minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Ağustos , 2011, 13:49:48
bebeğim 3-4 gündür perişan ettin anneni..hele son 2gündür mide bulantısından halsizlikten baş dönmesinden  duramaz oldum.devamlı yatıyorum kafamı kaldıracak halim yok.ama bir yandan da senin iyi olduğunu ondan bulantım olduğunu düşünüp teselli buluyorum.
doktora gitmemize 1hafta kaldı biran önce geçse günlerde görsek seni.o kadar merak ediyorum ki seni.büyüdünmü biraz şekillendimi vücudun diye..sağlıklı ol da başka bişi istemiyorum ben bitanem benim...
Not:baban kıskanıyor biraz devamlı soruyor,bişi hissediyonmu nasıl bi his diye.bende ona sanane söylemicem bizim aramızda sır diye kızdırıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:nazar: :nazar: 3. ayın bitiminde bulantılar da sona eriyor canım genellikle, uzan dinlen hep kendini çok yorma  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım günlüğün hayırlı olsun
hep güzel anları paylaş inşallah biriciğinle  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Nil canim benim, gunlugunuz hayirli ugurlu olsun  :love9:

En guzel anilarini paylasirsin insallah burada  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

seda87

günlüğün hayırlı olsun nilcim.inş hep güzel şeyler paylaşırsın.bulantılarında tez zmanada geçer inş canm ben 12 haftaya kadar süründüm resmen :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:şimdi rahatladık çoook şükür canm biraz sıkacaksın artık dişini allah yardımcın olsun tatlıım :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

__nil__

teşekkür ederim evet zorluyor ama olsun bugünümüzede şükür artık zaten 12.haftaya fazla bişi kalmadı idare edicez artık.çok bekledim bugünleri bulantıdan gebersemde sesimi çıkarmam :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Ağustos , 2011, 18:39:33
teşekkür ederim evet zorluyor ama olsun bugünümüzede şükür artık zaten 12.haftaya fazla bişi kalmadı idare edicez artık.çok bekledim bugünleri bulantıdan gebersemde sesimi çıkarmam :nazar:

Maşallah meleğine canım benim. Sağlıklı büyüyor içinde. başlarda biraz yoracak seni. Ama sonrası çok zevkli canım benim. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

tatlım günlüğün hayırlı olsun hep güzel şeyler yaz insallah :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ağustos , 2011, 20:58:54
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 15 Ağustos , 2011, 19:58:02
NİLCİM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN INSALLH HEP GUZEL ŞEYLER PAYLAŞIRSIN BIZLERLE  :amin: OGLUMA ARKADAS GELIYOR BAKALIM CINSIYETI NE OLACAK  :hello2: :muzz:

sağol cnm bakalım ne olcak sen kaçıncı haftada öğrend,n cnm cinsiyeti
canım 12.haftada ıkılı test için gittiğimde öğrenmiştim  :hieyt: erken ogrendım doktorun tecrubesu bebegın pozısyonu çok onemlı  :k06: senın içinden ne gecıyor benım ıçımden erkek gecıyor senın ıçın  :hello2:

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Ağustos , 2011, 21:03:53
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ağustos , 2011, 20:58:54
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 15 Ağustos , 2011, 19:58:02
NİLCİM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN INSALLH HEP GUZEL ŞEYLER PAYLAŞIRSIN BIZLERLE  :amin: OGLUMA ARKADAS GELIYOR BAKALIM CINSIYETI NE OLACAK  :hello2: :muzz:

sağol cnm bakalım ne olcak sen kaçıncı haftada öğrend,n cnm cinsiyeti
canım 12.haftada ıkılı test için gittiğimde öğrenmiştim  :hieyt: erken ogrendım doktorun tecrubesu bebegın pozısyonu çok onemlı  :k06: senın içinden ne gecıyor benım ıçımden erkek gecıyor senın ıçın  :hello2:

canım ya benim içimden pek  birşey geçmiyor ama etrafımdaki herkes erkek diyor ben nötrüm bi fikrim yok ne güzel sen erken öğrenmişin darısı başıma :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hepimizde o kuzuları çok bekledik kız oğlan farketemez saglıklı sıhatlı olsunlarda  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ağustos , 2011, 11:25:02
hepimizde o kuzuları çok bekledik kız oğlan farketemez saglıklı sıhatlı olsunlarda  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

haklısın cnm önemli olan sağlıkkk

__nil__

minik bebeğim nasılsın bugün?seni o kadar çok merak ediyorum ki nasılsın büyüdünmü?doktora gitmemize 5gün kaldı meleğim.sabırsızlıkla bekliyoruz seni görmeyi.babanı hiç sorma bugün çok üzdü bizi.umarım sen etkilenmemişsindir bu durumdan bitanem.allahım korusun seni.babanda sonradan pişman oldu şimdi etrafımızda pervane oldu.ama çeksin biraz bizi sebepsiz üzmek neymiş görsün.hala acıyor gözlerim ağladığım için.neyse ki iyiyim şuanda çok şükür.inşallah seninde keyfin yerindedir.yarın büyük teyzenle teyzenin kızı gelcek istanbuldan yani benim ablam ve yiğenim.o nedenle de keyfim yerinde.şimdi ananendeyiz.çom öpüyorum seni 5gün sonra görüşmek üzere :wave: :wave:
allaha emanet ol kuzum.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm günlügün hayirli olsun  :opucuk: yeni gördüm valla  :k06: günlügüm olmadigi icin buralara ugramiyom  ::)
bende belki bigün acarim  :dontknow:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:35:32
cnm günlügün hayirli olsun  :opucuk: yeni gördüm valla  :k06: günlügüm olmadigi icin buralara ugramiyom  ::)

sağol gülüm aç valla sende insan yazınca rahatlıyor..bende daha önce bile aççaktım ama geç bile açtım :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 21:38:04
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:35:32

sağol gülüm aç valla sende insan yazınca rahatlıyor..bende daha önce bile aççaktım ama geç bile açtım :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06: :k06: sabirsiz seni acarim belki bakim  ::)