zamanlar.evet çok sanslı bi bebek olacak benim kuzum.yesin teyzesi onu... :love9: :flowers: :opucuk: :opucuk: karın ağrısı normal canım valla ilk 3 4 ayy hersey oluyor ağrılar bitmiyor.sonrasındada bebeğin ağırlığı baslıyor.kasılmalar filan.insallah daha iyi günlerinizi de görürüz

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

toprakk

canım günlüğün hayırlı olsun ve takipçilerindenim
rabbim güzel anılarını yazmayı nasip etsin insallah bebeğinin doğduktansonra da yazmaya dewam edersin
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Ağustos , 2011, 17:57:05
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 14:09:08
aman annesi dikkat et üsütmüssün yiğenimi sen ondan hemen ağrır.bende genelde bu havalarda sıkı giyindim ilk zamanlar.evet çok sanslı bi bebek olacak benim kuzum.yesin teyzesi onu... :love9: :flowers: :opucuk: :opucuk: karın ağrısı normal canım valla ilk 3 4 ayy hersey oluyor ağrılar bitmiyor.sonrasındada bebeğin ağırlığı baslıyor.kasılmalar filan.insallah daha iyi günlerinizi de görürüz

cnm bugünde midemiz yandı durdu sersem gibi oluyorum akşam üstü yemek yapmak ölüm geliyor bir de ayaklarım ağrıyor cnm normalmi topuklarım onun yüzüne  uyumakta zorlanıyorum

Alıntı yapılan: toprakk - 23 Ağustos , 2011, 18:01:04
canım günlüğün hayırlı olsun ve takipçilerindenim
rabbim güzel anılarını yazmayı nasip etsin insallah bebeğinin doğduktansonra da yazmaya dewam edersin

cnm benim çok teşekkür ederim galiba sende bebek istiyorsun allahım en kısa zamanda sanada nasip etsin sende en kısa zamanda tat bu duyguyu