minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

__nil__

Benim minik mucizem,küçük burunlu koca ayaklı kızım benim  :toothy10:
Annesinin babasının bitanesi nasılsın kuzucum? Doktora gitmemize 10 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyoruz kızım.İnşallah sen sağlıkla büyümüşsündür.bu defa doktor kontrolüne anneannen de gelicek bizimle.Geçen defa babanen gelmişti bu defa sıra anneannende.Bu kontrolde nst ye giricekmişiz.Bende tam olarak bilmiyorum heşeyi seninle öğreniyorum canım kızım benim.Geçenlerde dolabını yerleştirdim annecim dayanamadım  :occasion14: Bugünde hastane çantanı hazırladım.Zaten yıkamıştım ama içime sinmedi tekrardan ütüledim ve yerleştirdim.Benim çantamda hazır sayılır bazı eksikler var sadece onlarıda tamamladık mı içim rahatlıcak.Kaç gündür çantamız hazır değil diye endişelenip duruyordum.allah korusun acil bişi olsa ne yaparım diye.Ama tabi çantaları hazırladık diye sakın daha gelmeye kalkma.Daha çok küçüksün meleğim.Doğar doğmaz küvözde kalmaman için büyümen lazım biraz daha. :aferin:
Bu aralar herkes karnımın aşağıya indiğini söylüyor doğum yakın sanıyorlar.Bende farkındayım aslında son günlerde ama bilemiyorumki.Birde döndün mü çok merak ediyorum.Sanki bana dönmüşsün gibi geliyor çünkü tekmelerini devamlı yukarıda hissediyorum karnımın aşağısı ise daha şiş gibi.Bakalım doktora gidince anlıcaz nasıl durduğunu.
Zaman yaklaştıkça doğumu düşünüyorum.Ama öyle korkuyla endişeyle değil sevinçle,hevesle.Öyle çok bekledik ki seni,öyle çok istedik ki,acı çekmek vs. korkutmuyor gözümü.Tek isteğim sana kavuşmak.Hayallerim devamlı bu yönde.seni düşünüyorum nasıl bir bebek olacağını,kime benzeyeceğini.Sana binbir hevesle aldığım kıyafetlerin üzerinde nasıl duracağını,bebek arabasında nasıl gezeceğini,babanla olan iletişimini vs.vs. Sen bizim mutluluğumuza mutluluk,aşkımıza aşk,hayatımıza daha da anlam katıcaksın melek yüzlüm bunu biliyorum. :love9:
Annen yine duygusala bağlamadan sözlerime son vereyim artık.
Rabbime emanetsin meleğim.Seni çok seviyoruz.İyiki varsın.Sağlıkla büyü hayırlısıyla gel inşallah

__nil__

annesinin kuzusu benim tombik kuzum nasılmış bugün bakalım?
Annen gibi sende uykusuzmusun yoksa üst katta tadilat var heralde apartman olmasına rağmen sabahın köründe işe başladılar uykusuz ve gerginim.Eminim çekiç sesleri sana kadar geliyordur demi annecim?
Geçen hafta doktor kontrolümüz vardı.Bu defa anneannen de geldi bizimle.Sen yine babanene yaptığın gibib naz yapıp arkanı döndün ve göstermedin yüzünü.Hatta öyle bir duruyordun ki doktor ölçüm bile yapamadı.Bizimde biraz işimiz vardı doktor dedi işlerinizi halledin 1 saat sonra meyve suyu ve çikolata içmiş olarak tekrar gelin diye.Bizde öyle yaptık.Tabi yine sen her zamanki gibi rüşveti alınca başladın kıpır kıpır oynamaya.Çok şükür yüzünü de döndün ve gösterdin kendini.O kadar tatlıydın ki doktor 4 boyutlu ultrasondan açtı ve çok net şekilde gördük yüzünü.O esnada sen dondurma yalar gibi şapır şupur ellerini parmaklarını yalamakla meşguldün,dilini bile gördük resmen  :toothy10: Annen gibi iştahlı mı olucaksın acaba :nazar: Sonra doktorumuz ölçümlerini yaptı Çok şükür sağlıkla büyümeye devam ediyormuşsun.Suyun gayet iyiymiş.Nst dede sancımız filan çıkmadı herşey yolundaymış.Boyun 44 cm kilonda 2.750 gr olmuş. :nazar: Ancak bir gün önce tansiyonum yükseldi diye o gün idrar tahlili yapmıştık.O tahlilde idrarda protein çıkmış ve doktor ertesi gün için 24 saatlik idrar tahlili yapıcaz dedi.Bize laboratuardan büyükçe bidon gibi ibşi verdiler ve 24 saat boyunca tüm idrarımızı oraya yapmamızı söylediler.Sonrada babacığın o koca bidonu hastaneye götürdü kıyamam ben ona :love9:  Çok şükür ki tahlil sonucu kötü çıkmadı protein değeri sınırı geçmemiş ama sınıra da yakın sayılırmış o nedenle doktor korkulacak bişi yok fakat yinede tansiyonunu kontrol etmeye devam et yükselme olursa haber ver dedi.
Çok şükür bu tehlikeyi de şimdilik atlattık kızım  :nazar:
Dün gündüz babanla gezmeye gitmiştik o esnada vitrinlerden baban bana beğendiğim yüzüğü göstermemi istedi bende gösterdim.Doğum hediyesi alıcakmış sanırım :love9: Akşama da sevgililer gününü kutlama maksatlı başbaşa yemeğe çıktık.Malum sevgililer günü salı gününe geldiğinden erkenden rahatça kutlayalım dedik.Güzel bir akşam yemeği yedik.Doğumdan önce moral oldu bizede dimi bitanem.Çok güzel bir geceydi.İnşallah bundan sonraki tüm kutlamalarımızda sende yanımızda olucaksın.Zaten dün akşam durmadan yemekte bununla ilgili konuştuk.Şimdi duru olsaydı şöyle yapardı,şurda otururdu vs. diye her anımızda sen vardın bitanem.
Baban her sabah işe gitmeden önce beni sonra da seni öpüp sevip öyle gidiyor kuzum.Belki sen duymuyorsun ama gündüz her aradığındada mutlaka seni soruyor bana telefonda benim prensesim napıo diye.Baban sana çok düşkün seni çok seviyor ama bizde onu çok seviyoruz değilmi bitanem  :love7: :love9: 
Allah bizi ayırmasın inş.
Bu arada gül teyzenin kızı ecrin artık anneciğinin kollarındaymış.Biraz aceleci çıktı ecrin prenses.ama ikiside sağlıklıymış çok şükür Darısı başımıza artık kuzum sağlıkla gel inş  :amin:
Şafak 36 yarın izmirdeyiz kısmetse seninle.
Rabbime emanetsin aşkım benim,herşeyim.İyiki varsın.
Seni çok seviyoruz  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:

tulayysl

canım tahlilinin iyi çıktıgına sevindim. duru rahat dursun yerinde bakalım

__nil__

__nil__

Alıntı yapılan: tulayysl - 13 Şubat , 2012, 12:12:16
canım tahlilinin iyi çıktıgına sevindim. duru rahat dursun yerinde bakalım

sağol canım şimdilik bi problem yok dedi doktor rahatladım bende çok şükür

__nil__

merhaba güzel kızım nasılsın bugün?
Annen iyi sayılır gün sayıyorum senin gelmene şafak 27 çok şükür az kaldı hayırlısıyla gel inşallah.Annenin 2 gündür bacakları çok ağrıyor ee bu yükü ayaklar çekemiyor artık,sanki kaslarım kopçak gibi ağrıyor.Bir yandanda seni ve rahmimi çok aşağıda hissediyorum 2 adım yürüsem iğne batar gibi ağrı oluyor ve hemen wc ye gidesim geliyor o baskıdan dolayı.
Bugün sağlık ocağında doğumdan önceki son izlemimiz yapıldı.Doktorumuzun istediği tahlillerin sonuçlarınıda aldık çok şükür güzel çıktı sonuçlar.Hemşire bize doğumla ilgili bilgiler verdi.Bir dahaki sefere senide götürücez oraya güzel kızım.Artık zaman iyice yaklaştı hazırlıklar hala sürüyor.Senin çok şükür herşeyin hazır.Evde ufak tefek işler ve eksiklikler vardı onları tamamlıyorum şimdi.Yani anlayacağın anneciğin durmadan para harcıyor :ehi: Kredi kartı,elden taksitler vs. derken allah babana iş güç versin başımızdan eksik etmesin inş  :amin:
Allahtan ben bişiler aldığımda hiç kızmıyor babacığın,çok uysal böyle konularda.gerçi bende gereksiz harcamıyorum ama olsun yinede uyuz etmiyor parasal konularda beni :nazar:
Cuma günü tekrardan kontolümüz var artık her hafta görüyoruz seni çok şükür.Bakalım tekrar büyüdünmü,her hafta daha da tombikleşiyorsun doktor yine kızıcak mı bana acaba,ne yiyion böyle tombik bu kız diyor.Ben napayım ki kızım anaasına çekmiş yiiyp yiyip yatıyor yarasın kuzuma  :toothy10: :nazar:
Sağlıklı ol da gerisi önemli değil annecim.Bakalım doğum için gününü beklicekmisin yoksa erkenden gelmeye çlışacakmısın görücez.Tek isteğim gelişimini tamamlayıp gelmen hep onun için dua ediyorum.
Bu arada doğum fotoğrafçısı ile anlaştık Önce gelip babanla beni senin odanda hamilelik resimlerimizi çekicek.Sonra doğumda ve hastanede çekicek.Ondan sonrada kuzucum sen 1-2 aylık olunca tekrar ailecek fotolar çekinicez inş çok güzel olucak.Sende prensesler gibi çıkıcaksın fotolarda meleğim.
Birde doktorumuzla artık şu doğum konusunu netleştirsek süper olucak bakalım cuma günü sorucam tekrardan inş yine konuyu kapatmaz
Allaha emanet ol kuzum.Seni çok seviyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz. :love7: :love9:

xxcansuxx

nil maşaallah kuzuma çok az kalmış 1 aydanda az şafağını beklemezse daha azzzz  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
çok merak ediyorum nilim senin mucizenide  gül kurtuldu ecrinimizi gördük birde senin cadıyı görsek sağlıkla kucağında  :amin: :amin: :amin:

bu arada 3 boyutluda nsılsa öyle oluyorlar tıpkısının aynısı ben kızıma baktıkça  o 3 boyutlu fotosu gözümün önüne geliyor  :k06: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Şubat , 2012, 19:22:57
nil maşaallah kuzuma çok az kalmış 1 aydanda az şafağını beklemezse daha azzzz  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
çok merak ediyorum nilim senin mucizenide  gül kurtuldu ecrinimizi gördük birde senin cadıyı görsek sağlıkla kucağında  :amin: :amin: :amin:

bu arada 3 boyutluda nsılsa öyle oluyorlar tıpkısının aynısı ben kızıma baktıkça  o 3 boyutlu fotosu gözümün önüne geliyor  :k06: :k06: :k06:

nilcimm çok az kaldı cnm. Kavuşacaksın sende hayırlısı ile. Şimdi sende heyecan en üst seviyededir. Çok güzel vallahi.  :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

canım bakalım bizim cadı ne zaman teşrif edicek sabırsızlıkla bekliyoruz.ya 3 boyutluda çok belli oluo cidden yüzü filan ama bakalım kendisi nasıl olucak.inş sağlıkla doğarda bende fotoları paylaşırım burada

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Şubat , 2012, 19:27:02

nilcimm çok az kaldı cnm. Kavuşacaksın sende hayırlısı ile. Şimdi sende heyecan en üst seviyededir. Çok güzel vallahi.  :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

evet cnm ya az kaldı heyecan dorukta tabi.bakalım bekliyoruz sabırsızlıkla

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Şubat , 2012, 19:36:46

canım bakalım bizim cadı ne zaman teşrif edicek sabırsızlıkla bekliyoruz.ya 3 boyutluda çok belli oluo cidden yüzü filan ama bakalım kendisi nasıl olucak.inş sağlıkla doğarda bende fotoları paylaşırım burada
inş. canım yakındır prensesin teşrifide  :nazar: :nazar: o zamanlarda gelcek sağlıkla pırtlatacaksın  büyüdüğünü serpildiğini bile göreceğiz inş. hep birlikte   :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Şubat , 2012, 19:59:01
Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Şubat , 2012, 19:36:46

inş. canım yakındır prensesin teşrifide  :nazar: :nazar: o zamanlarda gelcek sağlıkla pırtlatacaksın  büyüdüğünü serpildiğini bile göreceğiz inş. hep birlikte   :amin: :amin:

inşallah canım benim allah göstersin inş o günleri bize

Nezo

Nil Senin Kız Tiryaki Doğcak Herhalde  :ehi: :ehi: Fotosu Ne Güzel Onun Öyle Maşallah  :ehi: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 23 Şubat , 2012, 11:29:24
Nil Senin Kız Tiryaki Doğcak Herhalde  :ehi: :ehi: Fotosu Ne Güzel Onun Öyle Maşallah  :ehi: :nazar:

:k06: :k06: ya o foto çekilirken benim kız 10 parmağını birden iştahla dondurma yer gibi yalıodu şapır şupur hani öyle emmekl filan değil resmen dilini bile gördük çook komikti tam o esnada doktor almış foto ama sanki sigara tüttürüo gibi çıkmış demi..napsaın çocuk sıkılıo orda keyif yapıo işte :k06: