♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

melek100lü

:nazar: :amin: Çok geçmiş olsun bitanem  :opucuk: kıyamam yaa

inşallah çabuk atlatır yavrucak  :amin: gülgibi soluveriyorlar hiç kıyamıyorum onlara bişey olmasın :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

canım Sarper'e kocaman geçmiş olsun diyorum  :amin:

inş hemencik iyileşir boğazı..

ah yavrucaklar, onlara gelecek bize gelsin, çok savunmasızlar ya  :y25:

Balböceği

bu yemek sorunu herkeste var demek ki  :-\

Nur'a katılıyorum öznur, şimdiye kadar çok rahattim ama bu bir ay aman aman :(

Yemiyor yediremiyorum zorlamıyorum da  ???

İnşallah düzeliriz inşallah serper paşamda düzelir  :amin:  

Bu arada mesajı yazdım net gitti gönderemedim :(

Paşama çok çok gecmis olsun acil şifalar versin,  :amin: Hakan'da hastalandı doktor antibiyotik verdi.  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

ayşem melek betül ve eda.. çok teşekkür ediyorum ayrı ayrı hepinize. inşallah tez zamanda düzelir paşam  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

annem... çok zor bi gece daha atlattık. ateşin iniyo çıkıyo öyle zordu ki. hiç uyumadık desem yeridir. ben önemli değilim de senin canının rahat olmadığını bilmek beni kahrediyor. kuşum benim nasıl kıyarım sana...

şurupları içmiyorsun,tükürüyorsun,bişi yemiyorsun offff ne zormuş hastalık....

ama sabah sana ilk kez inek sütü vereyim dedim. suluğuna koydum çeyrek çay bardağı kadar. içtin  :hieyt: demek ki yadırgamicaksın tadını. inşallah içersin meleğim. dün doktora sormuştum vereyim mi diye, o da hiç çekinme ver dedi. ona güvenerek verdim ben de.

oğlum çok dua edicem sana. şu mübarek günlerde,ramazanın ilk gününde Allah duysun sesimizi de sana şifa versin bebeğim.  :amin:

melek100lü

:nazar: :amin: inşallah canım şu mübarek günlerin hürmetine şifa

versin tüm yavrucaklara tabiki dua bekleyen herkese acil

şifalar versin inşallah biraz daha iyidirbugün  :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

amin melekçim amin..

çok zormuş. yavrumun ateşi bi iniyo bi çıkıyo. sürekli soğuk sayılabilecek düzeyde duş aldırıyoruz.

ateşi düştüğünde canavar gibi. her yeri geziyo  :k06: ama yükseldiğinde geliyo kafasını bana dayıyo  :-[

melek100lü

yavrum kıyamam yaaa  :-\

inşallah çok sürmez ateşi  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

meleğim.. inatçı keçim benim...

yine zor bi gece daha atlattık annem. sabah 6 da ancak yatağa girebildik. ateş,kusma ve huzursuzluk hepsi birden çöktü tepene. sen daha çok miniksin,minik bedenin bunca yükü nasıl kaldırsın bebeğim. ben çok üzülüyorum. kursağından bi lokma şey geçse sevincimden ne yapacağımı bilemiyorum. annem... yesen bile kusuyosun. nolucak bu işin sonu. ne zaman geçecek bitanem. pazartesi de adanaya gidicez. biletimizi önceden almamış olsaydım kesinlikle iptal ederdim gidişi. daha önce şubat tatili için aldığımız biletleri sırf sen hastasın ve hastalığın nükseder diye yakmıştık. böyle giderse anneciğin memleketini göremicek bitanem. sen bütün tatillerde hasta oluyosun paşam.

o kadar dikkat ediyorum,üzerine titriyorum. ama hastalık işte yine de yapışıyo yakana. sen eriyorsun... zayıfladın. ben de üzüntümle kaldım.

bütün bunların yanında yine zekanla bizi hayretlere düşürmeye devam ediyosun. dün uçak geçiyordu. gürültülü bi şekilde. baban vuuuuuu uçakkk dedi. sen de uçak dedin ve ortadan kayboldun,odana gittin. bi baktık elinde uçağınla gelmişsin  :k06: vuuu vuuuu uçak diyosun. inanamadık kuşum benim. öyle güzel hadi ordan ve ı love you diyosun ki. söylediklerimizi taklit etmende sınır yok.

dün akşam sana değişiklik olsun diye kipaya gittik. maskot gibi,gelen seviyo giden seviyo seni. yine karpuzları gördün gogili diye saldırdın. baba hesabı öderken biz de game centerde senle atlıkarıncaya bindik. maşallah hiç korkmuyosun. hatta dıgıdık yapıyosun. bu biraz sana iyi geldi. ama eve geldik yine ateş çıktı.

minik kuşum. dua diyorum annem nolur iyileş. sen böyle eridikçe annen daha da eriyo.  :y25:

kelebegimm

canimm cok gecmis olsun sarperimeeee kiyamammm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
pazartesiye iyilesir ama ins. allahin izniyle :amin: :amin:
havalardan heralde burda salginda var benim bile bugazlarim acio grip gibiyim cocuklar ne yapsinkiii
masallah kuzuma akilli bidigim hasta felan ama akillilikdada geri kalmiyooo :love9: :love9: :love9: :love9:

]

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÖZNURUM KIYAMAM BEN PAŞAMA SIKINTISINDAN YEMİYOMUŞ DEMEKKİ.BİR AN ÖNCE İYİLEŞİR İNŞALLAH AKIL KÜPÜ KUZUCUK  :amin: :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hümeyra_t_e

öznurcum çok geçmiş olsun canım bu hastalıklar yavrularımızı mahvediyo.inş tez zamanda iyileşir kuzum emre de iştahsız ne dişmiş bi patlatamadı yavrum

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Temmuz , 2012, 12:53:35
canimm cok gecmis olsun sarperimeeee kiyamammm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
pazartesiye iyilesir ama ins. allahin izniyle :amin: :amin:
havalardan heralde burda salginda var benim bile bugazlarim acio grip gibiyim cocuklar ne yapsinkiii
masallah kuzuma akilli bidigim hasta felan ama akillilikdada geri kalmiyooo :love9: :love9: :love9: :love9:

SAOL AYŞENURUM... İYİLEŞİR İNŞALLAH PAZARTESİYE KADAR. İYİLEŞMEZSE BEN ÜZÜNTÜMDEN HASTANELİK OLUCAM ARTIK  :'(

SEN DE DİKKAT ET CANIM. AZ KALDI DOĞUMUNA BAK HASTA FALAN OLMA.  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 21 Temmuz , 2012, 17:36:32
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÖZNURUM KIYAMAM BEN PAŞAMA SIKINTISINDAN YEMİYOMUŞ DEMEKKİ.BİR AN ÖNCE İYİLEŞİR İNŞALLAH AKIL KÜPÜ KUZUCUK  :amin: :amin:

SAOL NURUM.. HEM ONUN SIKINTISI HEM DE KÖPEK DİŞLERİ VE AZI DİŞLERİ PATLADI PATLİCAK ONLARIN SIKINTISI HEPSİ BİR MAHVETTİLER PAŞAMI. ASLINDA BAZEN DİYORUM YİNE DE DİRENÇLİ VE USLU. BİZ OLSAK KİMBİLİR NE NAZ NE SIKINTI YAPARIZ. ÇOCUK YİNE İYİ DAYANIYOR...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 21 Temmuz , 2012, 23:35:03
öznurcum çok geçmiş olsun canım bu hastalıklar yavrularımızı mahvediyo.inş tez zamanda iyileşir kuzum emre de iştahsız ne dişmiş bi patlatamadı yavrum

SAOL CANIM BENİM.. Bİ GEÇSE AH Bİ GEÇSE.... DİŞLER DE CABASI ZATEN. AMAN DİKKAT ET CANIM Bİ DE DİŞLERİN ÜZERİNE HASTA OLMASIN EMREM. VALLA ÇOK ZORMUŞ  :y25: