minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

__nil__

Güzel bebeğim benim,minik kızım..
Bugün doktorda son kontrolümüz vardı.Dün akşam annenin tansiyonu  yükseldiğinden doktor teyzen cuma gününe kadar beklemenin riskli olacağını söyledi ve yarın için doğuma karar verildi.Şaşkınlık,sevinç,heyecan,stres her duygu ön planda şu anda meleğim.Annenin kafasından binbir türlü şey geçiyor.Öncelikle elbette senin sağlıkla doğman için dua ediyorum ama yinede stres oluyor.Nasıl olucak vs. diye düşünmeden duramıyorum.Bu gece uyku yok bana kesin biliyorum.Babanı da uyutmaya niyetim yok ama o gene ne yapar ne eder uyur kesin :cussing:
Şafak sayımız 3 tü ama biranda 0 oldu.Yarın artık 3 kişilik bir aile olucaz kısmetse ve perşembe günü evimize 3 kişi geri dönücez..(o tabi lafın gelişi kimbilir kaç kişi daha olucak evde  :ehi: )
Baban çok heyecanlı 2-3 günde olsa erken geliceksin diye seviniyor.Herkesin eli ayağı dolaştı.Tüm planlar değişti.Herkes işlerini yarına göre ayarlamaya çalışıyor.Herkesin planlarını bozduk kızım :toothy10:
Şimdi herkes yarın için son eksikleri hallediyor.Çok şükür herşeyimiz tamam.Birtek sıra sende.Yarın sende geldinmi artık herşey çok daha güzel ve anlamlı olucak.Babanla ben birbirimizi gerçekten çok seviyoruz çok aşık,çok bağlı,birbirimize çok düşkün bir çiftiz  :love3: Seninde gelişinle eminimki çok daha mutlu,neşeli bir ailemiz olucak ve sen böyle  bir sevgi ortamında büyüceksin.Sen hayatımıza daha da anlam katıcaksın.
Bu seninle karnımda geçireceğimiz son gecemiz. :sad1: Özleyeceğim bu günleri.
Seni çok seviyoruz annecim.RAbbime emanet ol.Sağlıkla gel birtanem.Seni bekliyoruz :nazar:

xxcansuxx

NİLLLLLLLLLLLL :hieyt: :hieyt: :hieyt:
PRENSESİMİZE YARIN KAVUŞUYORSUN DEMEK SAĞLIKLA İNŞAALLAH.... ALLAHIM YA NASIL HEYECANALANDIM ŞİMDİ  :occasion5: :occasion5: :occasion5: O MİNİK PRENSESİNİ NASIL MERAK EDİYORUM  :love9: :love9: :love9: BU GECE EVET SANA UYKU YOK BOL BOL KIZINI SEV YARIN KOKUSUNU DUYACAKSIN  :occasion14: :occasion5: :occasion5:

xxcansuxx

YAZMAYI UNUTMUŞUM İNŞ. SENDE HEMEN TOPARLANIRSIN ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN SAAT KAÇTA GİRECEKSİN SEZERYANA

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Mart , 2012, 16:12:50
NİLLLLLLLLLLLL :hieyt: :hieyt: :hieyt:
PRENSESİMİZE YARIN KAVUŞUYORSUN DEMEK SAĞLIKLA İNŞAALLAH.... ALLAHIM YA NASIL HEYECANALANDIM ŞİMDİ  :occasion5: :occasion5: :occasion5: O MİNİK PRENSESİNİ NASIL MERAK EDİYORUM  :love9: :love9: :love9: BU GECE EVET SANA UYKU YOK BOL BOL KIZINI SEV YARIN KOKUSUNU DUYACAKSIN  :occasion14: :occasion5: :occasion5:

sağol canım benim evet beraber son gecemiz sonra ayrı takılcaz kızımla :k06:
yarın 12 gibi giricem canım

KONYALI

kendım geldım bırden aklımaaaa...ınsan gercekten farklı hıssedıyor,ben o gun bır suru kısıyle konustum sakınlesmek ıcın..saolsun ablam arkadaslarım yalnız bırakmamıstı benı..biri geldi biri gitti aksam kadar kafam dagılsın dıye...ama ne guzel heyecanlar bunlar yaa...ınsallah sende yarın saglıkla bebegını al kucağına cnm..burada senınle yazısıyorduk hatırlamısın sende tup bebek yaptıracagın zaman pekcok seyı paylasmıstık..kısmet dogum haberınıde vermekteymıs...cok mutlu oldum vallahı...bu gece kocana sıkı sarıl cunku yarından ıtıbaren unutacaksın onu,2 kısılık aile olarak son gecenız...