minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

meliss

okşadım nil teyzesi  ;)hadi bakalım güzel haberi ver a nsızın gelen bebişim diyeee :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

__nil__

Alıntı yapılan: meliss - 25 Temmuz , 2011, 01:07:30
okşadım nil teyzesi  ;)hadi bakalım güzel haberi ver a nsızın gelen bebişim diyeee :k06:

inşallah canım inşallaaaahhhh :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 01:04:10
Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Temmuz , 2011, 00:58:41
Alıntı yapılan: meliss - 25 Temmuz , 2011, 00:57:18
nilllllllllll şok olduk çok şaşırdım  yazıyı okurken  oğluşumda heycanımı farketti  kıpır kıpır oldu :k06: :k06: :k06:canım inş meleğin gelmiştir ki büyük ihtimalle öyle  ;)yarın   haber ver bizede   aklımızda kalmasın  şöle rahat rahat sevinelim.ya gerçekten bu bebişler  hiç beklmediğimiz bianda geliyo benim bebğim  sibelin bide seninki olucak inş hadi hayırlsı olsunn :nazar: :nazar:
benimde beklemeden gelenlerden  :binkybaby: :nazar: :k06: :k06:

gülüm allah sanada hayırlı hamilelikler nasip etsin inşş..sende cidden beklemeden hamile kaldın çok  şaşırmıştın.rabbim nasip etsin kucağına almayıda..çok öptüm seni :flowers: :flowers:
saol cnm benim ins sagliklan beraber ilerleriz sonrada kucamiza aliriz ins  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

ecrin.su79

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

arkadaşlar şuanda ellerim titriyor yazamıyorum resmen.ben daha geçen ay tüp bebek yaptırdım tutmadı.buay bitincede adetimle 2.tüp bebek için istanbula gidicektim.bugün adet günümdü.eşimle tatildeydik bikaç günlüğüne ve eve gelince biraz önce idrar testi yaptım.sonra bakmayı unuttum aradan zaman geçti bir baktım ikinciçizgi silik çıkmış ama belli baya.sonra hemen ardından ikinciyi yaptım ondada ikinci silik çizgi anında çıktı.inanamadım şimdiben yaa napçağımı şaşırdım...

bende polikistik over var.eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu tüp bebek bile tutmazken nasıl olurki?üzülmekten çok korkuyorum.
fotolarınıda koyacağım birazdan
çok sevindm canım rabbim tamamına erdirsin inş. :amin: :nazar: :basardim:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: meliss - 25 Temmuz , 2011, 01:05:09
Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Temmuz , 2011, 00:58:41
Alıntı yapılan: meliss - 25 Temmuz , 2011, 00:57:18
nilllllllllll şok olduk çok şaşırdım  yazıyı okurken  oğluşumda heycanımı farketti  kıpır kıpır oldu :k06: :k06: :k06:canım inş meleğin gelmiştir ki büyük ihtimalle öyle  ;)yarın   haber ver bizede   aklımızda kalmasın  şöle rahat rahat sevinelim.ya gerçekten bu bebişler  hiç beklmediğimiz bianda geliyo benim bebğim  sibelin bide seninki olucak inş hadi hayırlsı olsunn :nazar: :nazar:
benimde beklemeden gelenlerden  :binkybaby: :nazar: :k06: :k06:

aynen canım  bizim sipriz yumurtalar bunlar :k06:
evet  :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06: :love9: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 25 Temmuz , 2011, 01:11:47
Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

arkadaşlar şuanda ellerim titriyor yazamıyorum resmen.ben daha geçen ay tüp bebek yaptırdım tutmadı.buay bitincede adetimle 2.tüp bebek için istanbula gidicektim.bugün adet günümdü.eşimle tatildeydik bikaç günlüğüne ve eve gelince biraz önce idrar testi yaptım.sonra bakmayı unuttum aradan zaman geçti bir baktım ikinciçizgi silik çıkmış ama belli baya.sonra hemen ardından ikinciyi yaptım ondada ikinci silik çizgi anında çıktı.inanamadım şimdiben yaa napçağımı şaşırdım...

bende polikistik over var.eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu tüp bebek bile tutmazken nasıl olurki?üzülmekten çok korkuyorum.
fotolarınıda koyacağım birazdan
çok sevindm canım rabbim tamamına erdirsin inş. :amin: :nazar: :basardim:

teşekkür ederim inşş :amin: :amin:

flowers

niL Çok güzeL ßi haßer ßuu..
nasıL sevindim ßilemezSinn..
dier arkadaşLarımında dediiği gißi..
ßu ßeßişi Sen fazLasıyLa haKKettin Cnm..
İnşaLLah yaRın kan teStinde de oLumLu SonuÇ aLırSın ve ßu Konuyu YaşaSın hamiLeyim ßölümüne ZevkLe taŞırSın..
DuaLarım Senınle Cnm..
aLLahımmm şU Mußarek günler yüzü suYu hürmetine İnş niL'in ßeßişi geLmiştir anniŞine.. :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 25 Temmuz , 2011, 01:53:22
niL Çok güzeL ßi haßer ßuu..
nasıL sevindim ßilemezSinn..
dier arkadaşLarımında dediiği gißi..
ßu ßeßişi Sen fazLasıyLa haKKettin Cnm..
İnşaLLah yaRın kan teStinde de oLumLu SonuÇ aLırSın ve ßu Konuyu YaşaSın hamiLeyim ßölümüne ZevkLe taŞırSın..
DuaLarım Senınle Cnm..
aLLahımmm şU Mußarek günler yüzü suYu hürmetine İnş niL'in ßeßişi geLmiştir anniŞine.. :amin: :amin: :amin:

çok teşekkürler canım inşallha kan testinden de güzel sonuç alırıımda sevinebilirim işte o zaman

__nil__

buarada arkadaşlar gördüğünüz gibi uyku tutmadı sabahın köründe kalktım ve idrar testi yaptımgene silik çizgi çıktı.şimdi mesai başlayınca kan testi vermeye gidicez inşallah hayırlısı olur ya :amin: :amin: :amin:

esracım

nilcim çok sevindim canım.inşallah meleğin gelmiştir annesine.cidden fazlasıyla hakediyorsun.geçen ay yaşadığın hayal kırıklığından sonra bu müthiş güzel bir haber :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hep böyle mutlu ol inşallh....

__nil__

gittim kan testi verdim arkadaşlar sonuç 2buçukta çıkıcakmış.rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah dua edin

__nil__

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 25 Temmuz , 2011, 08:37:33
nilcim çok sevindim canım.inşallah meleğin gelmiştir annesine.cidden fazlasıyla hakediyorsun.geçen ay yaşadığın hayal kırıklığından sonra bu müthiş güzel bir haber :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hep böyle mutlu ol inşallh....

sağol canım inşallah hepimiz kalırız hepimiz hakediyoruz

ponçik

__nil__

ponçik

birkaç ay önce sana yazdıklarımı hatırlıyor musun bilmiyorum
seni tanımadan çok sevdim ve anne olacağına yürekten inanıyorum demiştim
cumartesi aklıma geldin , içimden bir ses nil acaba hamilemi , siteye girince bi msj atayım diye geçirdim , malum mu oldu bana acaba  :D
Dilerim hamilesindir, güzel haberi heyecanla bekliyorum , inşallah hayırlısıdır  :amin: