♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

evet melekçim... yarın tam 1 yıl doluyor  :y25: duygulanmamak elde mi...

doğum gününü pazar günü kutlicaz ama  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

bu sabah bizi sen uyandırdın miniğim  :k06:

bi baktım annn annnn diye sesler geliyor odandan  :k06: (arabalara annna annnn düüüüüt diyorsun da ) koşa koşa gittim odana dikilmişsin yine yatağına öyle sırıtıyosun. aldım seni yatağımıza götürdüm. debelendik boğuştuk  :k06: bize resmen sarılıyosun ya, babanla ben eriyoruz  :love9: çirkin çocuk seni  :love9:

artık doğum gününe sayılı saatler kaldı.. pazar günü yapıcaz. o gün babalar günü hediyemizi de vericez babana  :ehi: ( plaket yaptırıyorum ona. yılın en iyi babası diye  :k06: çok mutlu olucak. biri büyük biri küçük sevgilim... ikinizin de o gün mutlu olması çok önemli benim için...

...ŞehzadEfe...

oyy maşallah sarperime rüyalarıma girdiniz ama gerçekte bi göremedim şu çocugu  :k06: uzak olmasak gelip yerdim onuda  :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Haziran , 2012, 14:44:14
oyy maşallah sarperime rüyalarıma girdiniz ama gerçekte bi göremedim şu çocugu  :k06: uzak olmasak gelip yerdim onuda  :)

:love9: :love9: :love9:

keşke yakınımda olsanız da ben de yesem şu minnak efeyi  :hungry: :hungry: :hungry:

şimdi en sevimli halleridir yaaa  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

oğluşum bu gün yine bişi yemedin kuzum yaaa  :-\ senin diş sancın tuttuğunda nedense bişi yemek istemiyorsun. yeni dişler kendini gösterdi gösterecek. bu gün ağzını açmadın. annen çok üzüldü.  :sad1:

baban bu gün memleketine voleybol oynamaya gitti. sana bi itirafta bulunayım mı : annen bu akşam onların takımının yenilmesini ve elenmelerini çok istedi. nitekim yenilmişler 3-2  :hieyt: ama elenmemişler  :sad1: devam edecekmiş... çünkü bizsiz oraya gitmesi, bizden 1 saniye bile uzak kalmasını istemiyorum. bencilim evet. ama napayım ben de tek başımayım. seninle ilgilenmek öyle kolay değil. sürekli faaliyet halindesin. baban akşam sinem teyzenlere gidin aklım sizde kalmasın dedi ama biz gittik orda rahat edemedik. bak sen hiç bişi yemedin. evde olsaydık mama sandalyende yerdin  :-\ düzenimiz bozuluyo. babana demesi kolay. ama ben seninle evimizde kalmak düzenimizi bozmamak istiyorum.

annen geçen yıl şu saatlerde seni doğurcam diye uğraşıyordu  :k06: birkaç saat sona sen doğmuş olacaksın. tam 1 yıl olacak... nasıl duyguluyum bilemezsin. sana kavuştum... canımdan cansın sen. yüce Rabbimin verdiği bi mucizesin....

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ÖP BENİM YERİME YARAMAZI :)

CANIM ŞU PLAKET İŞİ COK HOŞUMA GİTTİ  :suclu: NERDE YAPTIRILIYO  :occasion5:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 07 Haziran , 2012, 22:25:14
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ÖP BENİM YERİME YARAMAZI :)

CANIM ŞU PLAKET İŞİ COK HOŞUMA GİTTİ  :suclu: NERDE YAPTIRILIYO  :occasion5:

öperim canım büyüüüük zevkle  :opucuk:  :love9:

duygucum ben izmir kemeraltında bi plaketçi var ordan yaptırıyorum.

http://www.plaketizmir.com/?&Syf=15&Blg=1&cat_id=98&baslik_name=T1NDQVIgSEVZS0VMxLA=&/OSCAR-HEYKELİ

bak canım bunu yaptırcam. sparişi bu sitede adı yazan volkan bey aracılığı ile halledicem. kargo ile yollayacaklar.

Sır_Çiçegi

ohh bal bal öpmüş kadar oldum  :k06:

cok güzelmiş cnm ya aklımda bulunsun bende yaptırayım eşime  :k06: çok hoş ya  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 07 Haziran , 2012, 22:38:42
ohh bal bal öpmüş kadar oldum  :k06:

cok güzelmiş cnm ya aklımda bulunsun bende yaptırayım eşime  :k06: çok hoş ya  :k06:

yaptır canım yaptır. çok hoş bi jest olur bence  :icon_thumright:

hem eşinin ilk babalar gününe çok anlamlı olur  :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

aynen cnm cok güzel düşünmüşsün  :love9:

seneye inş. bende yaptırırım  :hieyt:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

sevdamsın, her bi zerrem, tutkum, vazgeçilmezim, ömrü hayatımda beni hiç kimsenin hiç bir şeyin mutlu edemeyeceği kadar neşe kaynağım, abı hayatsın...

en çaresiz, en kuytu köşelerde kaybolduğum anlarda çıkıp gelen, gönlüme huzur tohumlarını saçan umutsun...

limanına sığındığım, sevgi selinde kaybolduğum, rüzgarında savrulduğum başımın tatlı belasısın..

sen geldin ruhum baharı tattı.. sen geldin ben senle doğdum...

küçük sevgilim... oğlum... iyi ki doğdun,benim kuzum oldun...

biliyorum, sen bizimle çok mutlusun,biz de seninle sonsuz kere mutluyuz...

Allahım seni her daim kötülüklerden, kötü niyetli fesat insanlardan, kazadan beladan, iftiradan, yalan sözlerden, hastalıklardan korusun  :amin:

Rabbime emanetsin oğlum..

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...  :flowers:

muhribe

Sarpeeeeeerrrr  :love9:

doğum günün kutlu olsun teyzeciiimmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Allahım nice doğum günleri göstersin sana, anneciğin ve babacığınla birlikte  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2012, 09:26:18
Sarpeeeeeerrrr  :love9:

doğum günün kutlu olsun teyzeciiimmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Allahım nice doğum günleri göstersin sana, anneciğin ve babacığınla birlikte  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok saol teyzesi... bu gün doğdu kollarımdaydı şu sıralarda. hayal gibi  :love9: inanamıyorum hala  :y25:

banu_fth

ayyyyyy  :y25:

rabbım saglık huzur versın ..  :amin: :amin: uzun saglıklı hayırlı ömur versın mınnak paşana  :amin: :amin:

ayy dusunuyorum bızde 6 ayı gerıde bıraktık  :y25:  nası gectı anlamadım ben yaa .. ayyh gözlerım doldu valla 1 yasına gırıyo sarper .. bugun kucagımdaydı dedın ya koptum  :y25:   :k06: :k06:

sulugöz gunumdeyım heralde bılemedım yaa cok acayıp bı duygu olsa gerek tam 1 yıl gecmıs  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Haziran , 2012, 11:43:47
ayyyyyy  :y25:

rabbım saglık huzur versın ..  :amin: :amin: uzun saglıklı hayırlı ömur versın mınnak paşana  :amin: :amin:

ayy dusunuyorum bızde 6 ayı gerıde bıraktık  :y25:  nası gectı anlamadım ben yaa .. ayyh gözlerım doldu valla 1 yasına gırıyo sarper .. bugun kucagımdaydı dedın ya koptum  :y25:   :k06: :k06:

sulugöz gunumdeyım heralde bılemedım yaa cok acayıp bı duygu olsa gerek tam 1 yıl gecmıs  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

banu  :y25: :y25:

seni çok iyi anlıyorum. bu gün ben herşeye ağlıyorum. Allahım nasıl bişi bu...

zaman öyle çabuk geçiyor ki bi bakıcaz ezgişimiz de 1 yaşında olmuş  :k06: sağlıcakla büyüsünler de......