19 Nisan , 2024, 16:40:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ve sen bi gökkuşağı kadar,güzelsin... sevimli, ay yüzlü,güneş yüzlü.. ben bunları yazarken sen aniden geldin arkamdan bana sarıldın  :k06: sevgi kelebeğim benim. yine okşanarak uyumak istiyosun. baban seni öpüp okşuyodu ama sen kaçıp bana geldin . ben de uyuyacaksın sanıyodum  :k06:

senin o ay yüzün öyle güzel ki  :nazar: pasparlak aydınlık saçıyorsun etrafına. seni böyle sevimli güzel yapan şey ne. benim annelik hislerim,anne gözüm mü  :k06: bu öyle bi sevgi ki anlatamıyorum. sana sımsıkı sarılmak,öpmek nasıl bişi biliyor musun. bilemezsin ki..  ;D misk kokulum.. ay parçam,kar beyazım,evimin horozu,neşesi  :k06:

23 temmuza adanaya uçak biletimizi aldık kuzucuk. dönüşü almadık. açık.. sana göre ne zaman geliceğimiz belli olucak. baktık sen dayanamıyorsun sıcaklara,ortam iyi değil, o zaman 1 gün bile kalmam meleğim. önce senin rahatın,mutluluğun gelir. gerisi boş. bana sarperi çok aşırı önemsiyosun diyolar. önemserim tabii sen de bi cansın. daha konuşamıyorsun,derdini net anlatamıyorsun. senin hem kulağın hem gözün hem hislerine tercüman olmalıyım. bu benim görevim. görevimi seve seve yapıyorum,yaparım da yılmam.

bana herkes memeden kes,o zaman yemek yer diyolar. çünkü sen habire emip fazla bişi yemek istemiyorsun. ama ben onlara hiç kulak asar mıyım bebeğim. sen emdiğin kadar emersin. en az 24 ay annecim. seni nasıl mahrum bırakırım memenden.. varsın yeme. anne sütünden aldığın vitamini hangi yiyecekten alırsın başka...

bana annemmmmm diyişin.. eriyorum ben bitiyorum... nw sihirli bi sözcükmüş. öyle güzel söylüyorsun ki. bebeğim diyorum sana sen de bibiğim diyosun... daha neler neler diyosun... papağna kuşum benim....

şimdi seni uyutcam. gelip gelip ortalığı karıştırmaya başladın. mereklı serçem :love3:

seni çok seviyorum bal oğlum :love9:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah sarpere

inş. bizimde böle yacak bir sürü anımız olur  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 18 Temmuz , 2012, 01:02:46
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah sarpere

inş. bizimde böle yacak bir sürü anımız olur  :amin:

teşekkür ederim duygucum  :flowers:

olmaz mı, hem de ne anıların olucak... her gün başka maceralar.. Allah sağlık versin,her şey oluyor zamanla..

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

benim küçük sevgilim,canım yavrum...

az önce uyuttum seni.. ama içim hiç rahat değil. sanki ateşin var gibi. havalar çok sıcak ondan mı acaba. kendime de kızıyorum. sen kucağımdayken çekmecenden ateş ölçerini çıkardım ve elimden düşüverdi,kırıldı  :-[ ateşini ölçemedim yani  :BangHead: bu gün eymen abinler geldi. beraber balkonda havuza girdiniz. acaba üşütmüş olabilir misin. ama hergün giriyosun zaten,neden üşütesin ki. bi de hasta olduğuna dair hiç bi belirtin yok. sadece vücut ısın biraz yüksek. sana soğuk su kompresi yaptım. gece de sık sık kontrol edicem nartanem. belki ben abartıyorumdur,bana öyle gelmiştir.

2 gündür misafirlerimiz geldi gitti,seni dışarı çıkaramadım bitanem. yarın mutlaka parka gitmeliyiz. bişiler yapmalıyız kuzum. sen gezmeye bayılıyorsun,sana gezmek olsun  :k06:

anneanneler yeni evlerine son sürat taşınıyorlar. sırf biz gittiğimzde hazır eve geçelim,iş yapmayalım rahat edelim diye acele ediyorlar. gitmemize de çok az kaldı. adana yanıyormuş bitanem. çok sıcakmış. napıcaz bilmiyorum ama orada yaşayan bebekler ne yapıyorsa sen de onu yapıcaksın. annecik çok özledi memleketini. gitmesek olmicak. neyse bebeğim inşallah güzel geçer adana turumuz.

bu gün yine meyve ağırlıklı beslendin. kiraz, muz, şeftali ve erik suyu içtin. senin için eriği kaynattım,komposto yaptım,bi de şeker attım içine. ezdim erikleri. doğal erik suyu oldu  ;D çok sevdin. kıymalı taze fasulye ve bulgur pilavından da yedin ama tatmin edici değil. şu yemek yeme sorunumuz bi bitse bitanem. başka bişi istemiyorum...

ay parçam cantanem. dua ediyorum sen için. inşallah ateşin çıkmaz. doğduğundan beridir hiç ateşlenmedin. sadece aşılarda ateş olmuştu. o da şurupla geçmişti. inşallah bişi olmicak kuzum...  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ah benim küçük sevgilim..

annem gece hiç uyumadık. sen en son 6 ya geliyordu uyudun. ateşin vardı azıcık,çok değil ama neden oldu ki  :dontknow: daha önce hiç ateşlenmemiştin. ilk kez oldu. bronşit olduğunda bile ateşin hiç çıkmamıştı. bu da nerden çıktı şimdi. çok şükür artık yok. şimdi uyuttum seni,kahvaltımızdan sonra..

dişler mi yaptı,dün havuza girdin ondan mı oldu bilemiyorum.

ama lütfen sen hasta olma  :-[ bütün gece dua ettim,Allahım nolur bişi olmasın kuzuma.. içim yandı,hep sende ne rahatsızlık varsa bana geçsin dedim. ben çekerim ama senin çekmene katlanamam. neyseki kahvaltımızı iyi yaptık ve hemen uyuduk paşam. inşallah pis ateş yine çıkmaz.

aydinays

Geçmiş olsun öznurum. Kayrada 3 gündür hasta. 39a kadar ateşimiz çıktı. indi çıktı. Dünden beri ateşlenmiyoruz ama çok keyifsiziz. Doktorlar birşeyi yok diye eve gönderdiler paşamı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

:nazar: :amin: çok geçmiş olsun canım sarpere nazarmı değdi  :amin: :nazar:

Rabbim nazarlardan  :amin: görünmez kazalardan  :amin: belşalardan

korusun inşallah yavrularımızı inşallah  :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Temmuz , 2012, 13:13:07
Geçmiş olsun öznurum. Kayrada 3 gündür hasta. 39a kadar ateşimiz çıktı. indi çıktı. Dünden beri ateşlenmiyoruz ama çok keyifsiziz. Doktorlar birşeyi yok diye eve gönderdiler paşamı.

saol ayşem ya. sıcaklardan mı acaba  :dontknow: demek kayram da hastalandı. aslında sarper cin gibi,gezegen gibi dolanıyo evde. ama gece hiç uyumadı ve ateşi çıktı. kaç olduğunu da ölçemedim. bu gün babası yeni ateş ölçer alıcak,kırdım ben salak gibi.

size de geçmiş olsun canım benim. iyi bak paşama.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Temmuz , 2012, 13:15:59
:nazar: :amin: çok geçmiş olsun canım sarpere nazarmı değdi  :amin: :nazar:

Rabbim nazarlardan  :amin: görünmez kazalardan  :amin: belşalardan

korusun inşallah yavrularımızı inşallah  :amin: :nazar:

sorma meleğim yaa. 2 gündür misafirler geldi gitti. çok beğendiler sarperi, çok akıllı falan dediler. bizimki de yanlarında bülbül gibi şakıdı. her kelimeyi düzgünce söylüyor. atatürkün fotoğreafına sarılıp akakürk diyo. millet inanamıyo. kesin nazar var.

Rabbim dediğin gibi daha büyük kazalardan belalardan korusun inşallah. ona gelen bana gelsin  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 19 Temmuz , 2012, 13:18:16
Alıntı yapılan: aydinays - 19 Temmuz , 2012, 13:13:07

saol ayşem ya. sıcaklardan mı acaba  :dontknow: demek kayram da hastalandı. aslında sarper cin gibi,gezegen gibi dolanıyo evde. ama gece hiç uyumadı ve ateşi çıktı. kaç olduğunu da ölçemedim. bu gün babası yeni ateş ölçer alıcak,kırdım ben salak gibi.

size de geçmiş olsun canım benim. iyi bak paşama.

efet canım bizim üç gün oldu. Bizimkide ilk günler cin gibiydi ama dün artık iyice halsiz düştü. Pek keyfi yok. Başını kaldıramıyor. Gece uykuda ağlıyor. Hiç öyle şeyler yapmazdı. Birde sıcaklardan da kuzum uyuyamıyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

:sad1:

inşallah çabucak geçer ya.. onlara bişi olmasın. dertlerini anlatamıyorlar,çok savunmasızlar  :y25:

kış daha iyidi sanki. ben yazı hiç sevmedim.

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 19 Temmuz , 2012, 13:24:35
:sad1:

inşallah çabucak geçer ya.. onlara bişi olmasın. dertlerini anlatamıyorlar,çok savunmasızlar  :y25:

kış daha iyidi sanki. ben yazı hiç sevmedim.

Ya sorma yazı ben çok severim ama oğlum çok rahatsız oldu. Çok üzüldüm. O kadar üzülüyorum ki o hasta olunca gece ağlıyor derdini analtamıyor. Saat 4' ten sonra inanırmısın ayağımda sallayarak uyutabildim kuzumu. 3 gündür uykusuzluktan ölüyorum. Yeterki kuzumun sağlığı yerinde olsun. Birde ramazan başlıyor inşallah kuzum iyileşir de ramazanı ağzımızın tadıyla geçiririz.  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ayyy inşallah canım benim. annelik işte her şeye katlanıyoruz. sırf onlar iyi olsun da gerisi boş.

melek100lü

:nazar: :amin: Ben nazara çok inanıyorum mutlaka maaşallah

demelerini sağla canım  :opucuk: Akıllı bıdık illaki hünerlerini

sergiliycekler  :k06: sonrada nazar oluyor işte  :nazar:

kışın daha konturol altına alabiliyoruz yzaın sıcaktan

bişey yemiyor yavrucaklar  sonrada dirençleri düşüyor  :sad1: