Hamilelikte herseyden tiksinme:(

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 18 Temmuz , 2011, 13:34:03

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 19 Temmuz , 2011, 02:07:14
gecmış olsun gulum rabbım yardımcın olsun :amin: canım benımde afedersın kusmam olmadı ıkı kere falan kustum ama herseyden ogurdum ogure ogure ses tellerım kısıldı  :igrenc: su içmıyordum elımı yıkarken suyu gorunce ogurmeye baslıyorum dıger sıkayetlerım gectı bır tek suya karsı ogurmem gecmedı :( bırde aşırı derecede mıdemde yanma var bazen dayanamıyorum agrısına  :y25:genelde hamılelerın mıde yanması son aylarda olur benım erken basladı  :'( bebişlerımız ıyı olsunda gerısı onemlı degıl  :amin: sana tavsıyem maden suyu olabılır  içine bır parca lımon koyup iç ınsallah ıyı gelır  :amin: 
sanada gecmis olsun cnm  :opucuk: bende herseyden tiksindim  :igrenc: :igrenc: :igrenc: hersey bana pis geliyo kokusu  :igrenc: ama sikayet etmiyom bebegim saglikli olsun deger  :binkybaby: :love9:  :nazar: maden suyunu denerim icebilirsem  :igrenc:
:nazar: :nazar:

belkis_nur

bende ekmekten sudan  :igrenc:   yumsaticidan   :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Aralık , 2011, 09:58:11
bende ekmekten sudan  :igrenc:   yumsaticidan   :igrenc:
gecmis olsun ben cok cektim ilk 4ay simdi sükür iyiyim  :amin: :amin: :nazar: :nazar: ama yumusaticiyi cok kullaninca hala kötü olurum o yüzden cok az kullaniyom  :igrenc: :igrenc:

ecrin.su79

ben hala patlıcan ve tavuk yiyemiyorum :igrenc: doğumdan çıkar çıkmaz tiskinti kalmıyor kızımda öyle olmuştu inş. bundada öyle olur :k06:

mandalinaportakal

oğlumda balıktan tiksinmiştim.doğumdan uzunca bir süre sonra da devam etti.şimdi kızımda az da olsa yiyebiliyorum balık.başka da bir şeyden tiksinmedim

kikirik

Kizlar bende 3 gün önce hamile olduğumu bilmeden yaptigim yemekten tiksindim  :igrenc: ve o yemegi yiyemedim arada da bulantim oluyordu meger hamismisimde haberim yokmus  :binkybaby: simdi yemekleri esimle yapmaya calisiyoruz yemek yemek cok güç gelsede mercimeğim için katlanıyorum  :love7: size tavsiye az ve sık sık beslenin  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk oğlumda kahve, çikolata, tatlı, deterjan kokuları, ikincisinde de tavuktan tiksinmiştim.

duygusu

İlk dört ayım cok kötu gectı salçadan tıksındım:) yemek yapamdım sımdı son ayımdayım yemek yemekten tıksındım zorla yıyorum :igrenc: