28 Mart , 2024, 23:17:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

babalığa alışmak

Başlatan pelishh, 11 Ocak , 2007, 17:52:38

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

yarın dr. a gidiyoruz bakalım nolcak ama benim adamda bide ölüm korkusu peydah oldu oooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff  :BangHead:

mia

Almiş'inAnniş'i

ne sormak istedim mia valla anlamadım  :icon_scratch:

esra_yesiloz

eşimle çocuğu çok isteyerek yaptık henüz doğmadı ama karnımda hep seslerini duymaya çalışıyo çok meraklı inşallah doğduktan sonrada bana yardımcı olur kıyamaz o bize

mia

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 27 Mayıs , 2007, 22:33:07
ne sormak istedim mia valla anlamadım  :icon_scratch:
Ölüm korkusu konusunu sormak istemiştim. Ben de bazen çok evham yaparım kendi kendime...(ve bazen gerçekten aptalca evhamlar yapıyorum). Geçen gün aklıma geldi, bebeğim olur da bi yerinde bir şey çıkarsa (döküntüleri, benleri bile sorun ederim zaman zaman) kendimi camdan aşağı mı atarım diye merak ettim doğrusu :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

mia sen ne diyorsun  :honk:

benim kocam ikide bir "bana bişey olursa almira ya iyi bak!" diyip duruyo. hayat bu kime ne zaman ne olacağı bilinmez ama durup dururken bunları düşünmesi beni çok üzüyor  :y25:

sibell&gökhan

ALLAH korusun ya.allahım sen esirge yarabbim. :amin:

esra_yesiloz

ALLAH KORUSUN HANIMLAR YAA  :amin: EŞİMDE  BAZENN TAM YATMIŞKEN BİŞİLER İSTER VERMİYCEM DERİM YA BU GECE ÖLÜRSEM SON İSTEĞİNİ YERİNE GETİRMEDİM DİYE ARKAMDAN ÜZÜLÜRSÜN SONRA DER ŞAKASI BİLE KÖTÜ DER KIZARIM  :caca: ONU ALLAH BİLİR..

Almiş'inAnniş'i

esracım benim eşim doğumdan önce almira ile benden çok konuşu, karnımı öperdi. şimdi de kızı için aklını veriyo.inanılmaz düşkün. ama bu onu kıskanmaması için yeterli değil. sonuçta kendine bir ortakçı geldi ve ister istemez ilgi bölündü  :sad1:

şerife Berat

sen çok sugar bi hatunsun razicim bence kocan ilgisizlikten yapmıyordur bunu , aradaki dengeyi kuruyorsundur eminim .ama ilginç bi yaklaşım eşin daha önce doktora gittim deyip gitmemişti değilmi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?eğer son yazdığım cümleyi yaptıysa almirayı kıskanıyor olabilir.

esra_yesiloz

haliyle çocuk yokken kadın kocadan ilgi bekliyo çocuk olunca ilgi ona yöneliyo iki tarafta ilgisizlikten şikayetçi oluyo belkide allah kolaylık versin herkese  :amin:

Almiş'inAnniş'i

gidip gitmediği hala meçhul ama ben kocamı azıcık tanıyorsam eğer gitmemiştir. çünkü hasta olduğunda ben kolundan çeke çeke götürürüm. o genelde eczaneye gidip eczacı tavsiyesine göre ilaç alıp kullanır  :violent1:

kıskanıyo canım kesin yani, imalı bi şekilde dile getiriyo bunu  :sad1:

Alıntı yapılan: şerife Berat - 31 Mayıs , 2007, 14:54:39
sen çok sugar bi hatunsun razicim bence kocan ilgisizlikten yapmıyordur bunu , aradaki dengeyi kuruyorsundur eminim .ama ilginç bi yaklaşım eşin daha önce doktora gittim deyip gitmemişti değilmi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?eğer son yazdığım cümleyi yaptıysa almirayı kıskanıyor olabilir.

tuanam

:( ne güzel sizin kocalarınız bakıyo benimkisi sadece öpmeye sevmeye var bak dediğimde ya öf sen bak diyo . ve bu aralar aramız baya kötü  :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

belki babalığı kabullenmekte güçlük çekiyordur  :sad1: benimki de hamile kaldığımda kabullenememişti baba olma fikrini  :honk:

tuanam

???ben bu kocayı ne yapayım kızlar  :violent1: kafasını mı kırayım ?