minicik bir mucize,sonsuz mutluluk,en güzel hediye minik bebeğim...

Başlatan __nil__, 15 Ağustos , 2011, 19:32:02

« önceki - sonraki »

__nil__

merhaba küçük kuzum benim,canım kızım nasılsın annecim?
inşallah iyisindir güzelce büyüyorsundur.2 hafta önce doktordaydık ama ben seni çok özledim acayip merak ediyorum büyüdün mü diye.Senin sağlıklı olduğunu büyüdüğünü öğrenince dünyalar benim oluyor içim çok rahatlıyor.şükürler olsun seni veren rabbime.
çok şükür 26.haftanında sonlarına geliyoruz annecim.Günden güne göbüşüm ve sen büyüyorsunuz tabi  zorluklarıda oluyor ama senin o tekmelerin herşeye bedel oluyor.Artık iyice güçlendi hareketlerin.karnımı şekilden şekile sokuyorsun çok tatlısın maşallahh.babanda akşamları senin tekmelerini hissedebilmek için sabırsızlanıyor.Devamlı hayaller kuruyor seni nasıl sevicekmiş,seninle nasıl oynucakmış,nasıl uyucakmışsın filan diye.o böyle hevesli olunca bende çok mutlu oluyorum.Biran önce büyüyüp gelmen için sabırsızlanıyoruz ama lütfen güzelce büyü ve zamanında gel annecim biz bekleriz sen merak etme.Bu aralar herkes hayal kuruyor seninle ilgili.Dedenle babanende çok hevesliler.Her akşam seni gelip alıcaklarmış evlerinde sevip getiriceklermiş geriye. :toothy10: böyle birşeyin olcağını zannediyorlar.tabiki bizim evimizde gelip seni sevebilirler ama küçücük bebeği alıp götürmekde neymiş.Zaten baban yoğun çalışıyor seni akşamdan akşama görücek kızım.neyse ki zaten babanda göndermem filan dedi de benim bişi dememe gerek kalmadı. :suclu:
Yeni bir yıla daha az kaldı canım.Bu yıl yeni yıla karnımdayken giricez ama seneye inş hep birlikte kutlucaz ailece.İlk hamile kaldığımda yılbaşı bir gelsin ondan sonra hamileliğim bitti demektir sonra çok az kalıcak diyordum kendime.Çok şükür şimdi o günlerde geliyor.Seninle kavuşmamıza az kaldı:

Sağlıkla büyü kuzucum allaha emanet ol inş.RAqbbim korusun seni meleğim
Seni çok ama çooookk seviyoruz  :love9: :love9:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

nilcim sen benden önce doğurursun benim oğlum naz yapar benimki bir türlü dönmedi aşağıya girdi çıkamıyor artık geceleride hissediyorum alttan alttan vuruyor dönmeye de niyetli değil galiba
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

xxcansuxx

__nil__

benim güzel kızım canım nasılsın annecim,yazamıyorum bir süredir günlüğüne ve foruma.bilgisayarımızda sorun vardı şimdilik geçici de olsa hallettik durumu çok şükür.
Nasılsın bebeğim? iyi olduğunu düşünüyorum çünkü maşallah çok hareketlisin.ve karnımda her geçen gün kocamaaaan olduğundan büyüyorsun demekki ne güzel.1 hafta önce giydiğim bir ceket vs. bile giyemiyorum artık kocaman göbüşümden.ağırlaşmak gerçekten çok zormuş annecim.içinde sen olmasan çekilcek gibi, değilmiş.çok zorlanıyorum annecim,geceleri uyuyamıyorum hareketlerim çok kısıtlandı,hemen yorulup nefes nefese kalıyorum.ama şükürler olsun ki sen sağlıklısın ve bizimlesin.rabbime binlerce şükürler olsun bitanem benim.senin gelmeni iple çekkiyoruz.Doktor kontrolüne 9 gün kaldı inş sağlıkla büyümüşsündür kuzucum.
bu arada bu kontrolümüze seni görmek için babanen de gelicekmiş.umarım annenin karnındaki çatlakları görünce kalp krizi geçirmez :toothy10: :ehi:
Dün babanenle deden senin için ciciler almışlar onları verdiler.Biraz büyük almışlar ama seneye filan giyersin artık kızım.dolabına koyduk hemen.
Bakalım bu defa kontrole gittiğimizde doktorumuz doğum tarihi ile ilgili bişiler söyleyecek mi?
Şimdilik Şafak 78 kızım.
Seni çok seviyoruz.Babanda hep seviyor seni konuşuyor öopüyor inşallah duyuyorsundur.ama naz yapmayı bırak ta bol bol tekmelee babayı kızım kaçmaz bu fırsatlar :ehi:
Rabbime emanetsin.İyiki varsın iyiki hayatımızdasın.Şükürler olsun seni veren rabbime.Keni küçük sevgisi tarifsiz derecede büyük aşkım benim :love7:

Sır_Çiçegi

:hello2: :hello2: maşallah cimcime kızımıza saglıklı bi şekilde gelir inş.  :hello2: :hello2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

__nil__

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 07 Ocak , 2012, 15:35:18
:hello2: :hello2: maşallah cimcime kızımıza saglıklı bi şekilde gelir inş.  :hello2: :hello2:

teşekür ederiz canım inş sağlıkla kavuşuruz rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguyu

nisan rüzgar

ne güzel canım saglıkla gelsin güzel kızın  :amin: bizde yasarız inşş böyle güzel günlerii :hello2:

__nil__

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 12 Ocak , 2012, 00:31:57
ne güzel canım saglıkla gelsin güzel kızın  :amin: bizde yasarız inşş böyle güzel günlerii :hello2:

amin  cnm inşş dualarımdasınız her zaman

geçen gidişimizde bizimde babannemiz geldi o fazla anlayamıyor ama gelmek istiyor çok sabırsızlanıyorlar onlar için bir sürü hayaller kuruyorlar

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 12 Ocak , 2012, 13:59:50
geçen gidişimizde bizimde babannemiz geldi o fazla anlayamıyor ama gelmek istiyor çok sabırsızlanıyorlar onlar için bir sürü hayaller kuruyorlar

bakalım bu defa bizimkide gelicek görünce anlarmı bilmiyorum ama çok hevesliler görsünler bakalım

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 13:52:48
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 12 Ocak , 2012, 00:31:57

amin  cnm inşş dualarımdasınız her zaman
canım benim çok sagol :opucuk:allah bebegini bagışlasın sana  :amin:

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ocak , 2012, 18:12:26
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 12 Ocak , 2012, 13:59:50

bakalım bu defa bizimkide gelicek görünce anlarmı bilmiyorum ama çok hevesliler görsünler bakalım

doğdukların yaramazlk yapınca kacacak yer ararlar

__nil__

Güzel kızım nasılsın annecim bugün?
İnşallah orada herşey yolundadır.2 gün önce doktor kontrolümüz vardı.Baban ben ve babanen gittik seni görmeye.Sen hemen naza çektin kendini göstermedn yüzünü.Doktorumuzda rüşvet istiyor bu bi meyve suyu içinde yarım saat sonra göreyim tekrardan dedi.Rüşveri vermek işe yaramış olucak ki hemen dönmüşsün yüzünü uyanık kızım benim :laughing7:
Uzun uzun baktı doktor sana.Bu arada boyun 40 cm Kilonda 1.750 gram olmuş.Yine gelişimin 2 hafta önden gidiyormuş :nazar: Doktor herşey yolunda dedi gayet sağlıklıymışsın.Artık kontrollerimiz daha sık olucakmış.Gittikçe sona yaklaşıyoruz artık şafakları gittikçe azalıyor.Birkaç eksiğim kaldı onlarıda hallettimmi doğum çantalarımızı da hazırlıcam nolur nolmaz diye.
bir dahaki kontrolden itibaren her gittiğimizde nst ye giricekmişiiz.Çatı muayenesi de 37. haftada yapılıcakmış.
Sen büyümeye devam ettikçe zorluklarda arka arkaya geliyor.Sık sık wc ye gidiyorum.Sağdan sola dönemiyorum.Geceleri uyku uyuyamıyorum.Mide yanmalarım arttı artık şurup da pek işe yaramıyor.Karnımın sertliğinden gerginli-ğinin verdiği acıdan ağladım bile kaç gece.Dayanamadım ne yapayım inş sen çok üzülmemişsindir.Ben öyle içli içli ağlayınca babanda çok üzüldü destek oldu bana.O öyle şefkat gösterince daha da çok ağladım. :love9: Baban bizi çok seviyor benim pabuç biraz dama atıldı önce seni soruyor ama olsun yinede ilgili olması hoşuma gidiyor.
Sağlıkla yanımıza geleceğin günlerin hayalini kuruyoruz.Sağlıkla büyü bitanem biz her zorluğa dayanırız.Sen yeterki iyi ol.Ama yinede annenin canını çok yakmasan da fena olmaz hani :icon_thumright:
Şimdilik herşey yolunda bitanem.Eşyalarında yıkandı ütülendi tertemiz oldu.Şimdilik gene pislenmesin diye sarıp sarmaladım.Doğuma yakın evde tüm temizlikler bitince onlarıda yerleştiricem inş.Sonrada sen doğunca o kıyafetleri güzelce giyersin kuzum.
Rabbime emanet ol.Seni çok seviyoruz.İyiki varsın.Allahım bizleri ayırmasın. :amin:
ŞAfak 61

Sır_Çiçegi

:nazar: maşallah inş. saglıklı bi şekilde gelir annesinin kucagına  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

__nil__

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 19 Ocak , 2012, 17:50:30
:nazar: maşallah inş. saglıklı bi şekilde gelir annesinin kucagına  :nazar:

çok teşekkürler canım amin inşş sağlıkla