kalp atışlarımızı gördük şükürler olsun..

Başlatan keyameya, 09 Temmuz , 2011, 17:48:47

« önceki - sonraki »

keyameya

2 gün önce çok şükür güzel bi hastane bulduk ve oraya başladık.doktorum çok tatlı çok iyi ve ilgili biri.önce tansiyonum ölçüldü.sonra devlet hastanesinde yaptırdığım tahlil sonuçlarına ve kiloma bakıldı.herşeyin gayet normal olduğunu ve çok sağlıklı bi gebelik geçirdiğimi söyledi şükürler olsun.sonra tabiki ultrasona girdim.işte ultrason görüntülerim:

ultrason görüntülerinde bebeğimizin kalbinin atışını gördük.Allah ım o nasıl bi heyecandı öyle.. :love9: ilk defa eşimin gözlerinin dolduğuna şahit oldum.sonra kolunu kımıldattı ve biz havalara uçtuk :love3: kesemin şeklinin de gayet güzel olduğunu söyledi doktorum.ne kadar mutluyuz anlatamam.şuan 9 hafta 4 günlüğüz Allah ın izniyle.Rabbim hayırlısıyla kucağımıza da almayı nasip eder inş. :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne güzel gözünaydin masallah bebisine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bizde ins sagliklan görürüz bebegimizi  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

banu_fth

maşşallah hayırlı uğurlu olsun .. sağlıklı bi hamilelik dilerim .. hepimize inşallah ..
hep güzel haberler ver inşlah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

keyameya

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Temmuz , 2011, 17:55:28
ne güzel gözünaydin masallah bebisine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bizde ins sagliklan görürüz bebegimizi  :amin: :amin: :amin:

inş. arkadaşım.sen umudunu kaybetme.Rabbim en doğru zamanda hayalini gerçekleştiricektir inş :amin:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 18:04:46
maşşallah hayırlı uğurlu olsun .. sağlıklı bi hamilelik dilerim .. hepimize inşallah ..
hep güzel haberler ver inşlah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

çok çok tşkr ederimm :flowers: Rabbim cümlemize hayırlı ve sağlıklı hamilelik nasip etsin inş. :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saol cnm ben zaten yeni hamileyim  :) ins sagliklan kucagimiza aliriz  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Aytii

gözün aydin  :flowers: çok sevindim ayrica masallah bebegine  :nazar: :nazar: :nazar: