28 Mart , 2024, 17:25:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankara da İyi Bir Doktor Tavsiye Edebilir misiniz ?

Başlatan banu_fth, 09 Temmuz , 2011, 12:40:44

« önceki - sonraki »

banu_fth

Kızlar arkadaşım öveçler tarafında ve Ankarada kadın doğum üzerine güzel iyi bir dr bulamadı .
1 sene oldu evleneli ve halen bebişi olmadı .. neden olmadı ne yapılmalı güzel güzel anlatabilicek bir dr . ve tedavi uygulayabilicek iyi bir dr var mı acaba . sizin dr larınızı tavsiye edebilirmisiniz bu semte yakın ?

çok teşekkür ederim şimdiden paylaşımlarınız için  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :flowers: :flowers:

keyameya

valla ablacım öveçler le balgat arası ne kadardır bilmiyorum.ben oralara bayağı bi uzağım.doğru dürüst gitmişliğim de yok.ama geçtiğimiz perşembe günü balgatta özel bi hastaneye gittik eşimle.doktora bayıldık tek kelimeyle.çok ilgili va tatlı bi doktordu.bana öyle moral verdi ki anlatamam.bebeğin olmamasıyla ilgili yapabiliceği bişe varmıdır bilmiyorum ama tavsiye edebiliceğim tek doktor bu.aynı hastane de 2 kadın doğum doktoru daha var.onlar için de çok güzel ve olumlu yorumlar duydum.benim doktorum Nurten BOYRAZ dı.eltim de Bülent Alp AYDIN la doğum yaptı.o da doktorunun çok iyi olduğunu söyledi.isterseniz web sitesinden bi araştırın.hem hastanenin uzaklığı hem de doktorun uzmanlık alanları, mesleki felsefesi vs. öğrenebilirsiniz

http://www.akropolhastanesi.com/v1.5/index.php?option=com_depart&task=detail&id=11&itemid=44&did=17

en alt sağda doktor isimlerinin üzerine tıklayıp açabilirsiniz

keyameya

bu arada hastanenin sgk ile de anlaşması var.muayene ücreti 30 tl. doğum ücreti normal yada sezeryan farketmeksizin 1,250 tl ymiş sanırsam.bide 20. haftalardan sonra 4 boyutlu ultrason yapılıyomuş.onun için de 1-2 defaya mahsus ekstradan 100 tl civarında bi ödeme oluyomuş.yani toplamda en fazla 2000-2250 tl ye bebeğini kucağına alabiliyomuşsun :)

banu_fth

canım çok teşekkür ederim . söyliycem arkadaşıma . bi randevu alıp gitmesinde fayda var baksınlar bakalım ..
sorun yok aslında sadece ilgili bir dr istiyoruz okadar. işini iyi yapan ilgili bir dr .
1 yıl oldu bak bakalım diycek arkadaşım .. neye bakılması gerekiosa bakılcak ..
teşekkür ederim .. ilgine .. hemen bildiricem arkadaşıma
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Temmuz , 2011, 20:08:44
http://www.bulentberker.com/ harika bi dr ben buna gidiyorum

yaa tamam canım teşekkür ederim .. hamile olmadan önce mi gidiyordun ?? yoksa hamile kaldıktan sora mı gittin ??