♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 13:58:41
inş cnm bnm inş seneye bu zaman bende fotolarını paylasırım miniklerimin

inşallah cananım inşallah... ikizlerimiz sana bi mucize bak Rabbim seni nasıl mükafatlandırdı sabrınla iyiliğinle üstesinden geldin her şeyin. seneye meleklerimizin fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

kıyafetlerimiz günlük ama bu fotosunu çok seviyorum.  :love9:

HASRET!M S@N@

canımsın benm bitanem inş paylasırım inş bende sabırsızlanıyorum bazen zaman hiç gecmek bilmiyor ama bu günlerinde hayalini cok kurdum tadını cıkarıcam

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 14:01:58
canımsın benm bitanem inş paylasırım inş bende sabırsızlanıyorum bazen zaman hiç gecmek bilmiyor ama bu günlerinde hayalini cok kurdum tadını cıkarıcam

canım ya zaman öyle çabuk geçiyor kiii...... bi bakmışsın benim gibi doğum günü telaşına düşmüşsün  :love9:

muhribe

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Mayıs , 2012, 14:04:11
ayy Sarper Yiğit'e ne çok benziyor  :love9: :love9: :love9:

yuvarlak ve tombul bi surat  :k06: :k06: :k06: evet ben de benzetmiştim  ;D hep böyle gülsünler inşallah..  :amin:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

maşallah sarper paşamıza çok şekersin minikim

°•.ℓανιηуα.•°

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah sarper e çok tatlı :opucuk: :nazar: :nazar:

nerde oturuyorsunuz arkadaki manzarada süper :icon_thumright:

Balböceği

anammmmmmmm cok tatlisiniz cokkkkk  :hello2: :hello2:

masallah oznur kilon gayet iyi duruyor  :nazar: :nazar: :nazar:

sarposum cok tatli olmus dislere yaaa  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

saclari simdiki oglumun saclari gibi  :ehi: :ehi: yine tras zamani geldi  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederim edam  :opucuk:

kız bu traşından bi kaç gün önce çekildi.  :laughing7: yine saçları kesildi  :ehi: ama inan yine uzamaya başladılar  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

annem.. saat epey geç oldu, erken uyuyup yarına dinç uyanmam lazım ama seni öyle gördüm ya, buraya yazmadan geçemicem  :k06:

mutfağı toparliyim dedim, öyle seni emzirip uyutucaktım. mutfakta bi ara dikkatimi çekti sizden hiç ses soluk gelmiyordu  ??? işimi bitirdikten sonra salona bi girdim baban bi yerdeeee sen bi yerdeeeee avareler gibi salını sallanı uymuşunuz  :k06: :k06: :k06: öyle sevimli görünüyordunuz ki  :love9: :love9: :love9:

mehter marşını söylediğimizde eline bişi kapıp mehterandakilerin yaptığı gibi indirip indirp kaldırıyosun. hem de tempoya ayak uydurarak  :nazar: yalnız cici annen ceddin deden değil de teslim baba diye öğretmiş sana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: sen de teslim babaaaaa teslim babaaaa, ey kahraman türek milleti diye söyleyince başlıyosun o gedik dişlerini gösterip kahkaha atarak elindekini bi aşağı bi yukarı indirip kaldırmaya  :k06:

kuş napıyo diyorum: kollarını çırpıp vik vik vik sesler çıkarıyosun  :k06: önüne mum koyup söndürmesini öğretiyoruz sana. üff üfffff diyosun ama nefesin mumu söndürmeye henüz yetmiyo bitanem  :ehi: ah kafam ah ah ahhhh diyoruz direkt elini kafana vuruyosun  :k06: kısacası bu aralar ne versek kapıyosun. annem benim minik sevgilim.... sen nasıl bişisin öyle. kurban olurum seni verene  :amin:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah büyümüşde taklit yaparmış  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...