28 Mart , 2024, 20:22:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederiz afra teyzesi. oğluşlarımız hızla büyüo  :k06:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2011, 19:01:15
teşekkür ederiz afra teyzesi. oğluşlarımız hızla büyüo  :k06:

bizim de ayın 13ünde kontrolümüz var bakalım kaç kilo olmuş paşam geçen ay boyu 57 cm idi 60 olmuştur heralde kilosu da 5290 dı bakalım nekadar olduk merakla bekliyoruz :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

büyümüştür annesi. bizim geçen ay 60 cm ve 6250 idi. bu ay da 64 cm ce 7180 olmuş. ama önemli olan sosyal ve zihinsel gelişimleri de elbette.

°•.ℓανιηуα.•°

kuzummm bu gün 5. gün ve hala kaka yapamadın. nolucak bilmiyorum vallahi. ama cıvıl cıvılsın, oynuyosun,gülüyosun  :nazar: heralde seni rahatsız etseydi sen bize belli ederdin dimi lokumum  :dontknow:

artık olayı iyice abarttın kuzum, kahkahalar,değişik cıvıl cıvıl sesler çıkarmaya başladın. ellerin kolların bi saniye durmuyo. sanırım bundan sonra kilo alımın yavaşlayacak....  :love9:

Balböceği

insallah yapar annesi  :amin: biraz popoyu ovalasan  :k06:
ben oyle yapardim islak mendillerle ovardim  :ehi: :ehi: catir catir dokulurduuu  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Eylül , 2011, 22:39:31
insallah yapar annesi  :amin: biraz popoyu ovalasan  :k06:
ben oyle yapardim islak mendillerle ovardim  :ehi: :ehi: catir catir dokulurduuu  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dur kız yapayım bari. ay yazık yaaa 5 gün oldu ya,ilk kez bu kadar çok  :icon_pale:

Balböceği

bizim sipaya iyi gelirdi bazen esim hadi su cocuga kaka yaptir derdiii  :ehi: :ehi: :ehi:
adam mac izler gibi bakardi heyecanla  :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

yok bacım bi işe yaramadı valla  :honk:

babası harmandalı oynuyo o da kahkahalara boğuluyo valla, sıçmak umurunda bile değil. anası harab oldu sıçtırıcam diye ama  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

meleğim nolur sıççç... yarın okula gidicez. orda yaparsan tam bi facia olur. lütfen bu gün yap artık....  :y25:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

:dontknow: :dontknow: :dontknow: canımın içi valla da billa da yok. bu gün 7. gün.... ama oğlum o kadar mutlu ki. hiç sancısı bile yok. hoppala yaptırıyoz bacaklarını kollarını inip inip kaldırıyo. çok keyifli anlicağın. yarına kadar ona mühlet. yarın doktora gideriz napayım  :sad1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

anladım canım bizimkiside 2 gün oldu tık yok hala bizde gidiyoruz yıne kabızlığa doğru sanırım :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

ya neden böyle oluyo ki anlamadım ben. bi de canım kabız değiller bizimkiler bence. kabız olsalar sert ve top top yapmaları gerekirmiş. ya çocukta bişiy yok da ben stres oldum.  :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

minnoşum beniimmmm... seni bu gün okula götürcektim ama kıyamadım. okul mikropludur hijyenik değildir diye... cici annene bu gün ilk kez sana bakmış oldu. 2 saatçik bi ayrılık yaşadık... Allahıımmmmm o kadar zormuş ki senden ayrılmak. sürekli cep telefonumdan fotoğrafını sevdim. o şaşkın bakışların,kahkahalrın hiç gitmedi gözümün önünden... kuzumm.... annen yarın yine 18 günlük bi rapor alıcak. ama bundan kurtuluş yok ne yazık ki.... seni seviyorum her bişeyim  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

yer: oturma odası

saat: 19.30 suları

olay: sarper sıçtı  :ehi: :ehi: :ehi: