minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Ekim , 2011, 18:25:44
Nilcim ismini İnci mi düşünüyorsunuz???

canım eğer fikrimiz değişmezse şimdilik öyle düşünüyoruz cnm

__nil__

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 17 Ekim , 2011, 16:25:20
İNCİ İSMİ ÇOK GÜZEL

sağol canım.Anlamı değerli olması nadir buunması hoşumuza gitti.Ve saf inci beyaz parlak oluyor ya bir kıza yakışır diye düşündük

__nil__

Minik kelebek nasılsın bakalım bugün? :love9:
Neden hala az az oynuyorsun annecim?Ne zaman acıksam başlıyorsun pıt pıt yapmaya.Sanırım bana sesleniyorsun "heyy ordaki acıktım yemek yesene diye" :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sonra bir yemek yiyorum hiç sesin soluğun çıkmıyor.Sende annen gibi yemek yeyince sakinleşiyorsun sanırım bebeğim :k06:
Bugünlerde herşey yolunda keyfimiz yerinde çok şükür.İştahımda biraz düzelir gibi oldu inşallah böyle devam ederde seni güzelce besleyebilirim bebeğim.
Odamıızın halımızın ve uyku setimizin siparişini verdik.Onları babanenle deden aldılar sana hediye. :muzz:
1-1.5 ay sonra gelicekmiş.Biz de o esnada bayramdan sonra evimizi boyatıcaz.Senin odanıda boyucaz kısmetse.
Haftaya bugün babanla Antalyaya tatile gidiyoruz bebeğim.Buyaz gidicektik aslında ama sen gelince erteledik.Bu bizim için deniz değil ama dinlenme tatili olucak.Ondan sonrada gelince hazırlıklarımıza tam gaz devam edicez inş :basardim:
PErşembe günü son taramamız yapılıcak ondanda güzel haberler gelirse işte o zaman değmeyin keyfimize.
Buarada biliyorum süt içtiğimde sende gazdan çok rahatsız oluyorsun bende kıvranıyorum ama senin sağlığın için süt içmem lazım ne olur idare et bebeğim.Herşey senin için.
Seni çok seviyoruz. :love9: :love9: :love9:
Rabbime emanetsin

__nil__

Güzel prensesim nasılsın bugün annecim? :flowers:

Şükürler olsun dün çok müjdeli bir haber aldık.Babanda bende bizi seven herkes çok sevindik her birlikte.Dörtlü tarama testimiz çok temiz çıkmış.Doktor hiçbir risk yok dedi.Normal kontrollerimize devam edicez dedi.Nasıl rahatladım nasıl mutlu oldum anlatamam minik kuzum benim.Hareketlerin bazen çok belirgin oluyor bazende çok az.Ama bu haftalarda böyle olması çok normalmiş kuzucum.En çok kahve çeşitleri içince oynuyorsun :laughing7: hoşuna mı gidiyor annecim tadı :love7:
Bundan sonrada eksik cicilerini almaya devam edicez annecim.Ama tabi tatilden dönünce.Bu yaz sen geldiğin için tatil planlarımızı ertelemiştik.Salı günü 5 günlüğüne Antalyaya çok güzel bir otele gideceğiz annecim.Doktor teyzen gitmemizin bir sorun yaratmayacağını,ama kendi arabamızla gideceğimiz için 2saatte bir mola verip yürümem gerektiğini söyledi.Böyle bir dinlenme tatili babana da banada çok iyi gelicek kuzum.Sende güzelce büyürsün dinlenirsin.Bu ailece yapacağımız ilk tatil.Allah bizi ayırmasın inşallah.Hep böyle mutlu sağlıklı ve hep birlikte olalım. :love9: :love9:
Seni çok ama çok seviyoruz.Eşyalarına bakmak bile bizi böyle mutlu edip heyecanlandırırken birde o eşyaları senin üzerinde görünce nasıl bir mutluluk dolacak içimiz tahmin bile edemiyorum.Rabbim herşeyi sağlıkla kullanmanı nasip etsin inş :amin:
Allahım korusun seni meleğim bizlere sağlıkla hayırlısıyla bağışlasın.
Rabbime emanetsin.İyiki geldinn meleğimm güzel kızım benim canım herşeyim

__nil__

güzel kızım nasılsın annecim? inş sağlıkla büyüyorsundur.Seni çok özledik büyüdünmü diye merak ediyoruz.doktora gitmemize de daha var nasıl dayanıcaz bimiyorum valla.,

Bu aralar baya işlerimiz var.evimiz v odanı boyatıcaz sonrada senin odan eşyaların gelicek.Çok az eksiğin kaldı annem neredeyse herşeyini aldık.Çok şükür herşey yolunda ve istediğimiz gibi gidiyor.Sonra geriye birtek senin gelmen kalıyor.

Artık 21 haftalık oldun aşkım maşallah sana.güzelce beslen ve büyü tamam mı kuzum ben hep sağlıklı besleniyorum ilaçlarımı içiyorum inş faydasıoluyordur sana ve büyümene.
Kendine iyi bak kuzucum bol bl tekmele anneyi.Seni çok seviyoruz rabbime emanet ol öpüyorum aşkım benim  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

__nil__

güzel kızım duru'm prrensesim beniim nasılsın annesinin bitanesi.

Seni çok merak ediyoruz kızım babanda bende inş sağıklısındır ve byüyorsundur.Senin sağlıklı  olman için elimden geleni yapıyorum dinleniyorum güzelce besleniyorum inş sana faydası vardır canım kızım.
Baban bayadır sabırsızlıkla senin tekmelerini hissetmeyi bekliyor.bu akşam şükürler olsun ki çok güçlü tekmelityordun annecim hatta sonra karrnımı açtıım ve dışarıdan da gördüm hareketlerini.şükürler olsun allahım bize bugünleride gösterdi.
cuma günü doktor kontrolümüz var ayrınttılı ultrasona giricez annecim 1 gün kaldı inş görücez seni babanla birlikte.şimdi baban eve geldi inşallah bir daha tekmelersin de babanda görür kızım.
bu arada gündüzleri hep uyuyorsun tüm tekmeleri geceleri atıyorsun doğuncada bööyle gece kuşu olmazsın inş prenses kızım benim.
İnşallah adın gibi dupduru bir güzelliğin ve aynı güzellikte bir kalbin,merhametin ve  ahlakın olur.Güleryüzünle aydınlatırsın dünyamızı.
Kavuşmamıza 128 gün kaldı allahın izniyle.RAbbime emanet ol kızım seni çok seviyoruz :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

maşaallah nil yolu yarıladınız kızınla  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım mutluluğunuzu daim etsin 128 gün sonra sağlıkla kucağına alıp kokusunu içine çekersin  :amin: :amin: :amin:
inş. cuma günüde güzel haberlerle dönersin  :amin: :amin: Allah a emanet olun prensesle  :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Kasım , 2011, 21:20:35
Allahım mutluluğunuzu daim etsin 128 gün sonra sağlıkla kucağına alıp kokusunu içine çekersin  :amin: :amin: :amin:
inş. cuma günüde güzel haberlerle dönersin  :amin: :amin: Allah a emanet olun prensesle  :amin: :amin: :amin:

sağol cnm zaman geçiyor cidden daha dün gibiydi o tedaviler sonra müjdeli haberi aldığım gün vs. çok şükür ki herşey güzelce ilerliyor inş sonuda böyle güzel olur.tabi önce sırada siz varsınız sen kavuş meleğinede sırabze gelsn teyzesi

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Kasım , 2011, 21:23:35

sağol cnm zaman geçiyor cidden daha dün gibiydi o tedaviler sonra müjdeli haberi aldığım gün vs. çok şükür ki herşey güzelce ilerliyor inş sonuda böyle güzel olur.tabi önce sırada siz varsınız sen kavuş meleğinede sırabze gelsn teyzesi
dimi canım bazen burada sizin heyecanınızı gördükçe inan kendimin hamile olduğunu unutuyorum çok seviniyorum sizler adına hatta kendi kızımı geçtim senin, gülüm ün ve kadriyenin meleklerini merak ediyorum :love9: :love9: sırf bunun için sıra bizlere gelsinde, sizlerin bebişlerini de görelim  :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Kasım , 2011, 21:27:06

dimi canım bazen burada sizin heyecanınızı gördükçe inan kendimin hamile olduğunu unutuyorum çok seviniyorum sizler adına hatta kendi kızımı geçtim senin, gülüm ün ve kadriyenin meleklerini merak ediyorum :love9: :love9: sırf bunun için sıra bizlere gelsinde, sizlerin bebişlerini de görelim  :amin: :amin:

ay sağol güzel yürekli arkadaşım  benim allah razı olsun senden.sırayla sağlıkla kucğımıza alalım inş

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Kasım , 2011, 21:31:27
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Kasım , 2011, 21:27:06

ay sağol güzel yürekli arkadaşım  benim allah razı olsun senden.sırayla sağlıkla kucğımıza alalım inş
aminnnn canım sağlıkla sırasıyla alalım bebişlerimizi  :amin: :amin:
o senin güzel kalpliliğin canım Allah razı olsun  :opucuk:
canım ben çıkıyorum Allah a emanetsiniz görüşmek üzere  :wave: :wave:

__nil__

duru'm güzel kızım benim nasılsın annesinin bitanesi. :flowers:
ne zamandır yazamadım annem sana bilgisayarımda biraz sorun vardı.ama şimdi yazabilirim rahat rahat.geçen haftadan ber,i 2 kez gördük seni ultrasonda annecim.geçen haftada -detaylı ultrasona girdik sonra daha büyük olursan daha rahat gözükür diye doktorumuz bu haftada görmek istedi.şükürler olsun uzun uzun inceledi doktorumuz seni 2 defasındada.allaha çok şükürler olsun hiçbir sorun çıkmadı.gelişiminde gayet iyi gidiyor annecim.Şimdilik herşey yolunda gözüküyor.Çok şükür ki yediklerim sana g,d,yor güzelce besleniyorsun bitanem.geçen hafta 25 cm boyunda ve 500 gram ağırlığındaydın.Bu hafta 28 cm boyunda ve 650 gramsın kuzucum.Doğum tarihimiz de 27 mart oldu şimdilik.Yani seninle kavuşmamıza 114 gün kaldı annecim. :nazar: :nazar: :nazar:
Oda takımın ve eşyaların geldiğinden beri babanla durup durup odana bakıyoruz hep hayaller kuruyoruz.Perde siparişinide verdik çarşamba günü onlarda gelicek.yavaş yavaş eksiklerini tamamlıyoruz allahın izniyle.
Gündüzleri çok sakinsin annecim ama geceleri hareketlenmeye başlıyorsun maşallah durmak bilmiyorsun.Senin tekmelerini hissettikçe çok mutlu oluyorum.Ama baban ne zaman hissetmeye kalksa hareket etmiyorsun kızım naz mı yapıyorsun babana.kuzenim bile hissetti hareketlerini ama baban denk gelemedi bir türlü.
Yarın seninle sağlık ocağına gidicez tetanoz aşısının 2.dozunu vurulmak için.İnş geçen defaki gibi acımaz şişmez.KAn ve idrar tahlili de olucakmışız.Buarada bir dahaki doktor kontrolümüz ay sonunda.Doktor böyle deyince ben çok uzun yaa nasıl beklicez dedim.Doktoprda çok merak ederseniz ararsınız ben bi araya sıkıştırıpğ gösteririm size dedi.çok dayanamazsak gidebilicez yani.
Doktor bu son ultrasonda seni babana benzetti kızım.Baban havalara uçtu görsen çok mutlu oldu.Tam o andada sen arkanı döndün,poponu çevirdin bize.Doktorda küsme bana şaka şaka annene benzion filan diye espri yaptı.ee sen de haklısın kızım güzel annene benzemek varken babana benzemek de neymiş dimi ama :toothy10: :toothy10:.Babaannenle deden bile inşl sana benzer diyorlar..Sağlıklı ol da bunların hepsi şaka canım.SAğlıkla ve hayırlısıyla büyü ve dünyaya gel inş.. :nazar:

Seni çok seviyoruz  :love9:rabbime emanet ol annemm.. :amin:Dün geceki gibi rüyalarıma gel inş rüyadada olsa güzel yüzünü görmek sana sarılmak harika bişi. :love7: