meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

doruk38

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah canım. artık yavaş yavaş hatta hızlı hızlı kilosunu alsın kendini doğuma hazırlasın   :love9:

asya81

MAŞALLAH NAZLICIM DAMADIMI BÜYÜTMÜŞÜN :nazar: BEN FASLA GİREMİOM MALUM CADI YÜSÜNDEN :cildir: KENDİNE V DAMADIMA DİKKAT ET  :opucuk:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: asya81 - 15 Aralık , 2011, 18:35:45
MAŞALLAH NAZLICIM DAMADIMI BÜYÜTMÜŞÜN :nazar: BEN FASLA GİREMİOM MALUM CADI YÜSÜNDEN :cildir: KENDİNE V DAMADIMA DİKKAT ET  :opucuk:

cnm büyütüyorum damadını manşallah prenses çok tatlı ya bende fazla giremiyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

meleğim annen çok üzgün ister istemez senide üzüyorum dedn çok fenalaştı inş seni görebilir yoksa herkes çok kötü olur seni görmeden birşey olursa ona birşey olursa ben nasıl ayakta dururum bilmiyorum kuzum baban kafayı yer of ne yapacağız bilmiyorum oğlum yüce aLLAHIM DEDENE ŞİFA VERSİN çok az kaldı dünyaya gelmene seni kucağımıza almamıza seninle ilgile ne hayaller kurardı deden seni gezdirecekmiş herşeyi alacakmış sana sen bana sımsıkı tutun anneciğim ben üzülsemde sen etkilenme benden gül kokulu oğlum meleğim cenetim sen yaşama tutunma sebebimsin benim allahım inş seni vaktinde zamanında kucağıma sağlıkla almayı nasip etsin bana

__nil__

canım benim allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun.üzülme sen inş iyileşir canım benim

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 13:51:59
canım benim allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun.üzülme sen inş iyileşir canım benim

inş cnm benim kafam çok karışık dualarını eksik etme tatlım

suzannn

RABBİM ACİL ŞİFA VERSİN NAZLICIM KAYINBABANA TORUNUNU GÖRMEK NASİP OLUR İNŞALLAH

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 12 Ocak , 2012, 13:59:37
RABBİM ACİL ŞİFA VERSİN NAZLICIM KAYINBABANA TORUNUNU GÖRMEK NASİP OLUR İNŞALLAH

amin cnm

seda87

nazlıcım allah şifa versin canm kayınbabanıza.inş birşey olmaz  :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Sır_Çiçegi

Allah şafi ismi ile şifa wersin inş. cnm  :amin:
saglıklı bi şekilde kucagına alırsın bebegini inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ORNA

canım benim inşallah sağlıgına kavuşur  :amin: :amin: çok üzüldüm ne güzel düzelmişti iyiydi allah yardımcısı olsun size bağışlasın  :amin: :amin: dualarımızda inşallah herşey güzel olur  :amin: :amin: :amin:

Nezo

Yaaaa Tekrar Mı Fenalaştı Kıyamam Yazık Adamcağıza Allahım Acil Şifalar Versin Canım Babanıza Çook Üzüldüm  :amin:

çok sağolun arkadaşlar ne olur dua edin bugün ameliyata girdi çıktı torununu görmeden birşey olursa herkes bu yüzden daha kötü olur bana doğru dürüst kimse birşey anlatmıyor birşey olur diye hastaneyede gidemiyorum gitsem almazlar allahım kimseyi sağlıevdiğinin acısıyla sınamasın

bal lokumu oğlum bugün 32 haftalık olduk yolun çoğu gitti birşey kalmadı ama annen acaip birşey oldu sürekli abuk sabuk düşünceler içine giriyor en ufak şeye ağlıyor ve annen çok ağırlaştı oğlum artık yatarken kalkarken çok zorlanıyorum baban artık etrafımda pır dönüyor sofra kurarken kadırırken ev işinde çok güzel birşeymiş ya birde grip oldu annen öksürük eksik olmadı senide uyutmadı ben öksürdükçe sen zıp zıp ettin seni çok seviyoruz cnm oğlum paşam tatlı oğlum