♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

amin cananım amin  :amin:

evet annelik sanırım böyle bişiy. önce can sonra canan derler ya. önce evlat oluyo  :k06:

seneye sen de tadacaksın o muhteşem zevki cananım... az kaldı.. bak zaman ne de hızlı geçecek  ;)

HASRET!M S@N@

°•.ℓανιηуα.•°

hep pozitif düşün canan.

olumsuzlukları aklına bile getirme. o zaman hem daha  utlu olunuyo hem de pozitif düşünce gücü olayların gidişatını etkiliyo. o günler inşallah gelecek.... bebişlerini sağlıcakla kucağına alacaksın ve onlar seneye anneler gününü kutlayacaklar.... :amin:

HASRET!M S@N@

cok rahatım sükür cnm da işte inş demekten kendimi alamıyorum yoksa hiç pimpirikli değilim hatta bazen unutuyorum bbile o durumdayımm ben allaha emanet ettim tevekkül ettim içim cok rahatta dediğim gibi ben herseyde biraz celişkili konusur mutlaka inş deriö ondan kaynaklı

°•.ℓανιηуα.•°

paşam ilk adımlarını yaklaşık bi yarım saat önce attı  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :nazar: :nazar: :nazar:

öyle mutlu ki koşa koşa gitmeye çalışıyo  :k06:erken devriliyo  :k06: :k06: :k06:

minik serçem seke seke gidecek.. kucağımdasın şu anda ve anneni rahat bırakmıyosun  :ehi: çok zor şartlarda yazıyorum. sündük oldun kucağımda... annesinin akıllı bıdığı her şeyi :love9: :love9: :love9:

Balböceği

amanın maşallah subhanallah  :nazar:

Hayırlı, uğurlu bereketli adımlar atsın paşam  :nazar:

Gözünüz Aydin olsun canım, kim bilir nasıl sevinç yasadın  :love9:   

muhribe

maşallah sarper paşamıza  :nazar:

önce yürüsün sonra badi badi koşsun minnoş  :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

:nazar: :nazar: :nazar:
en güzel mutluluklardan biridir kesin bebeğinin ilk adımları
allahım nazarlardan saklasın yasına girmeden yürüyecek

°•.ℓανιηуα.•°

edoşum, betüşüm, cananım çok teşekkür ederiz teyzeleri  :love3:

gerçekten çok güzel bir duyguymuş. o da çok mutlu oluyor yürürken ben de babası da  :k06:

en fazla 3-4 adım atıyo sonra kendini de atıyo ve kahkahalara boğuluyo.

kafasını çok yarıcak gibi görünüyo şimdilik  :k06:

kanepelere de tırmanmaya başladı. çok kolay çıkıyo koltuklara  :ehi:

Aytii

maşallah bıdığım sana  :nazar: yürüyor demek artık  :love9:

yaşına girmeden şu işi yapayım dedi demekki  :k06:

yerim ben onun ayaklarını  :opucuk:

mutluluk

AYTENCİM SINAV SONUÇLARIN NE OLDU BAKTIN MI

mutluluk

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 14 Mayıs , 2012, 21:58:06
paşam ilk adımlarını yaklaşık bi yarım saat önce attı  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :nazar: :nazar: :nazar:

öyle mutlu ki koşa koşa gitmeye çalışıyo  :k06:erken devriliyo  :k06: :k06: :k06:

minik serçem seke seke gidecek.. kucağımdasın şu anda ve anneni rahat bırakmıyosun  :ehi: çok zor şartlarda yazıyorum. sündük oldun kucağımda... annesinin akıllı bıdığı her şeyi :love9: :love9: :love9:

ALLAHIM DAHA MUTLU OLACAĞINIZ GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞ. :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

aytim evet adım atıyo heyecanlanıyo sonra kendini de yere atıveriyo,bi de alkış çalıyo  :ehi: :ehi: çok sevimli bu aralar. ama büyüyecek yaaaa  :y25:

saadetçim çok saol canım. Rabbim sana da en kısa zamanda inşallah hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin...  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

16 Mayıs , 2012, 01:59:05 #478 Son düzenlenme: 16 Mayıs , 2012, 02:00:52 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
meleğim...

yarın taşınıyoruz, bu gece son gecemiz doğduğun evde  :y25: :y25: :y25: yeni evimize alışabilecek misin bakalım  ::) ben duygulandım...  :y25:

bu akşam cici annenlerdeydin. biz de babanla evimizi toparladık, yeni evimize tül perde asmaya gittik. annenle baban çok yoruldular bitanem... annen yine de seni ihmal etmemeye çalıştı bitanem... doğum gününe de çok az kaldı.  :love9: ona ayrı heyecan yapıyorum. şu evimize bi yerleşelim sana harika süprizler hazırlicaz babanla  :k06: baban zaten çılgındır. ondan farklı bişiler bekliyoruz artık  :hello2:

büyüdün iyice spayding  :laughing7: özellikle bacakların çok uzun ( babanınki gibi ) ayakların da kocaman  :k06: o bana çekmiş  :k06: bebek değil de artık çocuk gibisin. taklit etmede sınır tanımıyorsun. bu gün lügatına yeni bi sözcük daha eklendi: gooooool  :k06: :k06: :k06: topu görünce gooool gooool diye çığlık atıyosun  :ehi: bi de çay bardağını gördüğün gibi cışş cışşşş diyosun. yirim ben seni yaaa.. sana hayran olmamak elde mi.

bu arada yeni dişlerin geldi gelecek. çok kabarmış damakların  :'( ara sıra kafanı sallayıp bi yerlere sürtünmek istiyosun. o zamanlarda çok acı çekiyosun galiba kuşum. ama anne sana hemen sevdiğin dostum dostum ve erzincanlı desinler türküsünü söyleyince kahkaha atıyosun, dişinin acısını bile bastırıyo  :ehi: hareketli müziklerde tempolu oynuyosun :k06: müzik kulağn var, buna eminim (benim gibi) ilerde annen gibi bağlama çalmanı çok isterim. bağlamayı istemezsen başka bi enstrüman mutlaka çalmalısın annem.

annem seni çok seviyorum..  minik kuşum...  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: masallahh sarperim ilk adımlarını atmış   :hello2: :hello2: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url