meleğim cennet kokulum annesinin aşkı lokum oğlum

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 21 Ağustos , 2011, 19:03:48

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

21 Ağustos , 2011, 19:03:48 Son düzenlenme: 28 Kasım , 2011, 20:04:19 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥
meleğim hep imrenirdim günlük yazanlara ne zaman geleceksin diye sorardım kendime geldin anneciğim bana senin gelişinle hayatımız çok değişdi bebeğim gel seni nasıl öğrendik neler yaşadık onları yazayım sana
19 temmuz cuma günü adet olmadım bir yandan çok korkuyorum bir taraftan çok heycanlıyım sabah kalktım babanla ortalığı topladım saat 9da evden çıktım kan vermeye artık hemşireyle kanka olacak hale geldik  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: kanı verdim oradan anneannene gittim kahvaltı yaptık anneannen test alalım yapalım diye tuturdu yok anne diyorum aldırayım diyor korkuyorum diyorum ya yoksa var diyor ama inat ettim test aldırmadım o günde dayının neti bozulmuş meraktan ölüyorum ama neyse saat 5:00de ben eve doğru yola koyuldum 5:30da eve geldim babaannenlere neti açtım ama sonuca baktım 550.2 yazıyordu şok olmuştum gelmiştin o kadar  acaip bir duyguyduki anlatamam dedenle babaannende meyve yiyordu doğru dürüst sevinemedim ağlayacam ağlayamıyorum bağırmak istiyorum olmuyor ilk babana söylemek istiyordum ona söz vermiştim hemen ben yukarı çıkıyorum dedim çıktım hemen bir mağazadan sana bir ayakkabı birde pasta aldım ama yukarı çıkana kadar 2 adımda bir kustum ağlıyorum gülüyorum dualar ediyorum yolda gören delirdi sanmıştır beni sonra hemen evimize gittim birde idrar testi yaptım pat çift çizgi sonra dedenlere çıkmak zorunda kaldım babana yemek hazırlamam gerekti ama heycandan kuzup kusup durdum sonra babanla yemeğimizi yedik evimize gittik babanı dışarı gönderdim pastayı falan hazırladım mum yaktım bir tane sonra babanı aradım geldim pastayı görünce şaşırdı aşkım bugün doğum günüm değilki dedi biliyorum dedim hediyeyi uzattım ay bana hediyemi aldın aşkım dedi ne aldın diye sordu açta bak dedim açtı ayakkabı görünce başladı ağlamaya şaka yapıyorsun dedi hayır aşkım baba oluyorsunn dedim bana sımsıkı sarılıp başladı ağlamaya kendine geldi sonra hadi babanlara gidelim dedim gittik dedene de bugün senin doğum gününmüş baba dedik kutlamaya geldik dedik oda şaşırdı sonra hediyeyi ona verdik oda başladı bana sarılarak ağlamaya o kadar mutlu olduk ki meleğim senin gelişinle hayatımız değişdi baban hayata bambaşka bakıyor gözlerinin içi gülüyor hep ben desem göz yaşlarım geride kaldı çok ağladım senin için meleğim gelmeyeceksin sandım kendimden soğudum ama buradaki teyzelerin hepsi bana çok yardımcı oldular annem destek oldular her üzüldüğümde onlar vardı yanımda allah onlardan kat katr razı olsun doruk teyzen canan teyzen sümeyra teyzen suzan teyzen daha bir çok teyzen burada bana destek oldular allahım en kısa zaman da canan teyzene doruk teyzene kelebeğim teyze ve isteyen tüm kullarına en kısa zamanda sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin :amin: :amin:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım günlüğünüz hayırlı olsun hep guzel şeyler paylaşman dileğiyle  :love9: :love9: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Ağustos , 2011, 19:14:00
canım günlüğünüz hayırlı olsun hep guzel şeyler paylaşman dileğiyle  :love9: :love9: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim tatlım inş cnm benim  senin meleğin nasıl

Balböceği

Canim gunlugunuzz hayirli olsun  :hello2: :hello2: :hello2:

bastan sona okuudum cok guzel anlatmissin  :love7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzel yazdıkların okurken duygulandım kendim gibi tüulerim diken diken oldu
zaman çabucak geçecek ve alacaksın canım bebişin kucağına inşallah
günlüğünde hayırlı olsun :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

doruk38

ayy canımya gerçekten çok duygulandımmmm. seni çok seviyorum. inşallahh hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın amiinn  :y25: :amin:

kelebegimm

canim ne guzel anlatmissin ole suprizinde cok guzel olmus rabbim mutlulugunuzu daim etsin gunlugun hayirli olsun heep guzel seyler paylasirsin ins. canim arkadasim cok saol dualarin icinde herzaman yanindayim unutma ne ihtiyacin olursa :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

suzannn

canım günlüğün hayırlı olsun hep güzel şeyler paylaşman dileğiyle çok güzel duygu dolu allahım bizlerede nasip etsin

HASRET!M S@N@

[cnm günlüğün hayırlı olsun bitanem benm allahım dogdugu günleride yazarsın inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş  :flowers: :flowers: :flowers:

aydinays

Canım benim günlüğün hayırlı olsun. Çok güzel şeyler paylaşmışsın meleğin ve bizimle. Allah kalbin gibi güzellikler yaşatsın. Sağ salim kucağına aldığın günleride paylaşman dileğimle.  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

canıııımmm günlüğünüz hayırlı olsun  :opucuk: çok duygulandım okurken  :-[

Rabbim kucağına almayıda nasip etsin  :amin:

temmuz ayında olacak demiştim oldu çok şükürr  :hieyt: :hello2:

asya81

canım benim günlüğünüz hayırlı olsun :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: daha güzel günlerinide paylaş inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

BİTANEM günlüğün hayırlı olsun.
İnşallah doğduğu günleride görürüz ve hep güzel şeyler yazarsın...
:nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

:nazar: :nazar: günlüğün hayırlı olsun canım nice nice güzel şeyler paylaşasın inş. :amin:  bir bakmışsın doğum maceranıda paylaşmışsın  :love9: :love9:

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 21:56:38
:nazar: :nazar: günlüğün hayırlı olsun canım nice nice güzel şeyler paylaşasın inş. :amin:  bir bakmışsın doğum maceranıda paylaşmışsın  :love9: :love9:

inş cnm benim inş allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip eder hayatım onun üzerine kuruldu inş sende sağlıkla meleğini kucağına alırsın