28 Mart , 2024, 16:45:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sab simplex hakkında...

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 02 Ağustos , 2011, 19:09:36

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar bu gün doktora gittik.. bebeğimin rutin kontrolü için. çok gazlı olduğunu söyledim ve sab simplexi verdi. kulanan var mı aranızda? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.  :opucuk:

ecrin.su79

öncelikle geçmiş olsun canım benim bebişimde çok çekmişti  :y25:ben sab kullanmadım zinko daha iyi tavsiye ederim tamamen bitkisel :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

saol canım benim. ne bileyim doktor bunu yazınca. dün verdim işte bu damlayı ve çok rahatladı oğlum. ama bi daha vermicem. doğal olsun ya napayım,gaz sancısı da çekiversin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım bu damlada çok işe yarıyormuş epey kullanan duydum neden vermeyeceksin ki noldu? :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ecrin.su79

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 18:14:27
saol canım benim. ne bileyim doktor bunu yazınca. dün verdim işte bu damlayı ve çok rahatladı oğlum. ama bi daha vermicem. doğal olsun ya napayım,gaz sancısı da çekiversin.
canım evde rezene kaynatabilirsin tohum olandan aktarlarda var ben onunda çok faydasını görmüştüm :icon_thumright:dr. tavsiye etmişti benim kızımı çok güzel uyutuyordu ama sen dr. danışmadan verme yinede inş. senin bebişinde tez zamanda kurtulur gaz sıkıntısından  :amin:acil şifalar  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende bir ara samp simlex kullanmıştım mucizevi bir damla şiddetle tavsiye ediyorum

ponçik

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 18:14:27

bu damlayı mutlaka düzenli kullanmalısın , gaz sancısı çekiversin diye başka şeyler de yaşamanı istemem
bizzat yaşamış biri olarak, sub simplexi düzenli vermediğim için gecenin bir yarısı bebeğim çok ağlıyor diye 3 aylıkken acile gittik , resmen kızım yalavaran gözlerle bakıp ağlıyordu beni kurtarın der gibi
röntgen çektiler , nerdeyse sancıdan bağırsakları düğümlenecekmiş , iyi ki sabaha kadar beklememişiz, yoksa yavrumun bağırsakları düğümlenecekmiş
sub simplexten başka birşey kullanmadım ben, düzenli verdim, hep yüzüstü yatırdım , 5 yaşına geldi hala en rahat yüzüstü uyuyor  :icon_thumright:
sub simplexi de rahatlıkla kullanabilirsin , sonuç da bebekler için üretilmiş bildigim kadarıyla da Almanyada üretiliyor , katkı maddesi vs.içermiyor
yine bebeğim olsa bunu kullanırım ,
gazsız günler  :hello:

ponçik

Alıntı yapılan: g10ca - 05 Nisan , 2010, 13:09:50
Eylül de gazlı bebek değildi , ama 3 aylıkken gece ağlaması hiç durmayınca acile gitmiştik, röntgen çekildi ve gazdan neredeyse bağırsakları düğümlenecek duruma gelmişti  :sad1: 2 tane fitil verdiler, sonra onun etkisiyle uyumuştu , o zaman dr.hergün sub simplex kullanmamı söylemişti, ben de sadece gazlı olduğu zamanlarda veriyordum dedim, hergün verirsen iyi olur demişti ...

hatta daha önce de yazmışım bizim sayfa da ;D

°•.ℓανιηуα.•°

goncacım çok teşekkür ederim... ben tek bi kere damlattım. ve bu gün 3. gün hala rahatız... ama ne bileyim internette araştırdım yok ilerde kolon kanseri yapıyomuş falan filan........ korkuyorum. ama düzenli kullanılması gerektiğini bilmiyordum bak. teşekkür ederim...  :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

ben kullanmıştım cnm kızıma işe yarıordu onu içtikten sonra başlıyordu

gaz çıkarmaya az da olsa rahatlıordu

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ebrucum peki sen günde kaç kere kullanıyordun?

°o.O євяυ O.o°

sabah öğle akşam 3 kere tatlım ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Dilek&Yusuf

arkadaşlar söylemş zaten gerçektn çok güzel bir damla ondan önce hiçbirinin faydası olmadı en güzeli o zararını bilemem ama bebek için üretilmş sonuçta zararı yoktur herhalde

hümeyra_t_e

canım bende sab kullanıyodum iyi geliyodu ama bi ilaç duydum nurse harveys bitkisel eczaneler satıyo hem uyumasını da kolaylaştırıyo bi kaç gündür onu kullanıyorum.