minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

__nil__

minik meleğim benim.rabbime binlerce şükürler olsun.bugün doktora gittik.çok şükür büyümüşsün.başın vücudun daha belirgindi ve kolların çıkmaya başlamış :nazar: :nazar: çok tatlıydın biara hafif kıpırdadın...allahtan doktor uzun uzun baktırdı da doya doya izledik.baban çok sevesim geldi ya zor tuttum deyip durdu çıkınca.doktorun dediğine göre herşey yolundaymış gelişimin sağlığın vs.
bir dahaki kontrolümüz artık 1ay sonra olucakmış.nasıl geçicek o 1 ay bilmiyorum ama angelsound alıcam 1-2 hafta sonra o zaman günde 1kez duyarız kalp atışlarını kuzucum.
içim çok rahatladı şükürler olsun.doktor haftada  3-4gün akşamları 20dk yürüyüş yapın kan dolaşımınız hızlansın dedi.
buarada baban 25 ekimde antalyada tatil ayarlamış.5gün üçümüz bol bol dinlenicez inş doktorumuzda gidin dedi.
herşey yolunda yani bu gece rahaattt bir uyku çekebilirim artık :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ağustos , 2011, 23:33:10
minik meleğim benim.rabbime binlerce şükürler olsun.bugün doktora gittik.çok şükür büyümüşsün.başın vücudun daha belirgindi ve kolların çıkmaya başlamış :nazar: :nazar: çok tatlıydın biara hafif kıpırdadın...allahtan doktor uzun uzun baktırdı da doya doya izledik.baban çok sevesim geldi ya zor tuttum deyip durdu çıkınca.doktorun dediğine göre herşey yolundaymış gelişimin sağlığın vs.
bir dahaki kontrolümüz artık 1ay sonra olucakmış.nasıl geçicek o 1 ay bilmiyorum ama angelsound alıcam 1-2 hafta sonra o zaman günde 1kez duyarız kalp atışlarını kuzucum.
içim çok rahatladı şükürler olsun.doktor haftada  3-4gün akşamları 20dk yürüyüş yapın kan dolaşımınız hızlansın dedi.
buarada baban 25 ekimde antalyada tatil ayarlamış.5gün üçümüz bol bol dinlenicez inş doktorumuzda gidin dedi.
herşey yolunda yani bu gece rahaattt bir uyku çekebilirim artık :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Nil cok sevindim canimmm iyi olmanizaaa  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Rabbim korusunnnn  mercimegi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

__nil__

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Ağustos , 2011, 13:51:56
Nil cok sevindim canimmm iyi olmanizaaa  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Rabbim korusunnnn  mercimegi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saağol canım çok şükür iyiyizz inş hep böyle sağlıkla büyür meleğim :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

minik meleğim merhaba.uzun zamandır yazamadım sana.bir koşuşturmadır gitti bu aralar.bugün 9+3 olduk bebeğim.maşallahh günden güne büyüyorsun inşallah sağlığın yerindedir.1ay daha doktor kontrolünü beklemek gerçekten çok zor.biran önce hareketlerini hissetmeye başlasam da rahatlasam.dün baban ve teyzenlerle alışverişe çıktık.dinlene dinlene gezdik ama çok yoruldum.belim kopacak kadar ağrıyordu.Akşamına da kayınvalidemlerde misafirliğe gittik zar zor gittim ama mecburdum.Şimdi uyandığımdan beri dinleniyorum.Aslında evde biraz iş var bulaşık vs.ama kararsızım yapıp yapmamakta.belki akşama yaparım bugün dinlensem daha iyi olucak sanırım.yarın zaten bayram iyice yorulucaz yine.
Bu arada anneciğin grip oldu.İlaç da içemiyorum nasıl geçicek bilmiyorum.Sana bişey olur diye çok korkuyorum.
Rabbime emanetsin bitanem.Seni çok seviyoruz.Baban her sabah işe giderken seviyor seni :love9:
Tekrar görüşmek üzere meleğimmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

günaydın meleğim
bugün seninle geçirdiğimiz ilk bayramımız...rabbim ömürboyu tüm bayramlarda beraber olmamızı nasip etsin inşallahh :amin:
güne bulantıyla başladık yine.ama sağlıklı olduğunun işareti bu bulantılar diye içim rahattı.sonra baban bize kahvaltı hazırladı.
bugün baban biraz kokuyor gibi geldi bana..üstünde ne var ne yok çıkarttırdım adama.o da anlayışlı davrandı sağolsun. :toothy10:
birazdan güzelce cicilerimizi giyip büyüklerimizin ellerinden öpmeye gidicez.
akşamda kuzenimin düğünü var bugün seninle yorulucaz yani bebeğim.
rabbime emanetsin.inşallah sağlıklısındır...
seni çok seviyoruzzz :love9: :love9: :love9:

Aytii

günlüğünüz hayırlı olsun  :flowers: hep güzel şeyler paylaş inşallah  :love9:

__nil__

__nil__

bebeğimmm nasılsın?
dün baya yorulduk seninle.önce akrabalarımıza bayram kutlamasına gittik.gerçi dinlenerek gittik ama yorulduk genede.Sonrada akşam kuzenimin kına gecesine gittik...genelde oturdum ama arada oynamadan da duramadım yavaş yavaş :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bugün gündüz evde dinlenicez akşamada babanla düğüne gidicez.Baban düğünleri pek sevmiyor inş sen ona çekmezsin de bana çekersin seversin düğünleri ve oynamayı.ne de olsa annecin senelerce folklör oynadı.
Bugün bulantım çok olmadı ama aşırı halsizim kafamı kaldıramıyorum yerinden.Senide çok merak ediyorum.Dün bayramda ve düğünde bisürü tebrik aldık. :nazar: Herkes cinsiyetini soruyor sen ne istiyorsun diyorlar?Hiç aklımdan bişey geçmiyor kız yada erkek diye.SAğlıklı ve hayırlı bir evlat olman için dua ediyorum hep gerisi önemli değil. :nazar:
rabbime emanet ol kuzucuk..baban uyuyor şimdi canım sıkıldı gideyim onla uğraşayım azcık  :toothy10: :toothy10: :toothy10: hadi gel kızdıralım babayı brlikte.
sağlıklı kal bebeğimmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

minik kuzum nasılsın?
1hafta sonra seni görücez inşallah.ikili testimizde yapılıcak.İnşallah herşey yolunda gider.Merak ediyoruz seni bende babanda. :nazar: :nazar:
bulantılarım azalmaya başladı çok şükür inş yakında tamamen gider.Gerçi iştahım normale dönmedi henüz ama olsun böylece gereksiz kilo almamış oluyorum :nazar:

güzelce büyü bebeğim sağlıkla inşş seni çok seviyoruzz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

__nil__

12 hafta yaşındayım ve artık iç kulağım, burnum, dilim bile var. hatta göz kapaklarımı çok seviyorum, onları sürekli açıp kapatıyorum, parmaklarımın ucunda tırnaklar çıktı, ve daha rahat hareket edebiliyorum. Boyum 6,5 cm, ağırlığım 18 gr. olmalı , üfffffffffff ne kadar büyüğüm, inanamıyorum. Bir de eskisi kadar kusmaya gitmiyoruz, ama bu seferde annenin başı ağrıyormuş.hani içinde yüzdüğüm sıvı var ya amniyos sıvısı, ara sıra onu yutuyorum, sonra da ressamların öğrettiği gibi çıkarıyorum, yani çiş yapıyorum.

maşalllahh kuzumaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

aşkım benim mucizem,herşeyim
bugün doktor kontrolümüz vardı.Meleğim 12+4 oldu artık çok şükür.Bugün doktorumuz ikili test yapıcaktı bize.önce kilomuza baktı.annenin 2 kilo verdiğini gördü.Kilo verme artık yemeye çalış dedi.Sonra ultrasonla baktı.Meleğim benim 6 cm olmuş boyun.Baştan uyuyordun.Doktor karnımı bir salladı başladın hareketlenmeye.Kıpır kıpır ellerin ayakların vs.Çok tatlıydın ya hiç durmadın.Bir yüzüyordun bir zıplıyordun.Ellerin kolların hiç durmadı zaten.bir ara parmağını emmeye başladın.Doktor hemen fotoğrafını çekti çok tatlıydın maşallah sana :nazar: doktorumuz bile amma poz verdin diye sevdi seni dimi annemmm :love9:
Ama malesef bugun ikili testimizi yaptıramadık.Çünkü annecim sen kordonunun üzerine yatmışsın.Doktorda ense kalınlığını yanlış ölçmek istemedi.Baya uğraştık yer değiştirirsin diye doktor karnımı sallayıp durdu ama poponu bile döndün bize ama yer değiştirmedin.Ama bahaneyle bizde seni uzun uzun izlemiş olduk canım benim. :nazar:

bu arada doktor %100 değil ama kıza benziyor dedi.ama yinede daha erken dedi.Netleşmesi için biraz daha beklemek gerekli dedi.Bizde tabi kimseye söylemicez daha çok erken olduğu için. :nazar:
SAğlıklı ol da bebeğim cinsiyet hiç farketmez.Rabbime emanetsin aşkım benim.
Bu arada baban da çok seviyor seni.Hareketlerin ikimizinde gözünden gitmiyor.İyiki geldin mutluluğumuz neşemiz oldun. :love9: :love9:
Seni çok seviyoruzzzz :love9: :love9: :love9:

derbeder

Nilcim canim benim, insaAllah saglicakla kucaginada alacaksin  :amin:

bencede biraz kendine dikkat etmelisin, bogazina az dikkat etmeye calis. ve 6 cm o kadar hareket edebiliyor mu ya? yani suanda ben dusunemiyorum bile, kim bilir gormek ne kadar guzeldir  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

HASRET!M S@N@