meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

meleğim 33 haftalık olduk 34de gidiyoruz zaman çok çabuk geçti ben hiçbir şey anlamadım annen tembellik yaptı sadece kıyafetlerini aldı beşiğini en sona bıraktı şimdi kar doldurdu eli kolu bağlı kaldı karı hiç hesap edemedi kar gider gitmez beşiğini alacak bu cumartesi babana evi temizletecez kuzum çantamızı hazırlayacaz aşırı derecede heycanlanmaya başladık her an gelecen korkusu benim doğum olayım nasıl olacak korku heycan hadi hayırlısı bebeğim kıyafetlerin yıkandı kurumaya çalışıyor havalar çok soğuk sakın sende kar gitmeden gelmek isteme anneciğim artık zorlamaya başladın anneyi geceleri uyuyamıyorum ama senin için değer ve anneliğin kıymetini çok iyi anlıyorum oğlum inş sende bize hayırlı bir evlat olursun bizi hiç üzmezsin bana çekersen yanarızda inş babana çekersin onun gibi uysal ve ailesine bağlı bir evlat olur o konuda babana benzemeni çok isterim oğlum baban demişken oda diken üstünde uyuyor ah desem ne oldu aşkım diyor kalkıyor bana sarılıyor öpüyor sonra yine uyuyor inş baban yanımdayken doğururum seni dedende baban bana çok cesaret veriyor ikinizde hayatımın vazgeçilmez iki erkeğisiniz sizi çok seviyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

anneciğim merhaba nasılsın bence iyiysin kıpır kıpır ediyorsun içimde senin için artık çok zor olur oraya sığmak oğlum ama az kaldı oğlum kucağıma almaya 35+2günlüğüz geçen cumartesi doktora gittik seni gördük güzel yüzünü yine gördük oğlum babanla ben çok duygulanıyoruz seni görünce kucağımıza alınca nasıl oluruz bilmiyorum ağlamaktan bizi kimse susturamaz herhalde ama dünyanın en güzel mutluluğu senmişsin yavrum doktor teyzen kafanın rahme yerleştiğini herşeyin çok güzel olduğunu söyledi kilon 2350 doğsada sorun olmaz dedi nstye bağlandık ve oradan sancım çıktı biraz doktor o kadar önemli değil dedi haftaya cumartesi tekrar gidecez o zaman 36+3 günlük olacaz yolun sonuna geldik sayılır bebeğim doktor teyzen 40haftayı bulmaz dedi en geç martın 10unda kollarımdasın seni çok merak ediyorum paşam nasıl birşey olacaksın ben ufuk dayına benzettim seni onun gibi yuvarlak suratlısın dudakların falan ona benziyor babam aynı ben aynı ben diyor doğduğunda hayal kırıklığı yaşayacak galiba babasının oğlu aslan parçam diyor nst odası doğumhanenin oradaydı baban bir anda heycanlandı ben buradamı bekleyecem diyor baban aşağıda sigara içmekten yukarı çıkarmı bilmiyorum  :k06: :k06: :k06: :k06: herkes bir heycan içinde seni bekliyoruz anneannen babaannen deden bütün herkes inş doğumuzda kolay olur oğlum bir avazda seni kucağıma alırım doğdunda ilk arayacam kişi nez teyzen olacak gece kaç olur olsun ona haber verecem  :k06: :k06: :k06:

Nezo

Teyzoşummmmmm  :love9: :love9: :love9:
Bende Annen Ve Babanla Bir Doğacağın Günü Sabırsızlıkla Bekliyorum. Ama Seni Hemen Göremicem Diyede Üzülüyorum. Anan Mı Doğurcak Benmi Bilmiyorum. Ne Zaman Annen Doğumundan Bahsetse Bende Oturup Ağlıyorum. Sağlıcakla Gel Bitanemm Yiğidim Teyzesinin Kuzusuuuuu.

Sen Doğunca Haberim Olacak (Ananı Tehdit Ettim Yolarım Seni Paçozzz Önce Beni Arıcan Dedim  :tongue3: )
Sağlıkla Gel Yiğidimmmm Kaç Kişi Bekliyor Seni.
Seni Çooook Seviyoruz.  :love9:

kelebegimm

anommm psam benim buda aceleci galiba aman saglikla gelsinde
ver ver canim oda hemen bize haber versinnn  :love9: :love9: :love9: :love9:
bi avazda kurtulursun ins. canim  :amin: :amin: :amin:
rabbim olmayanlarada nasip etsin en kisa zamanda  :amin: :amin: :amin:

]

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 16 Şubat , 2012, 16:21:42
Bende Annen Ve Babanla Bir Doğacağın Günü Sabırsızlıkla Bekliyorum. Ama Seni Hemen Göremicem Diyede Üzülüyorum. Anan Mı Doğurcak Benmi Bilmiyorum. Ne Zaman Annen Doğumundan Bahsetse Bende Oturup Ağlıyorum. Sağlıcakla Gel Bitanemm Yiğidim Teyzesinin Kuzusuuuuu.

Sen Doğunca Haberim Olacak (Ananı Tehdit Ettim Yolarım Seni Paçozzz Önce Beni Arıcan Dedim  :tongue3: )

oğlum nez teyzen hamilelik psikolojisine yakalanmış herşeye ağlıyor allah kocasının yardımcısı olsun zavallı baban benden çok çekti halende çekiyor bir an önce gelmeni bekliyor ama bu seferde lohusa psikolojisine yakalanırım yandı baban

Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Şubat , 2012, 16:23:21
anommm psam benim buda aceleci galiba aman saglikla gelsinde
ver ver canim oda hemen bize haber versinnn  :love9: :love9: :love9: :love9:
bi avazda kurtulursun ins. canim  :amin: :amin: :amin:
rabbim olmayanlarada nasip etsin en kisa zamanda  :amin: :amin: :amin:

amin cnm allahım isteyen tüm kullarına nasip etsin hamile oan bütün kullarınıda bir avazda doğum yapmayı bebeklerini sağlıklı sıhatli kucaklarına almayı nasip etsin

Nezo

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 16 Şubat , 2012, 16:33:40
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 16 Şubat , 2012, 16:21:42

oğlum nez teyzen hamilelik psikolojisine yakalanmış herşeye ağlıyor allah kocasının yardımcısı olsun zavallı baban benden çok çekti halende çekiyor bir an önce gelmeni bekliyor ama bu seferde lohusa psikolojisine yakalanırım yandı baban
Yiğenimin Üstüne Atma Psikolojisi Bozuk Karı  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: senide görecem bütün vücudu etkisi altına alıyorlar kızım bu bebeler

suzannn

Nezo

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 16 Şubat , 2012, 16:48:29
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: senide görecem bütün vücudu etkisi altına alıyorlar kızım bu bebeler
Alsınnn Alsınnnn Karnıma Karnıma Çaksın Tekmelerini Sıpam  :ehi:

merhaba oğlum nasılsın 38 haftalık oldun artık her an gelebilirsin diye seni bekliyoruz ama sen çok akıllı bir bebekmişsinki gelmedin dedenin acısı vardı ve sen bize ayrı bir telaş vermedin o üzüntünün içinde deden gitti oğlum bir daha gelmeyecek seni görmedi göremedi çok istiyordu seni görmeyi hep hayaller kurardı onunla gezecez ne isterse alıcam ben ona çapkın yapacam derdi ama ömrü yetmedi anneciğim ben çok üzüldüm çok ağladım hele baban o ufacık çocuk gibi oldu yavrum ama senden teselli buluyordu oğlum için eşim için güçlü olmalıyım dedi geldi gitti seni öptü deden öleli sekiz gün oldu oğlum ve baban dedenin adını vermek istedi sana bende nasıl istersen dedim inş kaderin ona benzemez anneciğim sen sağlıklı ve uzun yaşarsın yeni adın mevlüt oğlum eğer ikinci bir kardeşin erkek olursa onun adını yiğit koyacakmış baban sen sağlıklı oldu gerisi boş oğlum adın ahmet olsun mehmet olsun farketmez allahım sana babana uzun ömürler versin beni sizin acınızla sınamasın ve olurda ömrümüz biterese allahım babanla benim canımı aynı anda alsın bizi hiç ayırmasın ben babanı çok seviyorum senide çok seviyorum cnm oğlum

merhaba yiğitim anneciğim geldin artık seni kucağıma aldım dünyanın en güzel duygusuymuş iyiki geldin yavrum bizi ilk başta çok üzdün hastalandın şimdi ben herşeyden korkar oldum yavrum allahım korusun seni 25.03.2012 de saat3:05geçe kollarımdaydın yavrum sezaryanla doğdun canım çok yandı acıdı ama seni gördükçe acılarım hafifliyordu benim için dünyanın en tatlı bebeği gibiydin minicik suratın vardı ilk ben görmek isterdim seni ama olmadı beni senden bir saat sonra götürdüler odaya çok ağlamışsın annem ve babanla annannen beni çok merak etmişler babaannennin umrunda olmamışım o senle ilgilenmiş hep çok zor bir lohusalık geçirdim normalde evimde kalacaktım ama sen çok huysuz olmaya başladın mecbur baban bizi anneannene götürdü iyiki gelmişim yoksa evde kafayı yerdim ben babanda çok pimpirikli her ağlamanda korkuyor beni deli ediyor ama senin hastalanman bizi böyle yaptı kuzum böbreğinde büyüme varmış zamanla düzelir dedi doktor inş düzelir tedavi altına aldı seni yarında sünnet yaptıracaz normalde bugün olacaktın ama 23nisan olduğu için doktor yokmuş yavrum yiğitim inş hepsi geride kalacak annem allahım sana sağlık sıhat versin ömrün uzun olsun babanla bebeğin adın gibi yiğit ol anneciğim seni çok seviyorum kuzum

HASRET!M S@N@

paşam erkek mi oluyormus masallah  :nazar: :nazar:
korkma cnm o rahatsızlıgı da düzelecek sen içini ferah tut dualarını esirgeme cok daha iyi olacak
emin ol cnm bnm