♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: zynpesra - 10 Ağustos , 2012, 08:32:02
:nazar: :nazar: :nazar:  Sarper'e bunlaar  :nazar: :nazar: :nazar: Hoşgeldiniz maceralarınızı okumaktan büyük zevk duyacağız fazlasını bekliyoruzzz  :k06: :k06:

çok teşekkür ederim canım benim  :opucuk:

bundan sonra yine düzenli yazıcam oğluşumun günlüğünü inşallah  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: nagihannn - 10 Ağustos , 2012, 11:46:51
öznurum maşallah sarper paşaya  :nazar: nice mutlu yıllar da size allah ayırmasın sizleri inş  :amin:

amiiiin nagişim amiiin. Rabbim hiç bozmasın mutluluklarımızı...  :amin: öpüyorum efe paşayı da.

melek100lü

sağol canım benim efemde büyücem diye uğraşıp duru  :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

°•.ℓανιηуα.•°

ay parçam,gül yüzlüm...

salondan sesin geliyo,deli dana gibi dolanıyosun. arabalarını alıyosun yerde sürüyosun,bi de annn annn düüüt düüüt diyerek  :ehi: araba tutknu mu olucaksın acep  ::) bi top bi de araba zaten. sana ikisini versek saatlerce mutlu mesut oturabilirsin onlarla  :ehi:

sabah gitmişsin tarağını bulup getirmişsin,benim saçlarımı taramaya çalışıyosun. bi de saçımdaki tokayı bi rahat bıraksan. kuka kuka diye yolup takmaya çalışıyosun habire. ben de canım yansa da gülüyorum,hoşuma gidiyo  :D

bu aralar üzüm delisi oldun. önüne salkımı koyuyorum. çekirdeksiz üzümleri koparıp koparıp yiyosun. arada bizim de ağzımıza getirip bize yedirmeyi de ihmal etmiyosun  :k06: çok şükür iştahın adanaya gittiğimizden beridir çok iyi. üstelik alt azı dişlerin çıktı.  :k06:

dün akşam üzeri sokağa çıktık. arkadaşın muharrem de geldi. deli dana gibi koştunuz. mahallenin kedileri de bol maşallah,onları sevdiniz durdunuz. arada sokaktaki park halindeki arabaları görüyosun. an annn diye koşup saldırıyosun. yirim seni ben yirim. sen ne şirin ne tatlı bi bebeksin.

öğle yemeğinden sonra babanla temizlik yaptık bebeğim. dip köşe temizledik. babaannen de sana baktı. salonun kapısını bi açim de bakayım dedim sana. bi baktım sen iki kolunu bana doğru açıp anniiiiii diye koşmaya başladın. öyle güzel gülüyordun ki,öyle güzel anniii diyodun ki erittin beni. sonra baban da geldi,sarıldın ikimize. çok düşkünsün bize ve çok seviyorsun,çok mutlusun annem... Rabbim hiç bozmasın... aşk tanem,can parem...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Ağustos , 2012, 17:44:03
sağol canım benim efemde büyücem diye uğraşıp duru  :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06:
ah yavrum benim. zamanla yeri daha da daralacak  :laughing7: büyüsün de annesi kavuşun artık efemizle.  :opucuk:

kelebegimm

hsgdiniz canim özlettiniz kendinizii :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: masallah sarperime simdi cocuklar bi baska siz anlattikca icim bi tuaf oluyo yaa benim icim kayniyo :love9: :love9: :love9: :love9:
evlilik yildonumuzde kutlu olsun canim nice senelere saglikli mutlu huzurlu :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin:
erkek cocugu kendini belli ediyo araba ve topp :k06: :k06: :k06: :k06:
cok cabuk buyuduler ya betulunde dedigi gibiii cokda ballillar ama ins. bende gorurum bu gunleri ve sizin gibi örnek bi anne olurum :opucuk: :opucuk:

]

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Ağustos , 2012, 19:27:35
hsgdiniz canim özlettiniz kendinizii :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: masallah sarperime simdi cocuklar bi baska siz anlattikca icim bi tuaf oluyo yaa benim icim kayniyo :love9: :love9: :love9: :love9:
evlilik yildonumuzde kutlu olsun canim nice senelere saglikli mutlu huzurlu :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin:
erkek cocugu kendini belli ediyo araba ve topp :k06: :k06: :k06: :k06:
cok cabuk buyuduler ya betulunde dedigi gibiii cokda ballillar ama ins. bende gorurum bu gunleri ve sizin gibi örnek bi anne olurum :opucuk: :opucuk:

ayşenurum teşekkür ederim canım benim  :opucuk:

evet ya şimdiki cadılar bi başka oluyo,gerçekten hayretler içerisinde onu izliyorum. her gün yeni bi macera,yeni yeni şeyler öğreniyo..

bu arada 37. haftandasın,ALlahım ne çabuk geçti zaman  :-ooo inanamıyorum. her an gelebilir paşamız. hazır mısın sen?

°•.ℓανιηуα.•°

sen benim bitanem,canım oğlumsun  :love9:

ay parçam,güler yüzlüm. her daim gülmek zorunda mısın sen  :k06: bi insan gülmekten hiç mi yorulmaz. Rabbim hep yüzünü böyle güldürsün,bu pozitifliliğini hiç bi zaman kaybetme olur mu yavrum...

sen şimdi odanda mışıl mışıl uyuyorsun. zaten annen sen uyanıkken başka hiç bişi ile uğraşmıyor. sürekli beraber oyunlar oynuyoruz,yeni yeni şeyler öğreniyoruz. babaannen sana üfff çöp kokuyo diyip bi elinle burnunu tutup bi elinle de çok kötü dercesine sallamayı öğretmiş  :ehi: bi de sarper kim ooo diyince hemen gidip kapıyı tıklatman yok mu. sarper merhaba diyince herkesi şöööyle bi turlayıp elini uzatıp tokalşıyosun  :ehi: bu aralar öyle mutluyum ki... hem seninle zamanın her zerresini değerlendiriyorum hem de sen beni hiç üzmüyorsun. bunu abartmıyorum,hiç ama hiç üzmüyorsun... mesela artık o kadar çok yemek yiyorsun ki şaşkınlık içerisindeyim.  ;D

dün akşam baban sen ve ben parka gittik. kudurdun kudurdun  :k06: o ay yüzün öyle parlıyordu ki onca çocuğun içinde. ölürüm ben sana minik sıpam,küçük sevgilim  :k06:

bu gün yine artistik jimnastiği izleyip benzer hareketler yapmaya çabalıyodun. kahkaha ata ata gidip kendini yere atışın,ellerini havaya kaldırıp kendini yerlere fırlatışın. onları taklit edicem diye kendini sakatlicaksın kuzum  :toothy10:

öğlen yemeğinden sonra önüne karpuz kesip koyduk. resmen çıldırdın. bi saldırışın vardı karpuza  :k06: delirmiş gibi atladın ve bi güzel sıktın suyunu çıkardın,ortalığı batırdın,kendini batırdın  :k06: ama hiç ellemedim seni. böyle özgür davranman hoşuma gidiyor. seni kısıtlamak istemiyorum. nasıl mutluysan öyle özgürce yaşa bebeğim.

bu akşam iftardan sonra yine parka gidicez kuzum. belki cici annenlere de uğrarız. sen benim ay yüzlüm yaşama sebebimsin bebeğim. Rabbim hiç bozmasın,sana sağlık sıhhat versin,başka bişi istemem...

melek100lü

:nazar: maaşallah neçok şeyler öğreniyorlar hızlarına yetişilmiyor valla  :k06:

aklılı bıdık demek jimlastiğe merak saldı  :occasion14:

sıkma canım engüzelini yapıyorsun ben çok sıkmıştım çocuklarımı  :BangHead:

hiç gereği yokmuş  :aferin: bu bıdık sağsalim doğarsa inşallah  :amin: hiç sıkmıycam  :icon_thumright:

keşke büyükleride serbest bıraksaydım gerçi çok akıllıydı ikiside hiç üzmüyorlardı beni  :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: melek100lü - 12 Ağustos , 2012, 09:45:36
:nazar: maaşallah neçok şeyler öğreniyorlar hızlarına yetişilmiyor valla  :k06:

aklılı bıdık demek jimlastiğe merak saldı  :occasion14:

sıkma canım engüzelini yapıyorsun ben çok sıkmıştım çocuklarımı  :BangHead:

hiç gereği yokmuş  :aferin: bu bıdık sağsalim doğarsa inşallah  :amin: hiç sıkmıycam  :icon_thumright:

keşke büyükleride serbest bıraksaydım gerçi çok akıllıydı ikiside hiç üzmüyorlardı beni  :opucuk: :opucuk:

ah melek ah öyle çabuk kapıyo ki her şeyi.

