29 Mart , 2024, 00:11:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doktor tavsiyesi

Başlatan şeKerrr, 25 Şubat , 2009, 22:58:40

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: susanna - 12 Nisan , 2011, 17:53:06
eslerimiz bizim cektigimiz sIkIntIlarin 10 da 1ini cekseler yeterki kurtulayim diye nereye gidiceklerini sasirirlar
:cussing: :cussing: :cussing:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

...ŞehzadEfe...

en azından para göz degil sevecen biri bide çok kişiye yardım etmiş hani çocugu olmayan insanlara inş kafanıza uygun bi doktor bulursunuz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Ya-semin

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Nisan , 2011, 16:17:55
en azından para göz degil sevecen biri bide çok kişiye yardım etmiş hani çocugu olmayan insanlara inş kafanıza uygun bi doktor bulursunuz

inşallah, çok sağol
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

EnDuruYanım

inş bende bulabilirim :(  maslakta oturuyorum ve hala doğru dürüst doktor bulamadım:((((( en son göztepe de özel şafak hastanesine gittim Jale Dal inanırmısınız ilk defa bir bayan doktora hayran kaldım çok tatlı bir doktor ve kesinlikle sezeryan karşıtı,, ama çok uzak bana yaa:( işyerimden zaten zor izin alıyorum..
Muhribe arkadaşım yazmış bahçelievler hizmet hastanesi orası ne kadar uzak kalır bana bi deneyim olmadı,
ama tavsıyelerı olan arkadasları dınlemek ısterım.

muhribe

kızlar bir de şu var kadınlar doktor da olsa tehlikeli durumlarda soğuk kanlı olamıyorlar. Allah korusun doğum esnasında bir şey ters gitse müdahalede gecikebilir ya da zorlanabilirler. erkekler nedense daha soğuk kanlı. bir arkadaşım anlattı doğum esnasında çok zorlanmış doktor (kadın) en sonunda dirseğiyle karnına basa basa doğurtmuş. artık panikten midir nedir eli ayağına dolaşmış doktorun.
ha bi de şu var benim doktorum erkek ama mahremiyete kadınlardan daha saygılı. kadın doktora gidiyorsunuz afedersiniz üzerinize bir örtü bile vermiyorlar. ben doktoruma ilk alttan muayene olacağım zaman adam ayak parmaklarıma kadar örttü. çok şükür şimdi sadece karından muayene oluyorum o sıkıntı da kalmadı

Ya-semin

Alıntı yapılan: muhribe - 13 Nisan , 2011, 16:45:17
kızlar bir de şu var kadınlar doktor da olsa tehlikeli durumlarda soğuk kanlı olamıyorlar. Allah korusun doğum esnasında bir şey ters gitse müdahalede gecikebilir ya da zorlanabilirler. erkekler nedense daha soğuk kanlı. bir arkadaşım anlattı doğum esnasında çok zorlanmış doktor (kadın) en sonunda dirseğiyle karnına basa basa doğurtmuş. artık panikten midir nedir eli ayağına dolaşmış doktorun.
ha bi de şu var benim doktorum erkek ama mahremiyete kadınlardan daha saygılı. kadın doktora gidiyorsunuz afedersiniz üzerinize bir örtü bile vermiyorlar. ben doktoruma ilk alttan muayene olacağım zaman adam ayak parmaklarıma kadar örttü. çok şükür şimdi sadece karından muayene oluyorum o sıkıntı da kalmadı

mahremiyet konusunda sana katılıyorum canım ya, kadın doktorlar bu konuda hiç dikkat etmiyorlar, dediğin gibi erkekler daha dikkatli
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana