26 Nisan , 2024, 15:34:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

kuş lokumum  :love9: :love9: :love9:

sarperim.. annesinin birtanesi.. kuşum benim çok seviyorum seni annem.  :love9:

bu akşam gülnur teyzen gidiyor  :'( aynur teyzen de yarın sabah gidecek. gitmesi lazım çünkü okulunda sorumluluk sınavlarında görevli  :-\ ama 8 temmuz amcanın düğününden sonra biz adanaya gidip onları görücez inşallah. sen onlara çok alıştın,teyze ve aaanur diyorsun  :k06: kucaktan inmiyorsun. çok mutlusun  :k06: keşke hep yanımızda olsalardı,senin büyümene yakından tanıklık etselerdi. malesef yakınlarında değiliz bitanem. seni çok seviyorlar, çıldırıyorlar. ilknur teyzen de fotoğraflarından deli oluyor sana. kuzenin cerenle bakalım anlaşabilecek misin  :k06: kuzenlerinle bağlarının hep kuvvetli olmasını istiyorum. inşallah hep birbirinize tutkun olursunuz  :amin:

öyle güzel annnnn diyorsun ki. içim kımıl kımıl kaynıyo sen annnn dediğinde. nerde araba görsen başlıyosun annn annnn demeye  :ehi: erkek çocuğu değil misin işte araba delisisin baban gibi. lokumum benim... çok çabuk konuşacaksın. şimididen dillendin. dediğimiz her kelimeyi abartmıyorum taklit ediyorsun benzerini söylüyorsun.  adın gibi zor bir erkek ama zeki bi adam olacaksın.

altına sofrayı seriyorum, eline de kaşığı yemeği veriyorum bi güzel karıştırıyorsun,yemeye çalışıyorsun. bu gün o şekilde dondurma yedin  :k06: bacaklarını her yerini batırdın. hemen duş aldırdık sana. artık kendi küvetinde değil de bizim banyo küvetimizde yıkanıyorsun.

dün ilk kez bamya yedin  :k06: sevmezsin diye ummuştum ama bi güzel birsürü bamya yedin iananamadım. kuşum benim senin yeter ki dişin ağrımasın. damakların ağrıdığında ağzını bıçak açmıyor ama ağrımadığında herşeyi yiyorsun.

2 gün önce efese gittik. ordan şirinceye geçtik. bol bol fotoğraf çekildik. çok eğlendik bebeğim teyzelerle. aşkım benim,gezmeyi çok seviyorsun. arabaya bindiğin gibi koltuğunda uyuyorsun. ama gideceğimiz yere vardığımızda sanki hissediyormuş gibi hemen uyanıyorsun. çok komiksin sen yaaaa  :k06:

balım benim.. annesinin büyük aşkı. sen olmasaydın ben ne yapardım.....  :love9:

muhribe

sarper'in de mi teyzesi orada?

bizim teyzemiz de bize geldi bu hafta, Yiğit deli oluyor teyzesine ve kuzenine  :hello2: :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2012, 16:58:02
sarper'in de mi teyzesi orada?

bizim teyzemiz de bize geldi bu hafta, Yiğit deli oluyor teyzesine ve kuzenine  :hello2: :hello2: :hello2:

aynen canım bizim de doğum günü için gelmişlerdi hala burdalar. ama gidiyorlar işte  :sad1:

çok mutlu onlarla. çok da alıştı.  :-\

ne güzel ya maşallah yiğide. çocuklar ilgiyi biliyorlar ya, kim seviyor kim sevmiyor anlıyorlar.

sarper resmen aynur teyzesine bakarak aaanur diyor, diğer teyzesine teeeeze diyo  :k06:

muhribe

minnak ağız  :k06:

bizimkiler birkaç gün daha burda. insanın kanından olan başka oluyor tabi, daha candan oluyor.

uzaklığın da böyle zorluğu var işte, yılda ancak birkaç kez görebilecekler kuzenler birbirini  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2012, 17:05:16
minnak ağız  :k06:

bizimkiler birkaç gün daha burda. insanın kanından olan başka oluyor tabi, daha candan oluyor.

uzaklığın da böyle zorluğu var işte, yılda ancak birkaç kez görebilecekler kuzenler birbirini  :-\

malesef canım. hep uzakta olup sadece yaz tatillerinde görüşebilcekler  :y25:

ama olsun. yine de bağları kuvvetli olur inşallah.

tadını çıkarın valla birlikteliğin. ben çok üzgünüm gidiyorlar diye  :sad1:

muhribe

melek100lü

:love9: :nazar: Sarper in doğum gününü kutluyorum :nazar: :love9:

Nice seneler sağlık mutluluk huzur içinde tüm

Sevdiklerinizle kutlamanız dileğiyle kocaman :nazar:

eminim çok güzel bir parti olmuştur size baktıkça

biran önce doğsada bizde yapsak böyle partiler

diyorum  :k06: :k06: Rabbim acılarını göstermesin :amin: :amin:

suzannn

NİCE SENELERE SARPER MAŞALLAH 1 YAŞINA GİRDİN BİLE ALLAH UZUN SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN SANA

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Haziran , 2012, 10:20:56
:love9: :nazar: Sarper in doğum gününü kutluyorum :nazar: :love9:

Nice seneler sağlık mutluluk huzur içinde tüm

Sevdiklerinizle kutlamanız dileğiyle kocaman :nazar:

eminim çok güzel bir parti olmuştur size baktıkça

biran önce doğsada bizde yapsak böyle partiler

diyorum  :k06: :k06: Rabbim acılarını göstermesin :amin: :amin:

teşekkür ederim teyzesi.

bi bakmışsınz siz de o günleri görmüşsünüz. zaman çabuk geçiyor...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Haziran , 2012, 13:00:37
NİCE SENELERE SARPER MAŞALLAH 1 YAŞINA GİRDİN BİLE ALLAH UZUN SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN SANA

çok teşekkür ederiz suzan teyzesi. zaman ne çabuk geçti değil mi. yetişemiyorum...

°•.ℓανιηуα.•°

minnak paşacık  :k06:

annem dayanamadık ve bu günden verdik babanın hediyesini. baban bu yılın en iyi babası seçildi  :tongue3: ve plaketini çok beğendi.  8) hatta inanamadı,böyle bi hediyeyi 40 yıl düşünse tahmin edemeyeceğini söyledi. çok teşekkür etti... onun gönlünü almayı başardık. ilk babalar günü nihayetinde. özel olmalıydı değil mi paşam..

bu gün ilk kez karpuz yedin. eline dilimi verdim bi güzel ısıra ısıra yedin. sevdin sen karpuzu.  :laughing7: annem bi de suyu bol içebilsen  :-\ kuruyacan diye korkuyorum ama neyseki emiyorsun bolca. ordan alıyosundur herhalde.

bu gün aynur teyzeni de yolcu ettik. onu özlicez dimi minik kuzum. aynur teyzen bu dünyadaki en temiz kalpli en dürüst en yalansız insanlardan biridir. çok şanslısın böyle türüne az rastlanan bi insan tipinde teyzen olduğu için. çok fedakardır,çok yapıcıdır... siz eminim büyüyünce de çok iyi anlaşacaksınız.

kuzucuğum,balım,aşkım seni öyle çok seviyorum ki.... bunu anlatmaya hiç bir sözcük yetemez... yetmez...

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah karpuz yemiş paşamız  :hieyt:

walla cnm bu babaya plaket işi cok hoşuma gitti bende düşünüyorum güzel fikir werdin bize  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 16 Haziran , 2012, 22:21:44
:nazar: :nazar: maşallah karpuz yemiş paşamız  :hieyt:

walla cnm bu babaya plaket işi cok hoşuma gitti bende düşünüyorum güzel fikir werdin bize  :k06: :k06:

duygucum kesinlikle süper fikir. ben 38 liraya yaptırdım. hem ekonomik hem de çok etkileyici bi hediye  :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

:icon_thumright: cok begendim gercekten süper fikir inş. bizde yaptırırz babamıza  :occasion5:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...