maşallah gören azıcık yaşına göre davransana diyo  :ehi:

abartmıyorum dediğimiz her kelimeyi taklit edip söylüyo. sürekli kendi kendine konuşuyo,bişiler mırıldanıyo,çok geveze olucak  :k06:

zaten ikizler burcunun genel özelliğiymiş,çok konuşkan,yıldızı parlak,girdiği ortamda güneş gibi parlarlarmış.  :nazar:

canım biz sırf sarper için yerde yemek yiyoruz. o da oturuyo,her tarafı batırıyo. ama olsun kısıtlamak iyi değil. mesela çatala batırmayı öğrendi bu sayede. batırıp ağzına götürebiliyo artık.  :nazar: mutfak bizim çöplüğümüz. varsın pis olsun  :laughing7:

sen iyi bi annesin bence. araştıran ve yeniliklere açık olan bi insan iyi bi annedir. eminim efe de çok şanslı olucak.

izemsevi

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

sarper seni çok seviyorum... dedim kaldı  :k06: çünkü benim küçük sevgilim annesinin tepesine çıkmış tepiniyodu  :ehi: anniii anniiii diye seslenmen yok mu.. ahhhh içimi eriyor içim  :love3:

sen çok fenasın biliyor musun. babana bakıp babammmmm bana bakıp anneemmmmm diyişin bizi çıldırtıyor ya durup durup böyle söylüyorsun  :k06: küçük sevgilim,neşeli bebeğim benim...

şimdi babanla evimizin çatısındasın. sana amcan doğum gününde salıncak almıştı. baban onu kurmuş,orda sallanıyorsun. öyle hoşuna gidiyor ki sallanmak. çatıda 2 tane de çekyatımız var. akşama orda oturup çay içiceğiz bebeğim. sen de salıncağında sallanacak keyif yapacaksın.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

babaannenler dün gittiler. sürekli seni kuzenin halil ibrahimle karşılaştırıp duruyorlardı  :k06: o 2 yaşında ama sen onun yapamadığı bi çok şeyi fazla fazla yapıyorsun. bu da onların çok hoşuna gidiyor tabiki ama ben yine de halana bunları söylememeleri gerektiğini, onun üzülebileceğini,hiç bi annenin bebeğinin mukayese edilmesinden hoşlanmayacağını söyledim. inşallah beni dinlerler. çünkü sen yaptıklarınla ve söylediklerinle onları öyle bi şaşırttın ki. eminim her yerde seni anlatacaklar.

günler yavaş yavaş geçiyor meleğim... 3 hafta sonra okula başlamak zorunda kalacağız. şimdi babanla ve benle süper vakitler geçiriyorsun,bize iyice alıştın. okula giderken sanırım artık zorlanıcaz. çünkü sen özellikle bana çok düşkün olmaya başladın. tuvalete gitsem beni göremediğinde anni anni diyip dolanıyosun,beni arıyosun. keşke seni kendim büyütebilsem. yine de şükürler olsun ki diğer meslek gruplarından avantajlı çalışma saatlerine sahibiz. 3ü 10 geçe evde yanında olucam. sabah 9a 10 kala çıkıcam. öğle arasında da 1.5 saat beraber olucaz. geçen yıl rahattık,süt izninden dolayı 12.40 ta evdeydim. olsun,napalım.... senin geleceğin için....

baban altın hesabı açtırmış biz adanadayken. senin için yapmış olduğumuz birikimleri oraya yatırmış. her ay belli miktar da o hesaba atıp altın alıcaz inşallah kuzum. her şey senin için... çok şanslı bi bebeksin. harika bi baban var... Allah onu başımızdan eksik etmesin...

şimdi ben de yanınıza çıkıyorum...  :hungry:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Ağustos , 2012, 10:36:28
maşallah büyümüş delikanlı olmuş

evet sevalcim büyüor hızla.. inanamıyorum bazen  :love3: