minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Şubat , 2012, 12:51:13
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 23 Şubat , 2012, 11:29:24
Nil Senin Kız Tiryaki Doğcak Herhalde  :ehi: :ehi: Fotosu Ne Güzel Onun Öyle Maşallah  :ehi: :nazar:

:k06: :k06: ya o foto çekilirken benim kız 10 parmağını birden iştahla dondurma yer gibi yalıodu şapır şupur hani öyle emmekl filan değil resmen dilini bile gördük çook komikti tam o esnada doktor almış foto ama sanki sigara tüttürüo gibi çıkmış demi..napsaın çocuk sıkılıo orda keyif yapıo işte :k06:
Sigara Kesmez Onu Nargile Verelim  :toothy10:

__nil__

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 23 Şubat , 2012, 12:54:11
Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Şubat , 2012, 12:51:13
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 23 Şubat , 2012, 11:29:24
Nil Senin Kız Tiryaki Doğcak Herhalde  :ehi: :ehi: Fotosu Ne Güzel Onun Öyle Maşallah  :ehi: :nazar:

:k06: :k06: ya o foto çekilirken benim kız 10 parmağını birden iştahla dondurma yer gibi yalıodu şapır şupur hani öyle emmekl filan değil resmen dilini bile gördük çook komikti tam o esnada doktor almış foto ama sanki sigara tüttürüo gibi çıkmış demi..napsaın çocuk sıkılıo orda keyif yapıo işte :k06:
Sigara Kesmez Onu Nargile Verelim  :toothy10:

eşimle bende sigara öylee keyfi binde bir içeriz ama kime çekti bu çocuk :k06: :ehi:

__nil__

__nil__

Güzel kızım nasılsın?
Tekmelerinden şuanda bilgisayar başında pek yazamasamda biraz anlatayım dedim son gelişmeleri. :D
Kuzum geçen hafta doktordaydık.Kilon çok önde gidiyormuş yine böyle giderse 4 kiloyu geçicek dedi doktorumuz.O nedenle sezeryanla dünyaya geliceksin bebeğim çünkü  kafanda büyükmüş  :k06: kime çektin bilmem  :toothy10:
Doktorumuz 24 Mart tarihine gün verdi ama o tarih 39.haftaya denk geliyormuş o nedenle o tarihe kadar beklemeyebilir böyle iri giderse dedi.Birde senin kilon iri diye yine gebelik şekerinden şüphelendi.O nedenle sabah kahvaltıdan sonra gittik tahlil yaptırdık.Birde öğlen yemeğinden sonra gidicem o zamanda öğrenip hemen doktorumuza haber vericez ama sabahki şeker ölçümü sınırın biraz üzerinde çıktığından kesin dahiliyeye ordan da diyete başlıcaz gibi gözüküyor.Tombiş kızım benim sen yedikçe annen durmadan tahlil olup duruyor.Sen sağlıklı olsa inşallah herşey yoluna girer meleğim.Bakalım ne zaman doğucaksın ne zaman kavuşucaz sana.
Seni sabırsızlıkla bekliyoruz bitanem.Seni çok seviyoruz.Rabbime emanetsin.
:nazar: :nazar:

kelebegimm

masallah kuzumaaa  :love9: :love9: :love9:
nasilsin canim nasil geciyo son gunler cok az kaldiii safak bitiyo hayirlisiylan ins..

]

__nil__

Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Şubat , 2012, 16:52:55
masallah kuzumaaa  :love9: :love9: :love9:
nasilsin canim nasil geciyo son gunler cok az kaldiii safak bitiyo hayirlisiylan ins..

sağol canım.nasıl olayım zorluklar oluyor tabi ama işte bunada şükür.az kaldı yaa bakalım merak ediyorum duru hanım gününü beklicekmi yada daha mı erken gelicek diye sabırsızlanıyoruz.

°•.ℓανιηуα.•°

maşallah nil.  :nazar:

duru da aceleci olucak  :k06: gelsin de bi an evvel fotolarından sevelim kuzuyu  :love3:

__nil__

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Şubat , 2012, 17:11:59
maşallah nil.  :nazar:

duru da aceleci olucak  :k06: gelsin de bi an evvel fotolarından sevelim kuzuyu  :love3:

valla canım bakalım nasıl olucak..geçen hafta 3.100 gramdı doktorun dediğine göre daha doğuma 25 gün var nerdeyse 1 ay ve her hafta çok kilo alıo.ama gebelik şekeride çıkmadı.demekki bebek iri olcak dedi.:nazar: o nedenlede vaktinden önce gelebilir dedi.bana zaten sanki doktorun dediği günde değilde öncesinde sancıyla vs.doğuma gidicem gibi doğuo içime.hayırlısı tabi nasıl sağlıklı ve hayırlıysa öyle olsun.

Balböceği

maşallah tontişime  :nazar:

Hayırlı doğumlar canım, İnşallah sag salim alacaksın kuzunu  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Şubat , 2012, 21:07:58
maşallah tontişime  :nazar:

Hayırlı doğumlar canım, İnşallah sag salim alacaksın kuzunu  :amin:

amin edacım inşallah senin paşan gibi tosuncuk olcak bu da heralde

__nil__

Güzel kızım benim bebeğim bitanecik mucizem
Günler hızla akıyor bebeğim.Seninle kavuşmamıza 3 kişilik bir aile olmamıza 16 gün kaldı.Çok şükür çok önemli sağlık sorunları yaşamadan geldik bugünlere.Son zamanlar zor geçiyor ama sana kavuşucağim için dayanıyorum bitanem.Doktorumuzla doğum konusunu net olarak konuştuk.Kilon ve kafan iri gittiğinden doktor sen bu çocuğu normal doğuramazsın ama genede istersen deneriz ama risk olabilir yani sancı çekip çekip sonra sezeryana alınabilirsin dedi.Sizin bu bebeği ne kadar istedğinizi bildiğim için kararı sana bırakıyorum dedi.Bende risk varsa kesinlikle göze almam sezeryan olsun dedim.Eğer daha önce gelmeye kalkmazsan 24 martta kavuşucaz bebeğim.Ama daha öncesinde suyum,açılmam vs. gibi bir durum olursada doktor riskli dönemi geçtiğimizden engel olmam ve hemen alırım sezeryana dedi.Doğum şekli belli olunca hastaneden doğum fiyatları ile ilgili net bilgi aldık.Bu hastanede 3 tip oda var standart oda,suit oda ve VİP suit oda şeklinde.Ben daha önce odaları vs. gördüğümden hep Vİp suuit odada doğum yapmak istiyordum.Babanda eğer odalar arası fark 250 tl ye kadarsa kabul ederim ama daha çoksa gerek yok dedi.BEnde kabul ettim.Sonra hastanede muhasebeye gittik ve fiyatları öğrendik.Sêzeryan doğum 3.500 tl.miş.Suit oda da 160 tl Vİp suit odada 234 tl fark alınıyormuş.Yani anlayacağın 250 tlden az bi fiyat çıktığından yine biz kazandık kuzum ve babanda kabul etmek zorunda kaldı  :toothy10: Haftaya odamızıda rezervasyon yaptırıcaz kimse tutmasın diye.Doktor yine konttolde kilona boyuna baktı.Tpmbikliğğinin haricinde herşey yolundaymış kuzum 36.haftada 3.500 gram ve 50 cm olmuşsun tombik kızım benim. :nazar:Biraz daha tombikleşmeye devam edersen aldığım minicik kıyafetler olmucak sana kuzum.Bari bi kere giydirebilriim inş da hevesim geçsin. :laughing7:
Tüm hazırlıklarımız tamam hiçbir eksiğimiz kalmadı çok şükür.Bir tek sen eksiksin.Cumartesi günü evimizde dip bucak temizlenicek.Pazar günü de anlaştığımız doğum fotoğrafçısı ile hamilelik çekimi yapılacak evimizde ve senin odanda.

Bu haftada geçsin tüm işlerimiz bitsin gel artık kızım yaaa sabırsızlanıyoruz bakk
Rabbime emanetsin.
Seni çok seviyoruz
:love9:

aydinays

Nilim benim çok az kaldı canım benim. Heycanını tahmin edebiliyorum. Rabbim sağlıcakla birbirinizze kavuştursunn sizi. Ayy çok güzel mutlu sona az kaldı  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 09 Mart , 2012, 09:03:39
Nilim benim çok az kaldı canım benim. Heycanını tahmin edebiliyorum. Rabbim sağlıcakla birbirinizze kavuştursunn sizi. Ayy çok güzel mutlu sona az kaldı  :love9: :love9: :love9:

canım çok teşekkürler zaman çok çabuk geçti ve bugünlerede geldik çok şükür.ilk hamile kaldığımda hatırlıyorumda durmadan bişiler soruyordum sana endişeleniyordum filan çok şükür hepsi geldi geçti.şimdi sıra doğumda allahın iznyile onuda yaşadık mı tamamdır :D

__nil__

canım benim,,annesinin kıymetlisi bitanecik yavrum,
Bugün doktor kontrolümüz vardı çok şükür gördük seni babanla.Herşey yolundaymış sağlığında yerindeydi allaha şükür.
Tombikleşmeye devam ediyormuşsun kızım hızla büyüyorsun 37.haftamız sen 3.750 gram ve 51 cm olmuşsun maşallah kuzuma :nazar:
Doğum tarihimiz 23 Mart cuma günü kısmetse. Kavuşmamıza çok az kaldı annecim.Tam tarih belli olunca iyice heyecan sardı babanla bizi.Bu seninle birlikte son günlerimiz.Sanırım özlücem tekmelerini vs. Ama sonunda sana kavuşmak var.Çok şükür ki 9 gün sonra artık evimizde 3 kişiik çekirdek bir aile olucaz.Daha sen doğmadan bile bundan sonraki tüm planlarımız 3 kişilik annecim.Varlığına şimdiden alıştık annecim sen gelince iyice güzel olucak herşey inşallah güzelliğinle gülücüklerinle aydınlatıcaksın neşe katıcaksın hayatımıza.
Seni çok seviyoruz bebeğim.
Rabbime emanetsin.
İyiki varsın.