minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Temmuz , 2011, 14:23:29
:alkış: :alkış: :alkış:  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim ayırmasın tamamını sağlıkla erdirsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
Darısı canım hemşerim Aysenim'e İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Insallah cok yakinda onun haberini de boyle kutlayacagiz burdan.
Aysenn bak bu kadar bekleyen var sendende boyle canli canli mujdeler bekliyoruz  :)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 14:25:35
Alıntı yapılan: FeHi - 25 Temmuz , 2011, 14:23:29
:alkış: :alkış: :alkış:  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim ayırmasın tamamını sağlıkla erdirsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
Darısı canım hemşerim Aysenim'e İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
Insallah cok yakinda onun haberini de boyle kutlayacagiz burdan.
Aysenn bak bu kadar bekleyen var sendende boyle canli canli mujdeler bekliyoruz  :)

nghy

Nil kardeşim inan çook sevindim  :hieyt: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:  :amin: dikkat et kendine.. sonunda dualarımız kabul oldu.. darısı diğer isteyen herkesin başına inşallahh  :amin:
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

__nil__

geldim geldim.önce eşime söyledim.buraya geldi tahlil sonucunu aldık.doktora gidersek elimizde olsun ddiye ondan yazamadım kusura bakmayın.

güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.ne diyeceğimi bilemiyorum.mucize olması gerekir diyordum oldu sanırım.allahım çok mutluyum heyecanlıyım çok şaşkınım.

nasıl sizce kan değerim??napçam ben şimdi?doktora ne zaman gitçem ne zaman bir daha test yaptırcam?kasık ağrılarım var normalmi?bu srüeçte nasıl davranmam gerekiyor?
yardım edin kafam çook karışıkk

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tüylerim diken diken oldu resmen şu anda
çok mutluyuuuuuuuum  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
nilcim beklenen haber geldi sonunda
dçok sevindim canım   :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
inşallah herşey yolunda gider

yellowrose

ayyy çok heyecanlııııııı :hieyt: aramıza hoşgeldin taze hamile  :nazar:
bence bugün bu kadar heyecan yeter sana, hiçbişey yapma yat dinlen. yarın doktora gidersin o zaten sana gerek duyarsa tekrar kan testi yaptırır, daha 1 gün geçmiş reglin; çok yeni belki usg de gözükmez bile kesen ama en azından kan sonucunu gösterir fikrini alırsın doktorun..
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

FeHi

Öncelikle bi sakin ol tekrar tekrar tebrikler Nil :flowers: :flowers: :flowers:
kasık ağrıları normal, güzelce dinlen sonrasında da doktora gitmen ii olur :)
Allah sonunu getirsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

oslemturgay

TEBRİK EDERİMMM..ALLAH SAĞSALİM CİNSİYET VE DOĞUM HABERİNİ KUTLADAIĞIMIZ GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAH  :flowers:  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 14:47:50
geldim geldim.önce eşime söyledim.buraya geldi tahlil sonucunu aldık.doktora gidersek elimizde olsun ddiye ondan yazamadım kusura bakmayın.

güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.ne diyeceğimi bilemiyorum.mucize olması gerekir diyordum oldu sanırım.allahım çok mutluyum heyecanlıyım çok şaşkınım.

nasıl sizce kan değerim??napçam ben şimdi?doktora ne zaman gitçem ne zaman bir daha test yaptırcam?kasık ağrılarım var normalmi?bu srüeçte nasıl davranmam gerekiyor?
cnm benimya sakin olmaya calis  :k06: :k06: adetin gelmesine daha 2gün varken bu deger bence cok güzel  :nazar: :nazar: 2gün sonra gene tekrarla eger ikiye katlarsa sagliklan ilerliyo demek.kasik agrilari cok normal burda kime sorduysam bendede var dediler  :k06: bi hafta sonra keseyi görürsünüz belki  :dontknow: herkesde baska oluyo  :binkybaby: simdilik sen yorulmamaya calis agir kaldirma ani hareket yapma yukari uzanma merdivenleri yavas cik in yediklerine dikkat et folik asite basla aklima gelen bu kadar  ::) icini skma ferah tut  :opucuk: ins sagliklan kucagina alcan bebegini  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

banabu süreçte destek olan dualarını esirgemeyen güzel dileklerde bulunan tüm arkadaşlarım çok teşekkürler allah sizden  razı olsun.allahım inş isteyen herkese nasip etsin.sizleri çok seviyorum ve kocaman öpüyorum :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 14:58:51
banabu süreçte destek olan dualarını esirgemeyen güzel dileklerde bulunan tüm arkadaşlarım çok teşekkürler allah sizden  razı olsun.allahım inş isteyen herkese nasip etsin.sizleri çok seviyorum ve kocaman öpüyorum :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
tekrardan tebrık edıyorum  :flowers: :opucuk:  allah dualarımızı kabul ettı  :amin: nılım bundan sonra ınsallah guzel bır hamılelık gecırırsın  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

NİLCİİMMMM...  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:TEBRİK EDİYORUM CANIM BENİM.  :wav: AYNEN BENİMKİ GİBİ OLMUŞ HAMİLELİK HİKAYEN. POLİKİSTİK OVERİ OLUP DA HAMİLE KALABİLENLER ( HEM DE KENDİLİĞİNDEN ) KERVANINA SEN DE KATILDIN CANIM. ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM...  :love9: ALLAH SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM.  :amin:

derbeder

canim darisi biz bekleyenlere olur ins. ayagin ugurlu gelmistir  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

nesssli

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 14:47:50

hayırlı olsun öncelikle kasık ağrıların falan varsa ilişkiden uzak durrr alakası yok diyorlar ama bence çok alakası varr bulmuşken minik kuzuyu riske atmayınn :)