♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

banu_fth

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy gecmesın gunler yaa bıraz daha yavaaasss  :y25: :y25: :y25:

kucamda sımdı bı yandan bogusuyz bı yandan öpuyorum sıpayı buyuycek dıye o kadar cok öpuyom kı buyuyunce öpturmezler kıymetlı olur nanakları  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dusunuyorum kucagıma sıgmıycak kadar buyuycek anammmmmm  :y25: :y25: :y25:

saglıkla gelsınler o gunlere ınsallah buyusunler sıpalar  :love9: :love9: :love9: :y25: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Sarperim iyiki doğdun güzel yüzlüm. Geçen sene bu zamanlarda çevrende bir çok insan sana bakıp acaba kime benziyor nasıl sevimli bir bebek diyip duruyorlardı. Şimdi ise sen kocaman abi oldun annenin babanın önünde yürüyen minicik adamsın. Rabbim seni bütün kötülüklerden kötü insanlardan korusun. İlk önce mevlama sonrada ailene hayırlı evlat ol.
Nice mutlu yıllara 

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

ayşem.. çok saol canım benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu arada ayşe pastanın hemen hemen aynısından spariş verdik  :k06: bu kadar olur ancak  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

annesinin ballı lokması  :opucuk:

sen var ya sen... ömrümün baharı, neşe kaynağı, yaşama sebebim, her zerrem....

annecim dün dillere destan bi doğum günü partisi yaptık. eşimiz dostumuz akrabalarımız herkes geldi. adanadan deden geldi, ankaradan gülnur teyzen, kastamonudan aynur teyzen, izmirden de halan amcan, babaannenler, büyük halanlar, ayşe ablan,celal abin geldiler. herbiri sana mükemmel hediyeler getirmiş, çok özenmişler. saolsunlar...

kır partimiz tahminimden de güzeldi. canlı müzik de vardı, beraber dans ettik senle  :love9: mekanı süsleme işi celal abinle amcana kaldı. baban iyi ki oğdun sarper diye  bi yazı yazdırmış. o da asılmıştı. öyle güzel oldu ki. pastan da çok güzeldi.  :love9: sen fazla ilgiden sıkılmıştın.  :laughing7: ilerde fotoğraf ve video çekimlerinden nasıl olduğunu zaten göreceksin.

bu aralar algılama ve taklit gücün bi hayli arttı. her kelimeyi söylüyorsun. mesela yıldız, toka, teyze vs... sarper bizi ne kadar seviyosun diyorum kollarını kaldırıp puka diyosun. bu kadar demeye çalışıyosun  :laughing7: kulaklarını burnunu gösteriyorsun. daha neler neler. her yaptığını yazamıyorum, not almam lazım  :k06:

annecim kurban olsun annen sana.. kalbimin tek sahibi seni seviyorum annem..

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: kırpartinizin güzel geçmesine sewindim cnm  :love9:

maşallah sarpere taklitçi cocuk seni  :k06:

öp bizim yerimize minik yanaklarından annesi  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Haziran , 2012, 19:59:57
:nazar: :nazar: :nazar: kırpartinizin güzel geçmesine sewindim cnm  :love9:

maşallah sarpere taklitçi cocuk seni  :k06:

öp bizim yerimize minik yanaklarından annesi  :opucuk:

evet canım çok hoş bi parti oldu. çok duygulandım....

teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Bize partiden resim yokmuuu  :'( :'(
Çok sevindim canım güzel geçmesine :opucuk:

]

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Haziran , 2012, 20:03:09
bizimde partimiz olur inş.  :hieyt:

amin canım amin.... inşallah o günler de gelecek...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 11 Haziran , 2012, 20:33:29
Bize partiden resim yokmuuu  :'( :'(
Çok sevindim canım güzel geçmesine :opucuk:

ayşenurum daha pc ye atma şansım olmadı. ama eklicem tabiki..

°•.ℓανιηуα.•°

paşam akşam akşam ağlattın beni..

ben bakamıyorum sana.  :'( yine bişi yememeye başladın. kendimi paralıyorum ama tam olarak yemen gerekenleri yemiyorsun be kuzum. ve ben sen konusunda ne kadar mükemmeliyetçiyimdir, bunu herkes bilir. sen günlük alman gerekenden az aldığında annen kahroluyor. biliyorum, yine o zalim dişler yüzünden yemiyorsun ama nereye be kuzum. anneciğin yoruldu artık. eski günlerimizdeki gibi şapur şupur yesen de şu annecağazının içini rahat ettirsen. olmaz mı kuzum...

sen içerde babanla oyunlar oynayıp kahkahalar atıyorsun. benim neler yaşadığımdan bi haber. sen yemiyorsun, anne içine atıyo, kendi kendini yiyo. sana belli etmicem diye yırtıyorum kendimi.

Allahım... ne olur duy sesimi. artık yesin bişiler. lütfen....  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

kuşum... bu gün yine sana hiç bişiy vermedim. bu diş acısı çektiğin dönemlerde tiksinmemen adına politikamız hiç birşey yedirmemek oluyor. sen zaten iyice acıkınca gelip paçalarıma yapışıyosun,ben de sevdiğin şeylerden yediriyorum. kiraz mesela  :laughing7:

neyse annem. teyzenler burdalar. onlarla inanılmaz keyifli vakit geçiriyorsun. onlara resmen teyze diyorsun. çok şanslısın biliyor musun. herkes tarafından çok sevilen,el üstünde tutulan bir bebeksin. dün teyzen sana caillunun oyun bahçesini aldı. saolsun.. ben de sana kuklalarını aldım. öyle hoşuna gitti ki  :k06: bu akşam da çay bahçesine gittik, deli dana gibi gezdin. ama sen yürümek yerine koşmayı tercih ettiğinden kaza epey yaptın  :-\ bacaklarında morluklar var ya inanamıyorum  :( ama düşe kalka bitanem napalım.

yarın teyzelerle efese gezmeye gidicez. 1 yaşındasın ama gezmediğin yer kalmadı sıpam  :k06: hemen hemen türkiyeyi gezdin :ehi:

sarperim... bu gün babana ilk babalar günü hediyeni almış bulundun. plaket yaptırıyorsun. üzerinde babanla ikinizin fotosu olacak. henüz elimize geçmedi ama yarın akşama geçer.

miniğim seni çok seviyorum ay parçam, gül yüzlüm.  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallah sarperimize 1 yasınada girdi doğum gununuz kutlu olsun  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Haziran , 2012, 07:47:47
:nazar: :nazar: masallah sarperimize 1 yasınada girdi doğum gununuz kutlu olsun  :love9:

teşekkür ederiz teyzesi. girdik valla. yıllar sanırım böyle çabuk gelip geçecek  :sad1: