yumurtalık tembelliği ve gebelik sorunu

Başlatan birgbi, 26 Temmuz , 2011, 22:43:57

« önceki - sonraki »

der126

Mrh kizlar ben yeni uye oldum.  Sizlerden bilgi almak istiyorum.
37 yasindayim. 5 yasinda kizim var. Benim adet duzensizligim bugune kadar 4 gunden ileri gitmemisti. En son 26 nisan 2017 de adet gordum 5 gun surdu. Ama bu tarihe yani 07.06.2017 kadar adet olamadim. Acaba hamilemiyim diye once idrar testi yaprim negatif. 02 haziran da kan testi yaptirdim oda 0.100 yani negatif cikti. Belirtilerim.sanki.hamilelik yonundeydi. Bulanti basdonmesi kasiklarda ve belde agrilar vs. gibi. Bugun bir doktora gittim. Ultrasonla bakti rahim temiz, miyom yada kist yok ama yumurtan catlamamis dedi. Son adeti uzerinden neredeyse 40 gun gecti. Benden kan aldilar. Prolaktin 10.57 ,THS 0.874 cikti. Normal duzeydeler. Sonuclari netten kendim baktim doktor gormedi daha. Bana bir hafta bekleyelim adet olusan 3.gunu gel dedi. Surekli kasik ve bel agrim.var. kendim.evde tekrar idrar testi yaptim ikinci cizgi cok silik bir sekilde cikti. Dikkatli bakilmayinca imkansiz gorulmez yani  :k06: ama hamile.olsaydim kanda kesi  cikardi. Basina biyke bisey gelen varmi. Birde cok gaz var. Karnimda bazen hareketlilik oluyor adet olacam diyorum gelen giden yok 😁 yorumlarinizi bekliyorum kizlar. Sevgiler