minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

seda87

şook şoook şoook nil artık hamileeeeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

susanna

bence sevincten hungur hungur agliyo heyecandan eli ayagina dolasti  :hieyt:

canim sakin ol tansiyonun firlicak annesi 9 ay var daha gobusundekini sevicek

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nasıl sevındım anlaTamam    :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bılıyordum gelecegını  :hello2: :hello2: rabbım taMAMINA ERDIRSIN  :amin: :amin:

GOZUN AYDIN OLSUN   :nazar: :flowers:

DARISII AYSENIM BASINA VE DIGER ARKADASLARIMIN INSALLAHHH  :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: seda87 - 25 Temmuz , 2011, 14:10:18
şook şoook şoook nil artık hamileeeeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayyyyyyy şükürler olsun cok sevindim yaa..
sağlıkla yükselsin değerin nil.. hayırlı uğurlu olsun inşallahh.. Allah tamamına erdirsin .  :love9:  :amin:  :nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 14:11:04
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nasıl sevındım anlaTamam    :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bılıyordum gelecegını  :hello2: :hello2: rabbım taMAMINA ERDIRSIN  :amin: :amin:

GOZUN AYDIN OLSUN   :nazar: :flowers:

DARISII AYSENIM BASINA VE DIGER ARKADASLARIMIN INSALLAHHH  :amin: :amin:

AMİN SİBELİM AMİN  :amin: :amin:
YEMİN EDİYORUM ÇOK MUTLU OLDUM.ÇOK SEVİNDİM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL ETTİ  :amin: :amin: :amin:
DARISI İSTEYEN HERKESE  :amin: :amin: :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

NİLLLL NERDESİN ARKADAŞIM.SAKİN OL.DOYA DOYA YAŞA BU MUTLULUĞU  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

susanna

yellowrose

:hieyt: :muzz: :hieyt: :muzz: :hieyt: :muzz:   Allah hayırlsıyla tamamına erdirsin :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

seda87

alooo nil nil ordamısın .ne oldu bu kıza uçtu galiba sevinçten :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

*•.¸♥gonca♥¸.•*

canım tbrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm   cok sewindimmmmmmmm bnmde ilk degerım 65 70 falandııııı bebişin gelmiş sanaaa bolbol dinlenn bu aralrr cok ayakta durmakiii sıkıca tutunsun sanaaa hadiii gözün aydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :hieyt: :hieyt: :flowers:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

**Gül**

Esiyle paylasiyordur belki sevinclerini. Doya doya yasasinlar kendine gelince nasilsa doner buraya. simdi bulutlarin ustundedir o  :D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

derbeder

nilcim olacak olacak dedin gercekten oldu  :k06: cokk sevindim hemde nasil...burda en cok hamile kalmasini istediklerimdendin cok uzun surdir bekledin sende ins. sag saglim kucagina alirsin  :muzz:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

susanna

nil simdi babayi ariyodur
ananeyi babanneyi falan
sevinc paylasiyo kolaymi kizlar allah verede panikten tansiyonu oynamasa sakin sakin atlatsa bu zamanini  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

FeHi

:alkış: :alkış: :alkış:  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim ayırmasın tamamını sağlıkla erdirsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
Darısı canım hemşerim Aysenim'e İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Temmuz , 2011, 14:23:29
:alkış: :alkış: :alkış:  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim ayırmasın tamamını sağlıkla erdirsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
Darısı canım hemşerim Aysenim'e İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :occasion16: