29 Mart , 2024, 02:45:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saat takmadan disari cikmam diyenler:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 16 Ağustos , 2011, 12:26:03

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

18 Ağustos , 2011, 02:24:49 #15 Son düzenlenme: 18 Ağustos , 2011, 03:00:23 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
bende cok severim saati  :D
suanki saatim esim dogumgunumde almisti buda resmi :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Ağustos , 2011, 02:24:49
bende cok severim saati  :D
suanki saatim esim dogumgunumde almisti buda resmi :k06:

buda güzel cok sIkmis  :laughing7: buna benzer bendede var  :k06:
:nazar: :nazar:

AککORTįє

kesinlikle saatsiz asla yapamam çok severim

zamanı bilmem lazım saatimi kolumdan hiç çıkarmam.

derbeder

esim bunu almisti en son bana, bayag oluyor ama ancak bir kac defa taktim. cok fazla kullanmiyorum, kullanirsamda outfitime kesinlikle uymali.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

buda benım en sevdıgım saatlerımden  :love9: bunun bırde altın sarısı var bende  :love9:

Balböceği

Hepsi guzel hanimlar gule gule kullanin  :)

SeliN59

KIZLAR HEPSİ ÇOK ŞIK HEPİNİZ GÜLE GÜLE KULLANIN BEN SİZİN TAM AKSİNİZE SAAT KULLANMAYI HİÇ SEVMEM HAYATIM BOYUNCA TEK SAATİM OLDU ONUDA KARDEŞİM HEDİYE ETMİŞTİ KIRILMASIN SİYE KULLANDIM BENDEDE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ HASTALIĞI VAR ÇOK SEVİYORUM GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAYI

derbeder

sagolun kizlar  :opucuk:

aslinda bu sira spor saatlere takmis durumdayim, her renginden cikti hepsini cok begeniyorum ama sanirim beyazindan alicam  :k06: buna benziyorrrr..

derbeder

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 12:28:36

en son esimin aldigi saat fosil markasi Türkiyede varmi bilmem ama cok dayanikli sIK saatleri var  :love9:

uyy benim begendigim saattt  :love9: cok ciciymis canim gule gule kullan  :opucuk:
altin sarisida guzel yakisiyor beyaza.

kuzucuk

ben de saatsiz çıkamam dışarı hepsi de çok cici satler kızlar  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: derbeder - 14 Ekim , 2011, 17:06:50
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 12:28:36

en son esimin aldigi saat fosil markasi Türkiyede varmi bilmem ama cok dayanikli sIK saatleri var  :love9:

uyy benim begendigim saattt  :love9: cok ciciymis canim gule gule kullan  :opucuk:
altin sarisida guzel yakisiyor beyaza.
evet cnm cok yakisiyo saol  :opucuk: ama kisin beyaz diye takmiyom cok sevmeme ragmen  :k06: :k06: yazi bekliyom  :muzz: :muzz: :muzz:

beautyandthebeast

Aynen ben de öyle, hayatta cikmam saatimi takmadan. Sanki bir sey eksik gibi geliyor kolumda saat olmayinca :) Ama tabi ben aksesuar niyetine de kullaniyorum cogu saatimi. Evet biraz fazla saatim var galiba, renk renk :) En son da chrono24'ün sitesinden bir tane siparis ettim. Cesitlerim artiyor giderek :)

HASRET!M S@N@

ASLA SAATSİZ GEZEMEM COCUKLUKTAN BERİ TAKINTIMDIR BANYODA BİLE CIKARMAM  :k06: :k06: :k06:

rümeysaa

aynen saatsiz duramıyorum ve aksesuar olarak çok seviyorum sanki kolumda olmadığı zaman
bir şeyden habersiz zaman geçiyormuş gibi hissediyorum... :k06:

muhribe

ben saatsiz dışarı çıkınca sanki bişeyimi giymeyi unutmuşum gibi hissediyorum  :k06: