minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 14:04:43
aradım sonuç 65.37

sevineyimmiiii
ne sevinmesi bee bayram yap bayyrrraaammmmmmmmmmmmmmmmmm

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

gozun aydin canimmm  :nazar: :nazar: :nazar:

ORNA

aradım sonuç 65.37

sevineyimmiiii

SEİN TABİ SEVİNELİM YANİ  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: 3 HAFTALIK HAMİLESİN CANIM BENİMDE DEĞERİM ADET GÜNÜMDE BUKADARDI  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

seda87

allahım çoooooook şükür yaa bu kadar kişinin duasını geri çevirmedin canm gözünüz aydııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnn
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ORNA

ALLAHIM İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER ARKADŞIM SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE GELİR BEBİŞİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

seda87

βαlκιz

yehhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
çoooooooooooooooooook güzeeeeeeeeeeeeeeeel yaaaaaaaaaaa
hamilesin ayyyyyyyyyyy tüylerim dikn diken oldu sevindim yaaaaaaaaa
canım tebriklerr  :opucuk: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: darısı diger tüüüüüüüüüüüüüüüm isteyen arkadaslarımızın başınaa inşallaaaaaaaaaaaaaaaaah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

susanna

nilcim bundan sonra iki kisisin gobusun icinde minnacik bi melek var arkadasim
sakin huzurlu zamanlar gecirmen lazim bundan sonra hem kendin hem bebisin icin cookk dikkat et arkadasim
allahim korusun ikinizide
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

✿گสЯเ_ќĮż✿

aradım sonuç 65.37

sevineyimmiiii

YUPPİİİİ  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
HAMİLESİN KUZUM HAMİLE 
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
GÖZÜN AYDIN NİLCİM.TEBRİKLER.HADİ AÇ O GÜZEL KONUYU ORADANDA TEBRİK EDELİM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

βαlκιz

niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil canım inşallah saglıklı bir gebelik geçirirsin canım
ayy kaç haftalık degere göre acaba
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

KONUYU TAŞIDIM KIZLAR ŞUAN YAŞASIN HAMİLEYİM BÖLÜMÜNDESİNİZ  :icon_thumright: