minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:40:37
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 21:38:04
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:35:32
cnm günlügün hayirli olsun  :opucuk: yeni gördüm valla  :k06: günlügüm olmadigi icin buralara ugramiyom  ::)
bende belki bigün acarim  :dontknow:

sağol gülüm aç valla sende insan yazınca rahatlıyor..bende daha önce bile aççaktım ama geç bile açtım :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06: :k06: sabirsiz seni acarim belki bakim  ::)

:toothy10: :toothy10: :toothy10: valla yaaa marta kadar nasıl sabretçem ben  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sen mart diyon ben yarina kadar nasil sabretcem  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: doktora gitcem ya  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Günlüğünüz Hayırlı olsun  :flowers: :flowers:
Rabbim Kucagına aldıgın zamanlarıda göstersin inşallah :amin: :amin:  Hep Güzel haberleınızı alırız inşallah  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:50:45
sen mart diyon ben yarina kadar nasil sabretcem  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: doktora gitcem ya  :k06:

hadi inş hayırlı haberlerle dön ccanım benim.benimde doktora gitmeme 5gün kaldı kısmetse

__nil__

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 17 Ağustos , 2011, 21:54:57
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Günlüğünüz Hayırlı olsun  :flowers: :flowers:
Rabbim Kucagına aldıgın zamanlarıda göstersin inşallah :amin: :amin:  Hep Güzel haberleınızı alırız inşallah  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol canım benim evlende darısı başına inş

__nil__

kuzucumm nasılsın bugün :love7: :nazar:
inşallah orada herşey yolundadır.yine kasıklarıma ağrı giriyor arada normal olduğunu biliyrum ama endişelenmeden de duramıyorum işte.
sağlık ocağından kan tahlili sonuçlarımızı aldık.hemogram,tsh ve glukoz çok şükür hepsi güzel çıktı.salı günü seni görmeye geldiğimizde doktora da göstericez sonuçları.
seni görmeye 4gün kaldı..allaha emanet ol inşş canımm benimmm minicik aşkım :love9: :love9:

__nil__

bebeğim nasılsın?2 gündür pek iyi değiliz sanırım.yani ben değilim inş sen iyisindir.
dün dedemi kaybettik.yani senin büyük dedeni.annemle babam apar topar istanbula cenazeye gittiler.ona çok üüzldüm ama hep senin için dayandım bitanem.2-3 gündür kendimi çok çirkin hissediyorum kıyafetler üzerimde güzel olmuyor sanki yüzüm filan değişti çirkinleştim gibi geliyor.Evden çıkasım gelmiyor.Kilolarımdan çok şikayetçiyim.Eşim bana moral vermeye uğraşıyor ama aynalar gösteriyor herşeyi.
Tam biraz bu kilo ve tip konusunu kapatmışken bugün eşimle işyerinin önünde konuşurken yaşlı bir amca yanımıza geldi ve sağolsun beni ağlama krizine soktu.bana dediki kızım bak dikkatli ol durmadan kilo alıyorsun ben bu apartmanda oturuyorum eskiden beri sizi görüyorum.Bu adam çok yakışıklı onun yanına yakışmak istiyorsan kilo alma dedi...o an boğazıma öyle birşey düğümlendi ki birşey diyemedim eşimde hamile eşim filan dedi adam allah kurtarsın filan dedi gitti.dışardan böyle göründüğünü biliyordum işte ondan o kadar üzülüyordum ama birde böyle yüzüme söylenmesi çok gücüme gitti...
off ya neden hergün beni ve bebeğimi üzecek birşeyler çıkıyor.üzülmek istemiyorum artık...insanlar ne düşüncesiz hamile olmasam bile genç bir kızım sonuçta konuşurken düşünsenize azcık karşıma geçip kocan yanında yakışıklı kalıyor kilo alma artık diyor..benimde bir gururum var ne kadar kırıldım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

allahım sen meleğimi koru onu bize bağışla...ve ne olur artık ağlamayayım lütfen

❤ հმzεlἶო ❤

Nilcim Gozun aydin bebisin hayirli olsun tabi yeni gunlugunuzde  :nazar:  :opucuk:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Balböceği

Nil niye uzuluyorsun kuzum yaa biliyorum o halleri benden birden bire kilo almistim banada kafayi takmislardi.

sen uzulme insallah dogumdan sonra verirsin bak hem doktoruna sor sana diyet listesi yazsin

O adamida kinadim  :caca: :caca: :caca: utanmaz sanane elin kilosundan rezil herif..  :cildir:

Bebegini dusun sadece  :love9: :love9: :love9: :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 23:29:23
Nil niye uzuluyorsun kuzum yaa biliyorum o halleri benden birden bire kilo almistim banada kafayi takmislardi.

sen uzulme insallah dogumdan sonra verirsin bak hem doktoruna sor sana diyet listesi yazsin

O adamida kinadim  :caca: :caca: :caca: utanmaz sanane elin kilosundan rezil herif..  :cildir:

Bebegini dusun sadece  :love9: :love9: :love9: :love9:

en kötüsü ne edacım biliyormusun ben şuan 8+2 hamileyim ve daha kilo almadım.adam normal halimden rahatsız olmuş. :cildir:
zaten bugün alışverişe çıktım bişi alamadan sinir olup döndüm ne yapıcam bilmiyorum.offf sinir bozukluğum geçmiyor

xxcansuxx

nil bunlara mı üzülüyorsun takma canım ya daha düne kadar hamile kalıp bebeğine kavuşmayı istiyordun şimdi stres yapıp bu güzel günlerini kendini derde çevirme... bırak sen bu halinle mutlu ol... ben hamile kaldığımda öğürmekten yüzüme kan oturmuş lekelenme olmuştu 2 hafta sağ gözüm kanlı kanlı dolaştım evden çıkamıyordum kimseleri görmedim  2 ay kapalıydım ama çok mutluydum çok şükür hamileydim daha ne olsun  :opucuk: affedersin öyle dengesizler hep vardır ağzının payını vermek lazımdı o anda yaşına başına hürmeten seslenmezsin iyiliğini bilmezler... :caca: :caca:
başınız sağolsun ayrıca... Allah rahmet eylesin :amin: :amin:

__nil__

sağol canancım üstüste geldi sinirlerimde bozuktu ondan bu kadar taktım sanırım.şimdi üzerinde durmuyorum pek.ne yapalım kilolar doğumdan sonra gider artık..
ama gerçekten bu hayatta en nefret ettiğim şey de ne dediğini bilmez insanlar.rabbim benden uzak tutsun onları bi 9ay kadar :occasion14:

__nil__

minik kuzumm bugün 8+3 olduk..inşallah güzelce büyüyürsundur ve sağlığın yerindedir.yarın doktora gidicez allahın izniyle bebeğimizi görücez.çok heyecanlı ve merak içindeyim inşallah büyümüşsündür ve sağlıklısındır.
bakalım gelişimin de son adet tarihine uyumlu mu çıkıcak?inşallah herşey yolundadır..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ağustos , 2011, 17:10:52
sağol canancım üstüste geldi sinirlerimde bozuktu ondan bu kadar taktım sanırım.şimdi üzerinde durmuyorum pek.ne yapalım kilolar doğumdan sonra gider artık..
ama gerçekten bu hayatta en nefret ettiğim şey de ne dediğini bilmez insanlar.rabbim benden uzak tutsun onları bi 9ay kadar :occasion14:
aminnn aminn, basin sagolsun bu arada  :opucuk:

Demek yarin mercimegi goreceksinnn  :love9: aksami yapamazsin sabaha kadar yatamazsinn  :)

Meraklar, endiseler hepsi cok guzel aslinda. Bebisin haftasina gore uyumlu cikmassa uzulme..

Benim sipada 8 haftalikti gittgimde bu ilk kontroldu 6 haftalik cimistii  :k06:

insallah hersey yolundadirrr guzel haberlerle gelll  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ağustos , 2011, 17:15:38
minik kuzumm bugün 8+3 olduk..inşallah güzelce büyüyürsundur ve sağlığın yerindedir.yarın doktora gidicez allahın izniyle bebeğimizi görücez.çok heyecanlı ve merak içindeyim inşallah büyümüşsündür ve sağlıklısındır.
bakalım gelişimin de son adet tarihine uyumlu mu çıkıcak?inşallah herşey yolundadır..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
aminnn inş. kendini bilmez insanlarla muhatap olmak zorunda kalmayasın  :amin: :amin:
maşaallah annesi meleğini mi görecekmiş  :love9: :love9: dediğin gibi merak heyecan hepsi bir arada oluyor kontrol günlerinden önce... inş. uyumlu çıkar çıkmasa da iyi olsunda edanın dedği gibi ilk kontrollerde belli olmuyor sonraki haftalarda öne bile geçiyorlar  :flowers: güzel haberlerle canım :amin: :opucuk: :nazar: