minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

çook teşekkür ederim gültanesi,sezencim,göçmen_54 ve gül arkadaşlarım.
umarım yanılmıyorumdur.umarım herşey yolunda gider.rabbim gerçekten çok büyük eğer hamile kaldıysam mucize olucak bize.

sezencim aslında hep eşime süpriz yapma fikri vardı aklıma ama testte ikinci çizgiyi görünce panikten napçağımı şaşırdım ve söyledim.inanamadık birtane daha yaptım yine çıktı.en son digitalde yaptım.sonuç çıkana dek heyecandan ölcem sandım.sonra hamile yazısını görünce eşimin yanına gittim o da dua okuyordu.noldu dedi telaşla.ben gülmeye başladım.önce beniöptü odanın ortasında göbek attı şarkılar söyledi halaylar çekti güldü duygulandı vs. çok karmaşık bir andı.umarım sevincimiz kursağımızda kalmaz çünkü ben hala tam anlamıyla sevinmiş değilim ve korkuyorum.yarın sonucu elime almadan da emin olamam kesinlikle.rabbm hayırlısını nasip etsin inş dua edin bana yarın güzel bir sonuçla geleyim

**Gül**

Oyyy cok guzel arkadasim yaa. insallah yarin kat be kat fazlasini sevinirsiniz.
Dualarim seninle canimm  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

__nil__

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 00:19:42
Oyyy cok guzel arkadasim yaa. insallah yarin kat be kat fazlasini sevinirsiniz.
Dualarim seninle canimm  :amin: :amin:

sağol canım çok konuşamıyoruz seninle ama desteğini hep hissediyorum.güzel oğluşunu öp benim için  :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım benım yaşadıgınız herseyı çok ıyı anlıyor ve de hıssedıyorum ınsallah melegın annesıne gelmıştır yarın burda bızde halaylar cekerız sonra aysen var aşılama yaptı onunda dıger arkadaşlarımızında haberını alırız ınsallahhh  :amin: :amin: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

Ezocan84

caniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim cok sevindim senin adina, rabbim herseyin hayirlisini versin canim... hersey gönlünce olsun..  :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canim cok hak ediyordun sen.. rabbim üzüntülerini gördü ve su mübarek aylardaki dualari kabul etti

cok tebrik ediyorum canim, umarim hersey yolunda gider, rabbim tamamina erdirsin  :opucuk:

__nil__

inşallah canım inşallah rabbm isteyen herkese nasip etsin inşallah.sibelcim sana özel ileti atıcam bakabilirmisin

sağol ezocanım inş güzel sonuçlarla gelirimyaheyecandan nasıluyucam bilimiyorum ne düşüneceğimi bileşaşırdım.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 00:33:05
inşallah canım inşallah rabbm isteyen herkese nasip etsin inşallah.sibelcim sana özel ileti atıcam bakabilirmisin

sağol ezocanım inş güzel sonuçlarla gelirimyaheyecandan nasıluyucam bilimiyorum ne düşüneceğimi bileşaşırdım.
tabı canım bakarım tatlım  :opucuk:

Ezocan84

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 00:33:05

canim aklina hic kötü seyler getirme, yarinda insallah güzel sonuclarla gelirsin  :amin: ben inaniyorum canim, ve her duamda ilk siradaydin canim  :opucuk:

doruk38

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :love1: :love1: :love1: :love1: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

canım hayırlı uğurlu olsun Allah gönlüne göre versin. Sağlıkla kucağına almak nasip olsun...[/size][/color][/font][/font][/size] aminnn  :amin: :amin: :amin:

meliss

nilllllllllll şok olduk çok şaşırdım  yazıyı okurken  oğluşumda heycanımı farketti  kıpır kıpır oldu :k06: :k06: :k06:canım inş meleğin gelmiştir ki büyük ihtimalle öyle  ;)yarın   haber ver bizede   aklımızda kalmasın  şöle rahat rahat sevinelim.ya gerçekten bu bebişler  hiç beklmediğimiz bianda geliyo benim bebğim  sibelin bide seninki olucak inş hadi hayırlsı olsunn :nazar: :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: meliss - 25 Temmuz , 2011, 00:57:18
nilllllllllll şok olduk çok şaşırdım  yazıyı okurken  oğluşumda heycanımı farketti  kıpır kıpır oldu :k06: :k06: :k06:canım inş meleğin gelmiştir ki büyük ihtimalle öyle  ;)yarın   haber ver bizede   aklımızda kalmasın  şöle rahat rahat sevinelim.ya gerçekten bu bebişler  hiç beklmediğimiz bianda geliyo benim bebğim  sibelin bide seninki olucak inş hadi hayırlsı olsunn :nazar: :nazar:
benimde beklemeden gelenlerden  :binkybaby: :nazar: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Belgink.

cnnnmm cok sevindimmmm geldi mucizen bakkk inş yarın kan tahlilinde ii cıkar hayırlı haberlerini bekliyoruzzzz :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

__nil__

ezocan sağol canım duaların ve güzel dileklerin için..

doruk38 sağol canım şaşkınım ve hala sevinemiyorum umarım yarın müjdeli haber verebilirim.

meliscim göbüşünü okşa.yarın inş güzel haberlerle gelirim de kutlarız hep birlikte.ansızın gelen bebekler diye başlık açalım bizde :toothy10:

selincim umarım gelmiştir mucizem bukadar heveslenmişken yanılmış olmak korkutuyor beni.devamlı testlere bakıyorum.yarın sabah ilk idrarımlada yapıcam sonrada kan testi vericem.ve soora hemen buraya koşucam

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Temmuz , 2011, 00:58:41

gülüm allah sanada hayırlı hamilelikler nasip etsin inşş..sende cidden beklemeden hamile kaldın çok  şaşırmıştın.rabbim nasip etsin kucağına almayıda..çok öptüm seni :flowers: :flowers:

meliss

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Temmuz , 2011, 00:58:41

aynen canım  bizim sipriz yumurtalar bunlar :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM